reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

a oto moje szczęście:)
 

Załączniki

  • arti.jpg
    arti.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 42
reklama
aniszka ja mam monitor oddechu Babysense. Też jest materacykowy. U mnie była w zasadzie konieczność kupienia ze względu na wcześniactwo Hani i jej początkowe bezdechy. Co prawda jest już miesiąc w domu i jeszcze na całe szczęście monitor się nie przydał i mam nadzieję, że już się nie przyda. To w sumie chyba tylko zabawka dla komfortu psychicznego rodziców ;-)
 
Fela- cuuuudne Maleństwo:-)

Czy macie zamiar kupować jakieś specyfiki po porodzie, żeby ujędrnić brzuszek, pośladki itp? Ja nigdy takich rzeczy nie używałam, jak już to zwykłe balsamy nawilżające:confused: I teraz nie wiem w co się zaopatrzyć, żeby skóra wróciła do formy. Nie znam się za bardzo. Może Wy możecie polecić jakieś skuteczne kosmetyki?:-) Tak właśnie oglądałam katalog z Avonu, ale nie jestem przekonana czy te kremy antycellulitowe coś dają, czy warto je kupić....

Ja zrobiłam pranko i częściowo ogarnęłam kuchnie. Na razie muszę odpocząć, bo Maleństwo nie może przyjść na świat do jutra. A jeszcze trochę poskaczę i się powyginam, to tak się może wydarzyć :-)Jutro mam akurat ostatnie spotkanie z promotorem, więc dobrze by było wytrzymać (przynajmniej do jutrzejszego popołudnia) ;-)
 
śliczne maleństwo fela. wszystkiego dobrego!

ja miałam okropną noc. długo nie mogłam zasnąć. jakoś niefortunnie wcisnęła się cyca w zgięcie w łokciu, nagle czuję, że mam mokrą rękę, podkoszulek... dziwnie zareagowałam, bo się zdenerwowałam i coś warknęłam do męża. czy to siara się sączy? bez zapachu, bez barwy...
 
witam sie i ja! myslalam ze dzis wroce w lepszym humorze ale kazdego dnia jest coraz gorzej:wściekła/y::wściekła/y: cos ta koncowka mi nie sluzy. prawie cala noc nie przespalam bo brzuchol ciagle twardy i strasznie mnie ciagnie do dolu. Skurcze ktore miewam od paru dni nie ustepuja, co prawda nie sa bolesne ale za to w tym samym czasie boli mnie jak na miesiaczke i caly czas czuje klucie od dolu, dziwne uczucie jak po badaniu ginekologicznym:baffled: jutro ide do poloznej, sprawdzic tak ogolnie co i jak. pogoda sie pogorszyla, pada i pada ale przynajmiej nie ma duchoty:-)
Fela gratulacje! maluszek sliczny, duzo zdrowka dla was obojga
Aniszka ja mam monitor oddechu tommee tippee materacykowy z elektryczna niania, kupilam dla swojego spokoju
Gustlicek to fajnie ze M bedzie z wami caly czas, napewno sie dogadacie i zobaczysz ze juz potem nie bedziesz chciala go nigdzie puscic
olcia jesli chodzi o moja cere to masakra od samego poczatku ciazy, zanim zaszlam moja twarz byla jak u niemowlaka a teraz wyglada koszmarnie, same wypryski i to wszedzie a na dodatek mam krostki na calym ciele i na dekolcie jakies cholerne uczulenie, do tego od hormonow z mego meszku na twarzy zrobily mi sie baczki:szok: i na brzuchu tez mam wloskich ktore wczesniej nie byly widoczne....mam nadzieje ze po ciazy chociaz troche bede wygladac lepiej, bo jak narazie to corka w pelni korzysta z mojej niegdys urody:-D
 
witam się i ja... w dwupaku... już po ktg, ale niestety... nie to chciałam uslyszec, a uslyszlam tylko, ze wykresik piekny, ruchy dziecka wspaniałe, ale skurczy brak... i znowu mam się pojawić w piątek, bo do tygodnia po terminie nic nie robią... kurcze, ja chce już bez brzuchola chodzić:zawstydzona/y: ale może za to wyrwę się z małżonem na jakąś chińszczyzne, bo jakos mnie tak naszlo...;-):tak:

viev gratulacje wielkie!
Valija też się coś długo nie odzywa... czyżby też już rozpakowana?
Fela cudny maluszek!:tak:

