reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Impresja gratuluję 12 mm fasolki :-D

Lucy na pewno będzie wszystko dobrze... ja jeszcze przed pierwszym usg... też pełna obaw... ale wierzę, że wszystko bedzie dobrze:) Trzymam mocno kciuki !!!

NataliaSe śliczny brzusio :)
 
reklama
NataliaSe pokaźny brzusio:tak: Z Marcelem to ja taki miałam chyba dopiero w 20tc:szok::szok::szok:

Lucy może zrób sobie betę jutro i za dwa dni. Jeżeli przyrost będzie co najmniej o 66% tzn, że wszytsko jest ok. Będziesz miała odpowiedź już za dwa dni a nie dwa tygodnie:-)

Impresja Wiosenna gartuluję dorodnej istotki:-) Ja jeszcze tydzień i też swoją zobaczę:tak:
 
Ranyyyyy......... jaki cudny brzusio.:-):-):-)

Ja należę do tych bardziej dużych kobietek to ciężko pokazać sam dzidziusiowy brzusio ale spodni niestety nie dopinam:-D
 
Gratuluję Impresja!
Widzisz jakie to życie przerwotne - w zupłenie innych nastrojach jesteśmy. Ja nie wytrzymałam właśnie i płaczę. Ja - taka mądrala co to wszystkim mówię że trzeba się trzymać.
Siedzę i łzy mi lecą. Dlaczego ktoś mi w końcu nie powie że wszystko jest dobrze. Ile to już trwa że ciągle słysze że coś jest nie tak..? Że nie wiadomo..?

Czy wiek Waszej ciąży pokrywa się z data wg ostaniej miesiączki?
Bo u mnie to wszystko wiecie same jak popieprzone.
Wg miesiaczki 8my tydzien, wg usg 5tydz i 3 dni. Wg mnie może być maksymalnie 6 z hakiem.

Sorry ale wymiekam. Nie mam już siły, za dużo wrażeń.
Idę za tydzien na to usg i niech się dzieje co ma się dziać bylebym już wiedziała na pewno.
Nie można 2 tygodnie żyć w niepewności czy ciąża się rozwija czy nie.
Nie smucę Wam już, przepraszam.
Impresja - gratulacje. Bardzo chciałabym już być na takim jak Ty etapie. Cieszę się za Ciebie :tak: W którym jesteś tygodniu? Wg miesiączki, wg usg?
Pozdrawiam.
Trzymajcie za mnie kciuki, kurcze człowiek nie może być ciagle jak skała no nie..:-(

Lucy, strasznie mi przykro, z powodu tego co przezywasz, ale wydaje mi się, że u Ciebie jest wszystko w porządku, bo przecież owulację miałaś wyjątkowo późno w ostatnim cyklu i późno zaszłaś w ciąże. Specjalnie wygrzebałam moje pierwsze usg z Mikołajkiem, było ono robione w 5 tygodniu i też było widać sam pęcherzyk.Powiedz czy mierzyłaś temperaturę w cyklu w którym zaszłaś w ciąże? Jesli tak to ja ciążę liczyłabym od pierwszej wyższej temperatury, bo wiadomo, ze wzrost następuje po owulacji. Oczywiście to jest orientacyjne, ale bardziej dokładne niż według ostatniej miesiączki. Jak pójdziesz za tydzień na usg to powinno się wszystko wyjaśnić, mocno trzymam kciuki aby na plus.Wiem, co czujesz, niepewnośc jest straszna, najgorsze to jest czekanie. Trzymaj się cieplutko.
 
P1050359%20%281%29_Resized.JPG

o boże ja taki brzuch mialam w 7 miesiącu i nie żartuje... ale jest wspanialy.:tak::-D

pozdrawiam wszystkie mamusie- ja jestem mama styczniową 2008 a niedawno przechodzilam to samo co wy:dry:
 
NataliaSe piękny brzuszek, ja w pierwszej ciąży miałam taki w szóstym miesiącu, ale to dlatego, że pierwsze miesiące schudłam ponad pięć kg. Teraz też zaczynam się troszkę zaokrąglać, ale to chyba dlatego, że za dużo jem różnych tuczących świństw.:-)

Dziewczyny, mam mały problem, bo właśnie przeglądając kartę od dentysy zauważyłam, że na pierwszej wizycie ( nie wiedziałam, że jestem w ciąży), podał mi antybiotyk :nerd:do kanałów zęba. Czy ktoś mi może powiedzieć czym to grozi??
 
reklama
Kasia_P’85 w sumie to nic nie wiadomo. Z brzuszkami różnie bywa, jedni mają szybciej, inni później. Rozumiem, że wizja ciąży bliźniaczej Cię przeraża.

Milgak ja też z tych okrąglejszych. Jak tam po wizycie?

Impresja super wieści, cieszę się bardzo. Masz foteczkę??

Kpjm współczuję wymiotów. Ja mam w domu wydrukowaną podobną tabelkę, tylko płci nie zawsze się zgadzają. Według tej co mam w domu powinna być dziewczynka, a według Twojej chłopiec. W przypadku Uli zgadza się i tu i tu.

Przyszłamam na noworodku jest kalkulator płci z przesądów. Ja sobie robiłam jak byłam w ciąży z córką i wychodziło mi 52% na dziewczynkę i 48% na chłopca.

Magduska lepszego samopoczucia Ci życzę. Odpoczywaj ile możesz.

Sylwia.m Twój brzusio też imponujący.

Lucy wierzę, że wszystko było dobrze. Trzymaj się dzielnie, pamiętaj, że nerwy nie pomagają.
U mnie różnica między terminem z miesiączki a usg wyszła 3 dni.

NataliaSe nie da się ukryć, że jesteś w ciąży. Sliczny brzuszek. Ja mam nadzieję, że ukryję się jeszcze do następnej wizyty, czyli prawie 2 tyg. Szczególnie w pracy mi na tym zależy.

Tomtom nie potrafię Ci odpowiedzieć.
 
Do góry