reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Kurcze dlaczego te nasze suwaczki nie dostosowują się automatycznie do wydarzeń z naszych brzuszków??!!:confused::-)

Ale fajowo by było:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
A najlepiej zeby jeszcze przepowiadaly przyszlosc :-D I to lepiej niz gustlicka pierzynowy :-D czy poduszkowce? nie wiem ale fajna ta nazwa byla :D
 
Ostatnia edycja:
ehh i nic sie nie dzieje a mialam juz nadzieje:(powoli lapie dolek psychiczny:(czuje sie gruba i brzydka:(9 mc spedzilam w domu zrezygnowalam ze studiow i pracy:(mam powoli dosc ciazy:(przepraszam ze tak sie wyzalam:(
 
a ja dzisiaj wstałam spuchnięta jak balon, usta miałam tak wielkie że wyglądałam jak ropucha :/ troche się przestraszyłam, bo moja niuńka nie wogóle nie odzywała, a normalnie rano to mnie zawsze przekopie pare razy
Pojechałam do szpitala i trafiłam na bardzo miłe panie które mnie dokładnie przebadały, siedziałam tam ponad 3 godz.- i okazało się że wszystko jest oki a to puchnięcie to taki mój urok...
 
czesc dziewczyny czy ktos wie jak mam dolaczyc fotke chcialam sie z wami podzielic moim szczesciem malutkim a przede wszystkim przeprosic ze tak dlugo sie nieodzywalam. troszke potrzebowalam sie przyzwyczaic do nowego otoczenie, nie 1 ale 2 maluchow teraz. Nie jest zle ale troche meczaco, Patrys konczy 3 latka w pazdzierniku i przechodzi swoje dziwne fochy ale ponoc to normalne, wiec prubuje byc dzielna i przede wszystkim cierpliwa. Ogolnie Kubus to przespokojne dzieciatko , tylko je i caly czas spi, a Patrys wcale nie jest zazdrosny, pomaga caly czas, caluje Kubusia i mowi : baby spi cicho mama :0) . Nie wiem dziewczyny czy opisywac porod tutaj czy gdzies na innej stronce, nie bardzo sie orientuje.
Gratuluje wszystkim innym mamusia ktore juz trzymaja swoje pociechy na swoich raczkach, piekne uczucie prawda:) A tym ktorym jeszcze pozostalo trzymam kciuki szczesliwego rozwiazania, prubowalam was nadrobic czytaniem ale chyba nie dam rady , tyle co widzialm zdjecia maluszkow , sliczne pociechy jeszcze raz gratulacje
Acha mam jeszcze jedno pytanko czy my dalej bedziemy na tej stronie lipcoweczek sie kontaktowac czy juz powinnysmy przejsc gdzies indziej???????
 
fela gratulacje to troszkie miałas przyśpieszony poród ale dobrze że już w domu jesteś z maleństwem.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
a ja dzisiaj wstałam spuchnięta jak balon, usta miałam tak wielkie że wyglądałam jak ropucha :/ troche się przestraszyłam, bo moja niuńka nie wogóle nie odzywała, a normalnie rano to mnie zawsze przekopie pare razy
Pojechałam do szpitala i trafiłam na bardzo miłe panie które mnie dokładnie przebadały, siedziałam tam ponad 3 godz.- i okazało się że wszystko jest oki a to puchnięcie to taki mój urok...
Ja jak ta spuchłam na twarzy to za 2 dni bawiłam Hanie w ramionach:-):-):-):-)
fela gratulacje to troszkie miałas przyśpieszony poród ale dobrze że już w domu jesteś z maleństwem.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Ja również Felu gratuluję Ci z całego serca i życzę jak najwięcej radości z dzidziusia.
 
fela gratulacje i kciuki mocno zaciśnięte za zdrówko, tak się nam tu wydawało, że się rozpakowałaś, bo tyle cie nie było

ja z moim też mamy konflikt, ale mała urodziła się z - (ja tez mam -) i nic jej ani mi nie robili:no: zadnego przetaczania, zadnego zastrzyku:no: nic...

bo masz tę samą grupę krwi, gdyby twoje dziecko miało plusa, to wtedy musieliby podać tobie jakieś przeciwciała, żebyś mogła donosić następną ciążę

witam i ja,
u mnie spokojnie pogoda w kratke raz deszcz raz słonce, a chcialam dzis jechac nad jeziorko, tymbardziej ze moj ma czas tylko w niedziele, no coz....
poza tym bylam dzis na zakupach i mam dola! przymierzalam sukienke, i wygladalam w niej jak słon w ogole teraz do mnie dotarlo jaka jestem gruba, moje obrzydliwe nogi, rozstepy na calych udach :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
juz nawet troche poplakalam ehh..
ogolnie dzis brak humoru..:-:)-(

hehe a myśmy pojechali dziś do restauracji - nie chciało nam się gotować, za tydzień mamy rocznicę [a wtedy do nas na obiad przychodzą rodzice] i może to ostatni raz przed porodem gdy mogłam się nawcinać indyjskiego żarcia
a potem pojechaliśmy nad jeziorko, wysiedliśmy z samochodu, przeszliśmy 20m i wróciliśmy pod daszek, bo zaczęło padać, po kilkunastu minutach czekania aż przejdzie pobiegliśmy do samochodu [przemoczyło nas dokumentnie] i wróciliśmy do domu, poszłam pod prysznic i przestało padać, to się nazywa "aktywna niedziela"

a co do mierzenia ubrań - w przymierzalniach światło i lustra są chyba specjalnie dobierane, żeby brzydko wyglądać
przynajmniej ja zawsze wyglądam w takim świetle mega brzydko, bo się nie opalam i taka biała skóra wygląda paskudnie w takim świetle

Odnosnie monitoru oddechu,to pytam o niego,poniewaz ja tez,podobnie jak Fioletowa jestem panikara i dlatego zastanawiam sie nad tym zakupem.Jesli moge Was prosic Fioletowa i Fela,napiszcie prosze jakich firm kupilyscie te monitory.Z gory dziekuje
Milego popoludnia

ja posłuchałam porad chyba goteczki i kupiłam ten aparacik Snuza jest bardzo mały, ale ponieważ my sobie lubimy się powłóczyć to taki mobilny nam się bardziej przyda

monia serdecznie gratuluję :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry