reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witajcie, dziś troszkę słońca, to może nad jeziorko się pojedzie:-) Wczoraj byliśmy na koncercie Dżemu na festynie i tak się przypomniały stare klimaty, tylko szkoda, że nawet piwka nie można wypić.
Mnie dziś obudziła znowu krew z nosa, przed ciąża nigdy nie leciała a teraz to prawie codzienność, a nic z tym nie chce lekarz robić.

Kasiulka gratulacje!!!!!:-):-) Co za tempo:szok: Ja też chcę takiego szybkiego porodu!!

gabiaz, hehe na Zielonym imperium też warzywka rosną, tylko sie podlewać nie chce;-)
 
reklama
Kaasiulka Gratuluję!!! Expresowo to załatwiliście!!!
Witam się niedzielmie. Pogoda taka sobie, coś się chmurki zbierają powolutku. Miłego dzinka życzę wszystkim. Ja idę wstawić jakieś mięcho....
 
Goscie pojechali na wycieczke wiec ja mam chwilke, juz mi sie nie chce za nimi dreptac ;) Potem tylko wycieczka na ktg i wystarczy rozrywek na dzisiaj :) No chyba ze dzidzia w koncu zmieni zdanie :-)

Kaaasiulka ogromne gratulacje, nprawde bijesz rekordy, jak ja bym tak chciala... I do tego taki duzy chlop :-) Cudnie ci to poszlo

Gustlicek biedaczku ty to masz ostatnio caly czas pod gorke... Ale pewnie mala ci to wynagrodzi i wszystko pojdzie szybciutko i bezproblemowo :tak:

A tak pozatym to zycze wszystkim milego niedzielnego popoludnia i wieczorku
 
Cześć dziewczyny :-)
Mam na imię Martyna. 3 lipca urodziłam córeczkę- Amelkę.
Mała ma 54cm. i 3110g wagi.

Na forum wciągnęła mnie siostra która buszuje na Grudnówkach 2007 ;-)

Mogę dołączyć do was?:-)
 
witajcie kochane lipcóweczki, narazie nie będę nadrabiać, bo już mam dwójkę maluchów, a poza tym dopiero wróciłam ze szpitala:)
Szymuś urodził się w czwartek 9lipca o 6.05, 3950g i 59cm długości;) obyło się bez żadnych cięć i nacięć, tylko 3 szwy na pęknięcie, więc nie jest źle;)]trzymajcie się cieplutko a ja nadrobię jak tylko się w domu odrobię, buziaki dziewczynki
powodzenia dla tych jeszcze nierozpakowanych;)
 
reklama
Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek, zazdrosze wam że macie to już za sobą

stopi69 no ja bym chciała na żelaznej ale tam wiadomo ciężko się dostać...Poza tymi dwoma szpitalami innych w sumie nie znam ale ze słyszenia nie mam dobrych opini, a jest jeszcze na kasprzaka ale ten szpital omijam szerokim łukiem, mam złe przejścia z nimi :wściekła/y:
A pod Warszawe to się napewno nie dam wywieść :no:
 
Do góry