reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Gratuluję Impresja!
Widzisz jakie to życie przerwotne - w zupłenie innych nastrojach jesteśmy. Ja nie wytrzymałam właśnie i płaczę. Ja - taka mądrala co to wszystkim mówię że trzeba się trzymać.
Siedzę i łzy mi lecą. Dlaczego ktoś mi w końcu nie powie że wszystko jest dobrze. Ile to już trwa że ciągle słysze że coś jest nie tak..? Że nie wiadomo..?

Czy wiek Waszej ciąży pokrywa się z data wg ostaniej miesiączki?
Bo u mnie to wszystko wiecie same jak popieprzone.
Wg miesiaczki 8my tydzien, wg usg 5tydz i 3 dni. Wg mnie może być maksymalnie 6 z hakiem.

Sorry ale wymiekam. Nie mam już siły, za dużo wrażeń.
Idę za tydzien na to usg i niech się dzieje co ma się dziać bylebym już wiedziała na pewno.
Nie można 2 tygodnie żyć w niepewności czy ciąża się rozwija czy nie.
Nie smucę Wam już, przepraszam.
Impresja - gratulacje. Bardzo chciałabym już być na takim jak Ty etapie. Cieszę się za Ciebie :tak: W którym jesteś tygodniu? Wg miesiączki, wg usg?
Pozdrawiam.
Trzymajcie za mnie kciuki, kurcze człowiek nie może być ciagle jak skała no nie..:-(


Lucy mamy bardzo podobną sytuację. Wg OM jutro zaczynam 8tydzień. A po dzisiejszym USG gin powiedział że ciąża ma około 5 tyg. Było widać tylko kulisty pęcherzyk, ciałko żółte i radośnie pulsujące serduszko.
Ja się zamartwiałam bo beta ciągle wychodziła mi niziutka. Ostatnia wyszła mi niewiele ponad 5500. Obie miałyśmy bardzo późne owulacje i dlatego wg USG nasze ciąże są dużo młodsze. Ale nie martw się, takie rozbieżności do 2 tyg są często spotykane.
Ja dostałam dziś L4 na miesiąc i nakaz leżenia. W moim przypadku to niewykonalne przy mojej córci, ale postaram się przynajmniej oszczędzać.

A oto moja fasolinka- synio mam nadzieję;-):-):
minos8.jpg

2wggacp.jpg
 
reklama
Witajcie :) Teraz już oficjalnie mogę dołączyć do lipcówek :D Własnie byłam u lekarza, maleństwo ma 10 mm, serduszko bije, wszystko OK, termin wg usg na 14 lipca, a według kalendarza na 11.
Chyba zaczyna to do mnie docierać ;)

Natalio, ja się martwiłam że mam duży brzuch... Taki jak Ty miałam chyba w 5 miesiącu!! :szok: hihi
 
Tomtom ciężko jest teraz już zribic ten test. ale cofnęłam się pamięcia w czasi i zrobiłam jakby z poprzedniej ciąży i wyszło mi 35% chłopak, 65% dziewczynka:-D Znów wyszło, że Marcel powinien byc Marcelinką:-D:-D:-D

Sisay gratuluje udanej wizyty:tak:

E_mama Tobie również gratuluję i odpoczywaj Mamuśka:-D
 
E-mama gratuluję pięknej fasolki:-).

Sisay witamy i również gratuluję.

Tomtom mnie też się marzy parka;-), choć cały czas nie wierzę, że mogę ją mieć;-). Za dużo szczęścia jak dla mnie.
 
Ale dzisiaj znowu produktywne jesteście :-D

tomtom - próbowałam zrobić sobie ten test na płeć ale to chyba możliwe jest w późniejszej ciąży:-) - bo np. ciężko mi określić czy mam brzuch jak arbuz czy jak piłkę - raczej póki co to jakiś... naleśnik :szok: - trzymam kciuki, żeby w Twoim wypadku była dziewczynka (równie piękna jak Twój syneczek)
a z tych chińskich kalkulatorów u mnie wynika w jednym wypadku że to chłopczyk a w drugim dziewczynka - hmm...może to oznacza bliźniaki?

magduśka - trzymaj się i nie dawaj się złym samopoczuciom! Łączę się z Tobą w niewyspaniu bo za mną znowu noc - koszmarek z wyjątkowo głupimi snami

coraz więcej wśród nas fasolek udokumentowanych na zdjęciu a ja... wciąz muszę oczekiwać do 12 grudnia - i mam coraz większego stracha:baffled:

Lucy - bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i na pewno wszystko będzie ok! - inaczej po prostu być nie może.

NataliaSe - brzuszek naprawdę imponujący! Gratulacje! ja u siebie widzę tylko lekkie zaokrąglenie pod pępkiem ale raczej tyko po południu/wieczorem - rano jakaś bardziej płaska jestem.:crazy:

Sylwia.M - u ciebie też już coraz bardziej 'ciążowe krągłości' - super!!! - widać, że 'COŚ' jest grane ;-)

Impresjo - gratuluję pięknej fasolki - ja na razie lekarza w LIMie jeszcze nie wybrałam - zainteresuje się na początku grudnia - na razie jeszcze przede mną w czwartek konsultacja u tego super specjalisty w sprawie wyniku toxo - bo podobno lepiej dmuchać na zimne i nawet jak jest wynik na granicy 'niepewnego' to warto go skonsultować - i też mam strrrasznego stracha :baffled:


...a tak poza tym to pozdrawiam Was wszystkie!
 
