reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
noo super ale sie rozkrecil ten dzien :) ogromne gratulacje Mamusiom:-)

Malo sie bardzo udzielalam tutaj i nie znam Was niestety,nie spamietalam tez nickow ale chodzi mi o operacje mamy o ktora sie martwi jedna z kolezanek: tak jak juz napisala jedna z dziewczyn ,ze lepiej wyciac to co niepotrzebne bo im dluzej siedzi to moze cos zdzialac nie tak,nie martw sie ,dobrze ze jest zdiagnozowane teraz trzeba sie pozbyc paskudztwa i bedzie ok,zobaczysz.Duzo zdrowka zycze i sily.
 
agnieszka to ty sie jeszcze nie rozpakowałas:-)my tu wszystkie świecie przekonane że po ostatniej akcji już masz dzidzie ze soba:-):-):-)Ja to ci raczej nic nie podpowiem jak to rozruszac bo widzisz jakie u mnie efekty,terminek dzis mija a u mnie cisza:-)
niczkus to albo sie po tym weselichu nie odzywał albo cos przegapiłam,a może impreza była z atrakcjami:-)
iza może tobie sie udało bo sie jeszcze dziś nie odzywałas
 
Beaciu ani zadnego skurczyka nie mialas jeszcze?Moj mija tez lada dzien i nic sie nie dzieje oprocz jakis tam boli czasami w pachwinie :eek:
 
BEACIA82 no jeszcze nic... Powiem ci ze mialam te mocne skurcze ale jak mi minelo to do dzisiaj ani jednego!! tylko wieczorkiem i w nocy troche...ale w dzien NIC !!!! juz sama nie wiem co o tym myslec...
 
Agorana, e mama i addaaa gratuluje!!!!

Witam się i ja dziś wyjątkowo późno.
Beacia82 - no niestety nie udało się. Byłam dziś na KTG na 10:30. Najpierw położna mnie zmasakrowała targając za brzuch, bo się mały nie ruszał ( serduszko, tentno wszystko ok ale sie nie ruszał), ale on się nigdy o tej porze nie rusza nie jego godziny i koniec. No ale po telepaniu mną jak workiem syn się zlitował i zaczął się wiercić. Więc wyniki bardzo dobre, tylko ani deka nawet minimalnego skurczyku :no: Następne KTG w piątek, a jak się nic nie wydarzy do poniedziałku to we wtorek kładziemy się do szpitala. Po szpitalu zrobiłam sobie wolne , poszłam do mamy na kawke, do koleżanki na plotki i wróciłam do domu po 18 spacerkiem bardzo przyjemnym.
Co do L4 to nie chcą mi wystawić i od jutra mam być na macierzyńskim. A co najlepsze kadrowa powiedziała, że pensje wobec tego dostanę dopiero jak dostarcze akt urodzenia maleństwa. Więc mam nadzieję że Kuba zaoszczędzi mi zmartwień o wypłate ( na szczęście u nas płacą 10 każdego miesiąca to się raczej wyrobimy).

agnieszka...24 - a ja dziś Cię wspominałam, że napewno już po. Dobrze będzie damy rade :-)
 
Kobitki ja równiez hurtem gratuluję!!!!
Olcia Gratuluję rozwarcia. I chcę Cię pocieszyć, że dobra diagnoza mamy to tylko korzyści. Moja mam już po, nie było strasznie: ciecie jak w cc i znieczulenie też. Teraz na plasterkach leci. Mojej psiapsióły mama zdążyła za namową córek w ostatniej chwili, a mogłoby jej już nie być gdyby nie szybka diagnoza i szybkie działanie a potem radioterapia. Tak więc trzymam kciuki za Ciebie i mamę też. Agnieszka a Ty już miałaś być po......
 
reklama
ona 26 wiesz miałam skórcze w sobote na wieczór ale rozeszło mi sie po kościach:-Dale po tym znów nabrałam nadziei że może jednak sama urodze bez pomocy lekarzy,tylko ze ja codziennie czuje sie lepiej:szok:w niedziele pobolewało mnie brzucho,wczoraj już tylko troche w krzyżu,a dzis nic robie zakupy sprzatam gotuje tylko brzuch ledwo sie przy zlewie miaści:-Da i ten nieszczesny skurcz mi jeden wyszedł dziś na ktg.i znów patrze ze trza bedzie wyciagac uparciucha siła:eek:
iza a ja miałam nadzieje ze chociarz tobie sie uda,u mnie identycznie w piatek ktg a we wtorek na oddział,jeszcze mamy szanse cały tydz przed nami.
ale ale chyba makro chciała sie dzis zabrac z nami ,a chyba jej dziś tu nie było,chyba ze mi sie coś pokreciło:-pale może jej sie udało:tak:
 
Do góry