Czy macie zamiar kupować jakieś specyfiki po porodzie, żeby ujędrnić brzuszek, pośladki itp? Ja nigdy takich rzeczy nie używałam, jak już to zwykłe balsamy nawilżające:confused: I teraz nie wiem w co się zaopatrzyć, żeby skóra wróciła do formy. Nie znam się za bardzo. Może Wy możecie polecić jakieś skuteczne kosmetyki?:-) Tak właśnie oglądałam katalog z Avonu, ale nie jestem przekonana czy te kremy antycellulitowe coś dają, czy warto je kupić....

ja osobiście uzywam Avonu i w sumie jestem zadowolona, tylko nie zawsze mi się chce smarować, więc efekty są jakie są... ale przy regularnym stosowanii yłam bardzo zadowolona:tak:
 
viev - serdeczne gratulacje :-D

dziś mam troche roboty, wczoraj wzielam sie za sprzatanie generalne kuchni... wyszorowałam kafle na ścianie miedzy szafkami kuchennymi i chyba nigdy nie były takie czyste... a dzis sprzatania ciąg dalszy, musze doprowadzić kuchnie ostatecznie do porzadku, szczególnie,ze dzis przychodzi pan naprawic zmywarkę, to ja tez musze wyczyścić...

hehe juluszka, mnie wczoraj wzielo na łazienkę, jakoś poczułam przymus - kuchnia też woła o pomstę do nieba, ale kuchnię mam wspólną z babcią i to jej zbieractwo jest nie do opanowania :-( a mnie się już nie chce robić tam na błysk, skoro i tak w perspektywie mam wyprowadzkę i w myślach już pakuję sprzęty... posprzątam jak się będziemy wyprowadzać...

Dziewczyny mam do Was takie pytanie. Czy macie jakieś problemy z cerą na końcówce ciąży? Bo mi bardzo ogólnie się poprawiła skóra w czasie ciąży, a teraz wygląda coraz gorzej :-( Co chwilę mi coś "wyskakuje", aż się boję co będzie po porodzie.

mam dokładnie to samo - przed ciążą jakieś krostki na ramionach, pośladkach, w ciąży mi wszystko poznikało, poprawiły się paznokcie a teraz znów tragedia na ramionach
to chyba hormony nam się już zmieniają

Czy macie zamiar kupować jakieś specyfiki po porodzie, żeby ujędrnić brzuszek, pośladki itp? Ja nigdy takich rzeczy nie używałam, jak już to zwykłe balsamy nawilżające:confused: I teraz nie wiem w co się zaopatrzyć, żeby skóra wróciła do formy. Nie znam się za bardzo. Może Wy możecie polecić jakieś skuteczne kosmetyki?:-) Tak właśnie oglądałam katalog z Avonu, ale nie jestem przekonana czy te kremy antycellulitowe coś dają, czy warto je kupić....

ja to stosuję tylko peelingi - fajnie ujędrniają skórę, może też jakieś maseczki...
a na ogólne ujędrnienie - jak wróce do formy to mam zamiar sobie pokręcić hula hop
 
reklama
Czesc dziewczyny!!

Dawno mnie tu nie bylo a to dlatego ze byla u mnie moja rodzinka:-)

Teraz postaram sie wszystko nadrobic co nadrukowalyscie ale nie wiem czy mi sie uda...Mam jeszcze troche roboty przed przyjsciem dzidzi na swiat a tu z kazdym dniem coraz blizej:tak::tak::tak:
W czwartek wzielam ostatnie tabletki na podtrzymanie ciazy i powiem ze od tej pory czuje ze to juz blizej jak dalej...czuje sie okropnie ale i tez ciesze sie i nie moge sie doczekac:tak::tak: Mam coraz mocniejsze skurcze ale sa one nieregularne...tylko czekac na regularne.Powiem szczeze ze chce miec to juz za soba ale i tez bede napewno tesknic za tym co bylo w brzusiu :tak:
Buziaki i do potem :-)
A wszystkim nowym mamusia GRATULUJE i zazdroszcze :blink::blink:
 
Do góry