reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

stopi dobrze że z Lenką juz wszystko ok, teraz za Ciebie kciuki trzymam:tak:

u nas wczoraj sie zaczął "kryzys"... młody w niedziele skończył misiąc, więc chyba stwierdził, że już jest duży i już nie musi spać:baffled: ale nie to jest najgorsze, tylko to, że cały czas chce być na rękach, bo jak go odłozymy do łóżeczka to tak się drze, że :szok:. Jakby nie wiadomo jaka krzywda mu się działa:baffled:
 
reklama
Witam po dluzszej nieobecnosci a raczej tylko podczytywaniu :)

Karola moj maly odkryl ten sposob juz wczesniej i przez dzien to spi w lozeczku po 5 max. 10 minut a zasypia przy cycu, na rekach albo na kims. Ale proba odlozenia konczy sie w 95% krzykiem po 5 minutach spania :) Tak wiec podczytuje jak idzie ale niewygodnie troche jak musze malego trzymac ;)

fioletowa gratulacje :) jak mowilam doczekalas sie :-)

Stopi dobrze ze juz malutka jest w domu duzzzzooo zdrowka dla was obu :-)

Iwon, Antkowa, Karola hihi a ja myslalam ze tylko ten moj tak ekspresowo rosnie, a tu widze ze on wcale rekordow nie bije :-D Od najwiekszego spadku wagi (3900) mamy dzisiaj 5230 :-) Tak wiec niedlugo biecepsy beda ze hoho :-D Co bedzie za dwa miesiace :szok:

No to moje 5 minut sie konczy :-) Do napisania znow, przepraszam ze tylko tak skrotowo
 
u nas wczoraj sie zaczął "kryzys"... młody w niedziele skończył misiąc, więc chyba stwierdził, że już jest duży i już nie musi spać:baffled:

he:-D he:-D he :-D
I skąd ja to znam??;-):-p Karola u mnie jest dokładnie to samo. Woli patrzeć na cały pokój, bawić się z psem i wszystko inne byle by nie spać.
Choć zaskoczył mnie bo w nocy przespał aż 6 godzin. :szok::-)
 
dziendobry mamusie:-)
fioletowa gratulacje!
kurcze u nas masakra z gazami:-( mala miala wodniste kupki a teraz nie moze zrobic a prutac tez nie za bardzo.na dodatek meczy sie zeby sie odbilo. ostatnio troszke wymiotowala po jedzeniu, ulewa jej sie i w ten tydzien narazie jeszcze obserwacja, jak sie nie zmieni to dostaniemy cos na zageszczenie tresci zolodka.
moja mala cwaniara najbardziej spokojnie spi u mnie na lozku albo na moim brzusiu, wlasnie tak teraz lezy:-D a jak ja poloze do lozeczka to zaczyna grac orkiestra:-D:-D:-D:-Dpieje jak maly kogucik i wydaje wszystkie mozliwe zabawne odglosy i w rezultacie po 5 minutach jest juz tak czerwona jak maly buraczek a mama nie wytrzymuje i bierze do siebie.
 
gratulacje dla fioletowej!!! Ja po moim pierwszym i ostatnim wpisie na forum zniknelam na pare dni, co zwykle oznacza tu jedno.
Moja corcia urodzila sie 06.08.09 (9 dni po terminie i okazalo sie ze jest troszke przenoszona). Wazyla 4330 co stanowilo prawie 10% mojej wagi sprzed ciazy wiec jestem troche poszatkowana po porodzie:baffled: ale to wszystko nie ma znaczenia kiedy patrze na tego slodziaka spiacego obok mnie. pozdrowienia dla wszystkich
 
Witam się.
Dzisiaj w końcu zebrałam się zarejestrować córeńkę.
A po dzisiejszym dniu szybsza kąpiel cyc i spanko. Więc teraz mam troszkę czasu dla siebie;-)
Stopi w końcu... dużo, dużo zdróweńka dla Ciebie i Lenki. Niech się najada jak najwięcej a Ty wracaj szybciutko do zdrowia:tak::-)
Biorę się wreszcie za zrobienie przelewów, bo zapomniałam troszkę o ratach....:szok: Ale wolę patrzeć na swoje Słoneczko a nie w kompa:happy2:;-)
 
Musze sie pochwalic Lena zjadla dzis prawie 100ml :tak::tak: Wiec jak na nia to duzo!!! Ja niestey zaliczylam znow szpital - jechalam do niego na lezaco, tylko tak daje rade funkcjonowac. Niestety lekarz mnie zdolowal, ze raczej bede miec te ibjawy do 3tyg. Czyli tyle mam lezec. Dostalam tez silne przeciwbole, ale na razie sie wstrzymalam z ich braniem , bo jeden lekarz powiedzial, ze bede musiala odstawic mala na 2tyg od cyca, a znow ordynator na noworodkach, ze moge karmic, ale mala bedzie bardzo senna, albo bardzo rozdrazniona i ryczec non stop.
Moja mama po pracy jest ze mna, a tak to moje kolezanki maja dyzury przy mnie i przy malej. Ja niestey nie jestem w stanie wstac do niej bo bol glowy i kregoslupa jest tak silny, zew od razu przewracam sie. Jakbym pila przez miesiac!!! Lene dostaje do swojego lozka na karminia - choc kamienie cycem w pozycju na wznak jest straszne, a na boku nie daje rady. Wiec butla musi isc w ruch.
Tatus Lenki teraz by sie przydal w domu i to jak!!!!!!!!!!!!

Witam nowa kolezanke. P.S nasze dzieciaczki urodzily sie tego samego dnia :-)


DOMINIKA - gratuluje!!
 
reklama
Stopi, bidulko, trzymaj się! Na pewno już niedługo dojdziesz do siebie i będziesz w końcu mogła w pełni cieszyć się Lenką, która jak widzę ma się coraz lepiej! :-) I oby tak dalej!:-)
 
Do góry