reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Lucy moja kochana! Lezki mi znowu płyna, w tej chwili czuje dokladnie to samo co ty... tak bardzo nie moge doczekac sie kiedy wkoncu zobacze moja ukochana dzidzie na monitorku, kiedy uslysze malutkie serduszko.. wczoraj widzialam tylko sam pecherzyk,bo to zekomo wczesna ciaza (2tc), ale nastepny termin jest taaak odległy!!!:-(
Nie idz wczesniej na usg, poczekaj do wyznaczonego terminu, daj czas dzidzi podrosnac (ja chyba tak zrobie) po co przezywac niepotrzebny stres z kolejnym usg, damy rade wytrzymamy cierpliwie razem, az nasze dzidzie podrosna, a ich serduszka beda bily tak mocno, ze uslysza je tez ci wszyscy w poczekalni za drzwiami ;-):-)

Uwierz mi, tak okropnie sie boje, a teraz doszla kolejna schiza bo u e_mamy pecherzyk jest bardziej okraglutki (60x40), a moj jest taki bardziej dlugi bo 78x35, czy to cos znaczy, tak sie teraz boje, a jaki jest twoj?
Ty jestes troszke madrzejsza jak widze w tych sprawach prosze powiedz mi czy mojemu malenstwu jest dobrze w takim pecherzyku? tak bardzo sie martwiem, tak marze o tym, zeby wszystko bylo dobrze, zeby dziec byl zdrowitki/a a przy tym tak bardzo sie bojem...
pozdrawiam cie cieplutko
 
reklama
hey madzia to trzymaj sie cieplutko:sorry2: ja ci pwiem tez sie zle czuje a pozatym ze mam ta okrapna grype teraz doszlo mi gardlo normalnie nie moge nic przelykac chyba angina bylam u lekarza ale pobral mi tylko prubki z gardla i kazal czekac aby nie dawac antybiotyku bez potrzeby no nic musze sie meczyc. Mamuski wiecie cos co brac na gardelko juz pulakam woda z sola. Acha pozdrawiam inne przyszle mamy- fajna ta stronka :-):-)
 
hey madzia to trzymaj sie cieplutko:sorry2: ja ci pwiem tez sie zle czuje a pozatym ze mam ta okrapna grype teraz doszlo mi gardlo normalnie nie moge nic przelykac chyba angina bylam u lekarza ale pobral mi tylko prubki z gardla i kazal czekac aby nie dawac antybiotyku bez potrzeby no nic musze sie meczyc. Mamuski wiecie cos co brac na gardelko juz pulakam woda z sola. Acha pozdrawiam inne przyszle mamy- fajna ta stronka :-):-)
hej monia ja pisałam tobie o sposobie na gardło strona 102 nie chcę eis powtarzać :tak::tak:
 
Lucy nie ma się co zamartwiać na zapas. Kiedy ja poszłam pierwszy raz na USG lekarz co prawda zobaczył pęcherzyk ale stwierdził, że jest on za mały. Powiedział mi że skoro okres miałam 5 .10. to mogłam zajść 18.10. a wielkość wskazuje na 25.10. i zaczął mnie straszyć że to albo ciąża pozamaciczna albo że się nie rozwija i kazał mi przyjść za tydzień. Jak od niego wyszłam to łzy mi jak grochy leciały i tak przez cały tydzień. W końcu nadszedł dzień wizyty i okazało się że moja ciąża bardzo dobrze się rozwija i że nie ma do niej żadnych zastrzeżeń a wg USG zaszłam ok. 27.10. (co wcześniej wg lekarza było mało możliwe). Oczywiście przepraszał mnie że nie chciał mnie nastraszyć a ja szczęśliwa podziękowałam mu za dobre wieści i zmieniłam lekarza;-)
 
Cześć Dziewczyny!
Nie było mnie od piątku i nie jestem w stanie przebrnąć przez wszytsko co napisałyście - przeczytałam tylko dzisiejsze ;-)

Na początku witam serdecznie wszystkie nowe lipcowe mamy na naszym forum :-)

A teraz w skrócie co u mnie - wczoraj byłam u ginki poleconej przez zaprzyjaźnioną panią doktor ale chyba mnie nie przekonała tylko nastraszyła... Najpierw mnie trochę pomaltretowała "ręcznie" bo u niej w gabinecie nie ma usg ppo czym stwierdziła, że wg niej wydzielina jest lekko brązowawa!:szok: Powiedziałm jej że nie zauważyłam nic niepokojącego a bardzo zwracam na to uwagę bo mam uraz po szwagierce... Przepisała mi luteinę (tego akurat nie mam jej za złe) i kazała przyjść za 2 tygodnie z USG ale przy okazji tak przestraszyła mnie a szczegolnie mojego męża że biedak stresu nie wytrzymał i po ponad pół roku zapalił papierosa!:baffled:

Tak się złożyło że na dziś byłam zapisana do innego lekarza w Damianie więc stwierdziłam że pójdę do niego żeby mi zrobił cytologię i dał skierowanie na USG. Pan doktor na spokojnie zrobił o co go prosiłam, stwierdził, że on żadnych zmian w wydzielinie nie widzi i zrobił USG!:-) Widziałam serduszko! Dzidzia ma 7mm, ale już zrobiła nam psikusa - pan doktor sam się mocno zdziwił jak w pierwszej chwili zobaczył ponad 20mm pęcherzyk niby pusty w środku. Jak się okazało dzidzia po prostu się schowała! ;-) Te psikusy to chyba po tacie ;-)
Kolejna wizyta 23.12 (bo chyba do tamtej p.doktor już nie pójdę) a pierwsze porządne USG pewnie po nowym roku.

Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i życzę spokojnej nocy i poranka bez mdłości :-)
 
dziekuje za mile slowka dziewczyny:tak:
taka troche jestem przestraszona ze mam taki brzuchol:zawstydzona/y:

a tak z innej beczki...
gdzies tak od godziny czuje takie ostre klucie u dolu brzucha, boli to i troche sie denerwuje....
nie wiem co to ma byc:baffled:
mialam lekie bole podbrzusza wczesniej ale nie takie jak teraz:no:
sama jestem bo moj pan wraca jutro wieczorem dopiero:(
do mamy nie dzwonie bo tylko ja zdenerwuje:-(
 
NataliaSe jeśli masz to weź sobie no-spę i sie połóż. Jak nie przejdzie to może zadzwoń do lekarza lub do szpitala. A przede wszystkim się nie denerwuj:-)
 
no spy nie mam niestety:-(
a kluje strasznie:-(
nie wiem, moze do brata zadzwonbie zeby sie ze mna przejechal na pogotowie:baffled:
bo sama nie dam rady prowdzic:no:
ale mnie strach oblecial....
pierwszy raz;((
 
reklama
do lekarza nawet nie wiem jakiego mialabym dzwonic, tylko do poloznej ale do niej to tylko miedzy 10 a 11 rano;(;(
i jak tu nie zwariowac??
 
Do góry