hej wszystkim.;-) kurcze smutno mi troche .czytam wasze posty o bijacych serduszkach i coraz wiekszych rosnacych skarbkach.ja bylam tylko na 1 wszym usg w 6 tygodniu:baffled:i tak naprawde niewiem co sie teraz tam u mnie dzieje:confused:troche sie juz niepokoje tym...:-(
na nastepne musze czekac prawie miesiac zeby nie placic a i tak prywatnego u mnie niema musialbym jechac do galway.tak to wlasnie jest w tej irlandi tylko 10 wizyt na cala ciaze... troche ten system maja dziwny przeciez wazne jest rozpoznanie jakichkolwiek wad
,we wczesnym stadium :confused:
 
Ostatnia edycja:
El@83 ciesz się, że w Irlandii zrobili Ci to USg w 6 tygodniu:tak: Tutaj, w Anglii pierwsze jest dopiero w 12, potem w 20 i koniec:szok::szok: Do porodu nie robią już nic:szok: tzn usg już więcej nie robią, bo wizyty masz normalnie:-D:-D
Ja moją pierwszą ciążę poroniłam, szybko wzięłam się w garsc i staraliśmy się dalej. Znów zaszłam po trzech miesiącach. Ale uwierz mi, że dopóki nie zobaczyłam fasolki właśnie w 12 tygodniu to bałam się, że mam ciążę urojoną:szok::zawstydzona/y: Wiem, że to głupie, ale ja tak strasznie chciałam byc w ciąży, że bałam się że aż za bardzo:zawstydzona/y:
U Ciebie chociaż w 6 tygodniu potwierdzili ciążę, więc to już jest coś:-D

Goteczka rozśmieszyłaś mnie tym naleśnikiem:-D:-D:-D Mój tak wygląda jak sie położę na boku:-p Też spływa taki naleśnik:-D:-D
 
reklama
przebrnelaaaam:-)
ciezko bylo ale dalam rade::)
produkcja idzie pelna para:-D

witam wszystkie nowe lipcoweczki:):)
a u nas to juz tak sie tloczno zrobilo;-) fajniusio;-):-)
Sam sliczny brzunio:):)

a co do brzuszka...

dzisiaj ten kto nie wiedzial ze jestem w ciazy to juz wie:-D
no to wstawiam fotke:):)

Hej:-)
Witam nowe mamusie:tak:
Śliczne te wasze brzuszki ja tez taki chcę :-D:-D:-D

Blaaaaaa....Byłam dziś na usg - zupełnie zapomniałam, że miałam dziś umówione bo poszłam ponadporgramowo w piątek już. No i znowu w sumie nie wiem nic do końca. To nie jest normalne. Znaczy się pęcherzyk jest, rośnie ale zarodka nie widać. Więc: albo ciąża jest bardzo młoda (kiedy powinno być widac zarodek?) albo się przestała rozwijać.
Mam już trochę tego wszystkiego dosyć szczerze mowiac.
Z Mikołajem poszłam normalnie na usg zdaje się w 10 t.c. dopiero, wszystko było jasne i przejrzyste, nie miałama nawet powodów żeby się obawiac.
A w tej od początku wszystko jakieś pochrzanione. Wszystko dlatego, że dowiedziałam sie o ciąży praktycznie w jej pierwszym tygodniu i od tego czasu ciągle badania, usg itd itp. Niepokój.:-(
Mam nadzieję że na następnym usg wszystko się wyjaśni i zobaczysz małego człowieczka z bijącym serduchem.

Witam się po wizycie :-)
Widziałam moje dziecko, ma już 12 mm, jest śliczne, było ułożone główką w dół, widziałam bijące serduszko :-D:-D:-D wspaniałe uczucie. Wiecie co, tak naprawdę uświadomiłam sobie, że jest we mnie ta mała istotka dopiero jak ją zobaczyłam na monitorze usg.
Pozdrawiam serdecznie
Gratuluję udanej wizyty :-)
NataliaSe piękny brzuszek, ja w pierwszej ciąży miałam taki w szóstym miesiącu, ale to dlatego, że pierwsze miesiące schudłam ponad pięć kg. Teraz też zaczynam się troszkę zaokrąglać, ale to chyba dlatego, że za dużo jem różnych tuczących świństw.:-)

Dziewczyny, mam mały problem, bo właśnie przeglądając kartę od dentysy zauważyłam, że na pierwszej wizycie ( nie wiedziałam, że jestem w ciąży), podał mi antybiotyk :nerd:do kanałów zęba. Czy ktoś mi może powiedzieć czym to grozi??
:sorry2: niestety nie wiem ale zapytaj sie gina na wizycie

Lucy mamy bardzo podobną sytuację. Wg OM jutro zaczynam 8tydzień. A po dzisiejszym USG gin powiedział że ciąża ma około 5 tyg. Było widać tylko kulisty pęcherzyk, ciałko żółte i radośnie pulsujące serduszko.
Ja się zamartwiałam bo beta ciągle wychodziła mi niziutka. Ostatnia wyszła mi

A oto moja fasolinka- synio mam nadzieję;-):-):
minos8.jpg

2wggacp.jpg
Gratuluję fajne te usg :tak:
Witajcie :) Teraz już oficjalnie mogę dołączyć do lipcówek :D Własnie byłam u lekarza, maleństwo ma 10 mm, serduszko bije, wszystko OK, termin wg usg na 14 lipca, a według kalendarza na 11.
Chyba zaczyna to do mnie docierać ;)
miesiącu!! :szok: hihi
Witam wszystkie lipcowe mamusie :-)
Chciałabym dołączyć do Waszego grona. Moje maleństwo przyjdzie na świat na początku lipca. Według obliczeń z kalkulatorów internetowych mam termin na 6 lipca. Pani doktor szacuje na 8-go :-)
Witam nowe mamay lipcowe :-D:-)
 
Do góry