reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

witam!!!
termin miałam na 10 a tu nic ,cisza......wczoraj wizyta ,szyjka cofnięta ujscie zamknięte a i łożysko ma oznaki starzenia.....co mysłeć?? co robić??.......już zmęczona tym jestem
 
reklama
czesc dziewczyny!
wczoraj mialam okropny wieczor, zaczely mi sie skurcze nieregularne i co prawda tylko troszke bolesne, przy tym bol plecow, mialam je dosc czesto okolo 7 na godz a nigdy az tylu nie mialam:baffled: poza tym Bardzo mnie martwia ruchy mojej dzidzi a wlasciwie prawie ich brak, jeszcze przedwczoraj szalala a wczoraj byly slabo wyczuwalne, bez kopniakow tylko takie leciutenskie napinanie :-:)-:)-(a dzis to samo:szok:, od rana monitoruje ruchy, specjalnie zjadlam cos slodkiego i tylko wyczulam leciutkie wypinanie pupci. Czy wasza dzidzia tez sie miej rusza??? powinnam isc do lekarza? podczas skurczow moj brzuch tak strasznie sie napina i wyglada jakby byl powykrecany:szok: nie wiem co mam robic:confused::confused::confused:

Ponoć to normalne że dzidziuś mniej się rusza pod koniec ciąży...zadzwoń może do swojego lekarza jeśli masz jakieś wątpliwości...ja ruchy licze np o 4 porach dnia: 9:00-10:00, 13:00-14:00, 18:00-19:00 i 21:00-22:00...jeśli w którejś godzinie jest mniej niż 4 ruchy liczę kolejną godzinę...jesli znów jest mniej niż 4...jadę do szpitala...-tak zaleciła mi moja lekarka...Moja Gustebalda też się mniej rusza...i są to delikatniejsze naciągania...
 
Ponoć to normalne że dzidziuś mniej się rusza pod koniec ciąży...zadzwoń może do swojego lekarza jeśli masz jakieś wątpliwości...ja ruchy licze np o 4 porach dnia: 9:00-10:00, 13:00-14:00, 18:00-19:00 i 21:00-22:00...jeśli w którejś godzinie jest mniej niż 4 ruchy liczę kolejną godzinę...jesli znów jest mniej niż 4...jadę do szpitala...-tak zaleciła mi moja lekarka...Moja Gustebalda też się mniej rusza...i są to delikatniejsze naciągania...
bede dzis monitorowac i jak bedzie sie ruszac slabo to pojade do lekarza. nie moge sie skontaktowac z gin bo tu ciaze prowadza tylko polozne wiec jak cos to pojade na pogotowie. mam nadz ze mala sie ruszy bo do wczoraj nigdy nie musialam monitorowac jej ruchow bo ona szalala caly czas, nawet w nocy, dlatego tak bardzo sie tym martwie. jak narazie cos tam czuje ale bardzo slabo.
 
gustlicek a moze to cisza przed burza;-)...trzymam kciuki zeby cos sie u Ciebie ruszylo;-) ja sie wczoraj wystraszylam jak zaczely sie te skurcze bo troche to za wczesnie a z drugiej strony chce by to juz....
ilonka113 a co lekarz powiedzial? kiedy masz sie znow zglosic na wizyte?
 
witam się po raz drugi !!

u mnie też nie ma żadnych objawów nadchodzącego porodu, pozostaje tylko czekanie aż maleństwo same zechce na ten świat wyjść.

Właśnie mam zamiar robić kawkę, czy któraś też ma ochotę??
 
witam się po raz drugi !!

u mnie też nie ma żadnych objawów nadchodzącego porodu, pozostaje tylko czekanie aż maleństwo same zechce na ten świat wyjść.

Właśnie mam zamiar robić kawkę, czy któraś też ma ochotę??
narobilas mi ochoty na kawke, ide sobie zrobic, maz nie widzi wiec moge hihihi
 
narobilas mi ochoty na kawke, ide sobie zrobic, maz nie widzi wiec moge hihihi

no mój mąż akurat wie, że ja bez kawy to nie funkcjonuję, więc jedną dziennie zawsze spijam, ale to też kwestia mojego niskiego ciśnienia, przed ciążą miałam zawsze max do 100/70 (i to np po 3 czy 4 kawach) a w ciąży trochę mi to ciśnienie podrosło ale nie miałam jeszcze wyższego niż 120/80 więc "mała czarna" nie zaszkodzi, nawet moja ginka tak mówiła
 
reklama
cześć

hej dziewczyny. troche jestem wściekła, bo czytając gustlicka uświadomiłam sobie, że usg miałam robione dwa miesiące temu, od początku ciąży nie leżałam na samolocie, czyli w ogóle nie byłam badana, nikt mnie nie wysłał na ktg i w ogóle na ostaniej wizycie usłyszałam, że trzeba już rodzić. co wy na to?
z jednej strony ufam swojemu ginowi,że niepotrzebnie nic nie robi, no ale...

moja ginka zrobiła mi przez całą ciąże 3 usg, fakt że wewnętrzne badanie robiła mi za każdym razem, ale podobno się tak zazwyczaj nie robi, ktg to widziałam tylko w tv ;-) nie przejmuj się tak bardzo, jak patrzyłam jak dziewczyny bardzo przeżywały każde usg, że jakieś wymiary się nie zgadzają, to sobie myślałam, że moja lekarka chyba jednak wie co robi, bo ja to bym chyba już osiwiała
ktg robi się tylko jak są podejrzenia że coś jest nie tak np nie czujesz ruchów, a jeśli miałaś na wizytach robione badanie tętna i wszystko było ok, to nie powinnaś się martwić - ktg to taki wykrywacz tętna i dodatkowo skurczów macicy
ja wiem, że chciałoby się jak najwięcej - ja to ciągle bym chciała usg, żeby go znowu zobaczyć... ale badania tak naprawdę nie służą temu żeby się dziecku przyglądać ;-) a niedługo będziemy miały dzieci ze sobą :-D


Na sali ze mna lezala dziewczyna ktora rodzila naturalnie ponad 12h (bez znieczulenia bo jak stwierdzila polozna, jak chce sie miec dzieci to trzeba cierpiec),

niech sobie zęby wyrywa bez znieczulenia durne babsko
jak ja nie lubię sfrustrowanych bab, a takie się ujawniają najczęściej jak jesteśmy od nich uzależnione - no przecież nie nagadasz takiej krowie, bo kto wie jak się potem z tobą obejdzie :-(
 
Do góry