reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hazelka, witaj! Pewnie, że przygarniemy;-) poczytaj nas trochę, żeby lepiej poznać, a w zamian prosimy o kilka słów o sobie:tak:

Tosika, no ja wenę rozumiem jako wyjaśnienie nieobecności...sama, zainspirowana Twoimi z Post dokonaniami w końcu też się przełamałam i malej sweterek skończyłam:tak: a to, ze masz @ to jeszcze bynajmniej nic nie oznacza....można mieć i do połowy ciąży:-p
 
reklama
Survivor26 dziękuję za miłe przywitanie :)
Babyboom towarzyszyło mi codziennie gdy jeszcze byłam w ciąży, wciąż podglądam to forum, a dziś postanowiłam tu dołączyc.
Idę zorganizowac kolację dla mojego Szkraba, ale później jeszcze zaglądnę :)

p.s. jak wstawic suwaczek w podpisie ?? dwa razy już próbowałam, ale bez rezultatu..
ups... UDAŁO SIĘ :)

to narazie :)
 
Witam Koleżanki:-D
Hazelka witaj w naszym gronie:-):-) ja też mam Synka z 18ego lipca;-)
Surv Flora jest niemożliwa zresztą jak zwykle:-D:-D:-D:-D żeby Antoś tak chętnie chodził do przedszkola jak Flo do żłobka to będe najszczęśliwsza na świecie:-)
Tosika psujesz się Kobieto:-):-p:-D żeby nie mieć czasu na BB no kto jak kto, ale nie Ty:-p takie rzeczy to tylko u mnie;-) a tak serio to rzeczywiście sporo masz na głowie, ja bym chyba nie ogarnęła wszystkiego;-)
Pabla to czuję że zrobisz szał na spotkaniu:-)
Madzia ja też czekam na info o tv:-D
dzisiaj byłam w gościach u Kumpeli ciężarówki:-D:-D:-D siedziała z notatnikiem i zapisywała wszystko co do Niej mówiłam;-) śliczny pokoik zrobiła dla Malutkiej - oczywiście w mojej ukochanej aranżacji Kubusiowej:laugh2: przypomniały mi się czasy brzuchola i nawet za nimi tęsknie:-p oj jak M wróci chyba będzie miał przerąbane:-D:-D miłego wieczoru, ja zmykam bo jutro mam ranek, ale za to sobota wolna:-) buziaki;-)
 
Cześć, śpiochy! Ja na nogach od 6 rano, jakoś spać nie mogłam przez te wszystkie zmartwienia, a i brzuch mnie od tygodnia wściekle napiernicza w oczekiwaniu na @ (mam nadzieję;P)

Madzia, to chyba dlatego się nie odzywa, że siedzą kołkiem przed tym nowym TV od przedwczoraj:-D

Kate, no to rośniesz na wojewódzkiego eksperta ds. niemowląt:-)

R pojechał do pracy porozmawiać....mam jeszcze nadzieję, że może się jakiś cud stanie i zechcą go zatrzymać, choćby w charakterze stróża nocnego...no i trzeba bedzie jakoś dogadać kwestię przewiezienia desek, które tam na magazynie leżą, a powinny od 2 miesiecy stać u nas w charakterze szafy:-p...a ja muszę się w końcu przestać bać wiertarki....albo zatrudnić Madzię:-D

Miłego dnia!:tak:
 
No jestem jestem! Nie wiedziałam,ze tak wszystkie czekacie na wieści o tv:zawstydzona/y::-D
Ale oświadczam wszem i wobec ,ze tv jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Widocznie moje tupanie nogami zadziałało:-D:-D:-D
Oczywiście K stwierdził,ze i tak nie jest zadowolony i kupuje z przymusu i w ogóle drożej niż na necie widział,ale jak przyjechał i się przed tv zainstalował to nie mógł wyjść z podziwu:-D:-D:-D Maciek też chodzi i powtarza " telewizor tata kupił,orgomny jest":-D i od 5.30 była dzisiaj afera żeby mu Tomka na telewizorze puścić.Także Survivor u nas Bob to tylko jeden z czołowych postaci -jest jeszcze Tomek,Strażak Sam,Stacyjkowo i tez wszystko cały dzień może lecieć ,a ja już na to patrzeć nie mogę.Powiem Ci że obcziłam na Jim Jam 3 odcinki Tomka pod rząd lecą o 19 lub 19.30:-D i dzieciaka nie ma.

Hazelka witaj! To ty nas tu podglądasz już 2 lata i sie nie odzywałaś??? no to proszę tu teraz ładnie zaległości nadrabiać;-)

Pabla chyba nie ma sensu życzyć Ci powodzenia ,bo sukces murowany:tak:

Survivor to odżyłaś co? no ja dzisiaj też,nie ma jak wyrodni rodzice:-p materac jakos możesz przeprać ręcznie.Ja zaszalałam i wyprałam w pralce poduszkę z pierza,chyba bedzie schła miesiąc :sorry2:

Maciek już zdrowy poszedł do żłobka,ale wymuszacz taki jest o wszystko sie drze,a ja szału dostaję.
U nas wczoraj tak lunęło,ze jak sie zmieszało z wszechotaczającym kurzem to dzisiaj nic przez okna u nas nie widać tylko szarość:angry::wściekła/y: trzeba bedzie myć bleee.
 
