reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Beacia82 i mnie rozbawilo to co Ci powiedziala babcia M:-D:-D:-D:-D
ja wogole nie wierze w przesady i opierniczam wszystkich rowno jak ktos probuje sie madrzyc. uwazam ze co ma byc to bedzie i wszystko jest juz nam z gory ustalone! kupienie ubranek w 1 trym czy tez lozeczko ktore bedzie stalo nawet 3 miesiace przed porodem (jak u mnie:-D) niczego nie zmieni....
i jak napisala kaciuszka "najgorsza rzecz to w to uwierzyc"
Gustlicek z facetami to chyba tak juz jest...czemu oni zawsze dokladaja nam zmartwien na glowie:confused: wtedy kiedy nam jest najtrudniej.
ja ostatnio chwalilam swojego i wczoraj uslyszalam ze on juz mysli o sobocie, jaka to imprezke urzadzic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ja mu dam imprezke!!!!!!
przy moich 16 kg na plusie niech uwaza! bo moje dlonie wyladaja teraz jak u boksera :-D
fioletowa tez mysle ze wszystko jest ok z dzidzia, nie bede chyba panikowac na zapas
kaciuszka ja tez ciagle to slysze od M, czego to jeszcze nam brakuje, codziennie sprawdza mi torbe do szpitala:baffled: ciagle wymysla coraz to nowsze rzeczy ktore on chcialby kupic.....masakra. pokoj mielismy w pelni urzadzony prawie 3 miesiace temu:-D:-D:-D
 
reklama
kacuszka te terminki z usg to moim zdaniem lipa bo on jest po prostu wziety z wielkości i wagi naszej dzidzi.Ja miałam termin z usg na 3 lipca to już powinnam miec wory pod oczami z powodu nieprzespanych nocek,łudziłam sie ze mały szybciej sie udodzi jak takie dorodne chłopisko,zreszto tak mi też lekarze mówili,A tu co mały bryka sobie w brzuszku,nie mam zadnych bóli ani skurczów,czop mi nie odchodzi,pewnie jeszcze przechodze i na siłe go beda uparciucha wyciągac:-)
 
ja też mam pytanko...sorki,że na tym wątku ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat wózków x-lander 3 kołowych...słyszałyście może coś???wady zalety???:confused:
 
kaciuszka terminy wg usg to chyba są wiarygodne mniej więcej w pierwszym trymestrze
mi z ostatniego usg wyszedł termin między 30.06 a 07.08 - jak urodzę do 7.08 to znaczy że był wiarygodny ;-) :-D :-D
 
chyba własnie to chciała usłyszeć Beacia :-)
ja mam terminy z usg kilka dni po tym z miesiączki i zauważyłam, że na każdym kolejnym usg termin przesuwa się o dwa dni-trzy później. gdzieś czytałam, że dzieci w różnym tempie sie rozwijają... stąd te rozbieżności
 
chyba własnie to chciała usłyszeć Beacia :-)
ja mam terminy z usg kilka dni po tym z miesiączki i zauważyłam, że na każdym kolejnym usg termin przesuwa się o dwa dni-trzy później. gdzieś czytałam, że dzieci w różnym tempie sie rozwijają... stąd te rozbieżności
mi lekarz ustalil termin wg usg w 13 tyg na 31 lipiec po pomiarach malej i na kolejnych usg juz nic nie zmienial w terminie. na podstawie wymiarow z 1 usg stwierdzil jak sie bedzie mala rozwijac. a termin wg miesiaczki mam na 1.08 wiec prawie nie ma roznicy.
swoja droga fioletowa ale masz rozbieg w terminie :baffled:
 
reklama
Do góry