reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Witam Dziewczyny!
Alusia gratulacje!
Od wczoraj boli mnie tak głowa, że nic nie jestem w stanie robić. Leżę tylko i marudzę. Coś strasznego. Nic nie pomaga, zresztą niewiele można. Wypiłam wczoraj dwa łyki kawy z cytryną. Kiedyś pomagała, teraz przynosi tylko taki efekt, że jest mi po niej niedobrze. A po południu czeka nas wyjazd do dentysty i to do samych Katowic, na samą myśl o podróży autkiem, robi mi się źle. A tu jeszcze mama poprosiła, żeby jej kilka rzeczy przewieźć, bo niedługo się wyprowadza. I niestety na córkę i zięcia liczyć nie może, bo mieszkamy 100 km dalej.
Oby tylko przeszedł ten ból, bo już sama nie wiem co to jest. Nigdy tak nie miałam, boli mnie połowa głowy, szczególnie jak się ruszam, jakby mózg bolał, do tego jakieś delikatne dreszcze mi przechodzą i trochę mi zimno od czasu do czasu. Brrrrrrrr.
Ok, nie marudzę już.
Trzymajcie się, miłego dnia!:-)
 
reklama
cześć dziewczyny
ada co u ciebie? pojechałaś do szpitala?

u nas pogoda taka sobie, spać się chce.. może się zmobilizuję i podjadę do miasta, odwiedzę kumpelę, bo jak nie to cały dzień prześpię...
 
U nas od samego ranka burza...non stop leje...:baffled:...bo padaniem tego nie można nazwać...

...i chyba odszedł mi czop...ale bez krewki...czysty ładny...i dziwnie mnie plecy zaczęły boleć:baffled:...tylko ile się teraz czeka po odejściu czopka:confused:...naczytałam się różności na forach i zdurniałam...
:baffled:
 
Witam,nocka nawet nawet,pogoda pochmurna ale nie pada to mi nawet odpowiada.po połódniu mam wizyte wiec chyba sie wezme za jakies sprzatanie bo mam jaszcze sporo czasu.I jak wiekszośc tu ciagle czekam na jakieś oznaki porodu,doprowadza mnie to do szału,bo nie wiadomo kiedy,drażni mnie ta niewiedza.:-(może jak sie wezmę za jakas robote to zajme mysli czym innym:dry:
słonce powodzenia
dziula głowa do góry wszystkie damy rade nie ma innej opcji
gustlicek to masz juz bliżej niż dalej,raczej terminku nie przechodzisz:-)
 
Witajcie pieknym rankiem :tak:

u mnie tez czop odchodzi ale juz z 2 tyg!! (albo nie wiem co to czop :-D:-D ) Jest taki bialy i gesty i sie wlasnie tak marze jak opisala GUSTLICEK.
A od 2 dni mam dosyc mocne skurcze jak miesiaczkowe i w krzyzu!! Nie sa one regularne ale tak co 20 min a jak np. wstane z lozka to mnie jeszcze bardziej boli...nie wiem czy isc zbadac do gina ta sprawe czy dac sobie spokoj... No i tak mecze sie juz z tym kilka dni. Moze pojde troche lazienke wyszorowac to mi to pomoze?? Moze siem cos ruszy...Jak myslicie,dlugo to jeszcze?? Powiedzcie mi jeszcze jak wyglada odejscie wod plodowych?? czy na raz odchodzi ich duzo czy moze mniej?? Bo jak rano do lazienki wstalam to mi cos na noge chluplo(mala kropelka) ale majteczki byly calkiem mokre...z tym ze po nogach mi nie cieklo. I od tej pory mam klocie w podbrzuszu.To moj 1 porod i nie wiem jak mam na to patrzec.Mam tez mdlosci i chodze co 10min do WC.
pozdrawiam i czekam na odpowiedz :tak::tak::tak::tak:
 
Witajcie pieknym rankiem :tak:

u mnie tez czop odchodzi ale juz z 2 tyg!! (albo nie wiem co to czop :-D:-D ) Jest taki bialy i gesty i sie wlasnie tak marze jak opisala GUSTLICEK.
A od 2 dni mam dosyc mocne skurcze jak miesiaczkowe i w krzyzu!! Nie sa one regularne ale tak co 20 min a jak np. wstane z lozka to mnie jeszcze bardziej boli...nie wiem czy isc zbadac do gina ta sprawe czy dac sobie spokoj... No i tak mecze sie juz z tym kilka dni. Moze pojde troche lazienke wyszorowac to mi to pomoze?? Moze siem cos ruszy...Jak myslicie,dlugo to jeszcze?? Powiedzcie mi jeszcze jak wyglada odejscie wod plodowych?? czy na raz odchodzi ich duzo czy moze mniej?? Bo jak rano do lazienki wstalam to mi cos na noge chluplo(mala kropelka) ale majteczki byly calkiem mokre...z tym ze po nogach mi nie cieklo. I od tej pory mam klocie w podbrzuszu.To moj 1 porod i nie wiem jak mam na to patrzec.Mam tez mdlosci i chodze co 10min do WC.
pozdrawiam i czekam na odpowiedz :tak::tak::tak::tak:

Powiem Ci,że właśnie tak jak to opisałaś...tak właśnie rozpoczął się mój poród 6 lat temu....więc spakowaną torbę przestaw bliżej drzwi wyjściowych:tak::tak::tak::tak::tak:

Bądź dzielna...trzymamy kciuki:-D
 
reklama
no Aga szykuj sie bo to chyba to;-);-) teraz juz blizej niz dalej:tak::tak:

a wiecie ze sierpniwokowe dziecie juz jest?:tak::tak:
kurcze, my tu lipcowki jeszcze czekamy :sorry2::sorry2:
 
Do góry