Cześć dziewczyneczki.
Melduje, że od środy jesteśmy już w domu.
Malutka jest złotym dzieckiem-dużo śpi ale i tak czasu e am totalnie na nic, wybaczcie, nawet nie poczytam co u was ale zdjęcia już się zgrywają.
Tymi o dziwo nie jest zadrosny tylko taki duży i ruchliwym że cały czas boje się żeby małej nie szturchnąłm nie skoczyła na nią.
Ja czuje se świetnie.
Musze już lecieć.
 
witajcie z ranca:-)

no tak jak ja jestem, to żadna nie ma dla mnie czasu:-p
Madzia a wiesz, że ja wczoraj tak lukałam na moje okna i też na myśl mi przyszło, że wypadalo by je umyć, bo jakos szarawo przez nie widzę, ale w sumie poźniej przeanalizowałam za i przeciw i pomyślałam, ze za raz się wyprowadzamy (te zaraz to min. 3 m-ce nie:-D) to po co się męczyć:rofl2: no i widzę, że teraz to chłopów z glowy będziesz miała, jak pilota w rękę dostaną:-D:-D:-D:-D
Surv to ja ładnie proszę o zdjęcie Twego dzieła:-) mi troszku zbrakło włóczki będę musiala jeden sweterek improwizować:-p ale jak skończę (chociaż jeden) to pstryknę fotkę;-) i trzymam kciuki za R:tak:
Kate a wiesz mnie ostatnio koleżanka-ciężarówka pytała o szczegóły jak ja się czułam w ciązy, czy miałam takie a takie bóle i wiesz co normalnie nic juz nie pamiętalam:zawstydzona/y: normalnie jakbym w ciązy była gdzieś 25 lat temu:zawstydzona/y: jaaa taka sklerotyczka ze mnie się robi:sorry2:
Hazelka witaj i pisz duziooooo;-) no może nie tyle jak ja (bo jedna przynudzająca chaotyczka już na tej stronie wystarczy:-D:-D:-D:-D) ale pisz:tak:
Pabla czekam na relacje i to ze szczegółami:-p:-p:-p
Haszi super, ze już w domku, fotek nie moge się doczzekać i wiadomo, że teraz przy magicznej czwóreczce ciężko Ci będzie pisać, aczkolwiek my będziemy się sycić każdym Twoim słowem:-)
wiecie co u nas wieje jak w kieleckim, normalnie masakra jakaś:baffled:
no i w sumie nie pisałam Wam jak mój Kornel pierwszy dzień w gimnazjum przeżył:-) no więc chłopina moja lekko załamana:baffled: bo wiecie Ci nauczyciele się nie paćkają z dziećmi, bo to już nie podstawówka a ze też uczą i w liceum, tak więc podejcie mają jak do starszej młodzieży:sorry2: na dzień dobry tak ich nastraszyli (zresztą to taki standard, ja też pamiętam tak mialam w liceum;-)), że maly podłamany:-( ale wczoraj troszke z nim pogadaalismy i pewnie nie wychowaczo ale powiedziałam mu, ze stopnie nie najważniejsze, a dobra atmosfera, fajni koledzy itp;-) oczywiscie nie omieszkałam spytać o dziewczyny i więc na 30 osob w klasie, chłopcow jest 8mu:-p czyli będą mieli w czym wybierać:-D:-D:-D ale jak to przystało na moje dziecko, pytam sie czy jakaś wpadla mu w oczko a moja milośc mówi cyt. "jedna mi sie spodobała, miała takie nefrytowe oczy":szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: :-D:-D:-D:-D więc ja udałam, ze rozumiem o co chodzi, ale za minut parę, jak mlody poszedł na górę, to szybko zajrzałam w neta o co biegało i jaki to kolor:-p:-p:-p:-p:-p dziewczyny normalnie ten mój mały. kładzie mnie na łopatki:-D:-D:-D:-D aaaaa i jeszcze na jakimś przedmiocie pani się pytała uczniów jakie mają zainteresowania i min. mojego Kornela, a on na to, ze cięzko tak w jednym zdaniu sprecyzować, kto co lubi, bo on ma wszechstronne zainteresowania:-p więc pani zadała mu następne pytanie, a Ty Kornel jaką mialeś średnią?:-D:-D:-D no i jak mały powiedział, to ona na to kiwając glową, no ładnie, ładnie:-D:-D:-D:-D (i pytal sie mnie dlaczego pani jego tylko ośrednią pytała??:rofl2:)
no dobra nie nudzę, wieczorem sie odezwę:-)
 
Tosika to w Kornela jest numer, pewnie już go pani zapamięta.
HAszi witaj na bb, super że się tak fajnie czujesz no i że mała grzeczna.
Hazelka 2 lata nas czytasz i się nie odezwałaś, żartujesz ? Witamy, w takim razie odzywaj się
Surv trzymam kciuki aby rozmowy wyszły na waszą korzyść
Madzia u nas też króluje stacyjkowo i sam, tomka niestety na mini mini nie puszczają. Maks ma swój tv także ogólnie nie przeszkadza mi że te bajki tam sobie lecą.
A ja w pracy sobie siedzę i się nudzę. Znowu jadę dziś do galerii tatuś zlitował się nad biedną córką i dał mi na porządne buty, bo stwierdził , że jak wyszłam za mąż to w takich brzydkich butach chodzę:-) Ale fakt jest taki, że 2 lata temu kupiłam porządne , drogie buty i mimo że na płaskim to były nie wygodne jak cholera i dałam teściowej, może dla niej będą wygodniejsze. Więc stwierdziłam, że po co kupować drogie buty jak one i tak nie wygodne, lepiej kupić za to 3 pary tańszych ( które niestety w tym roku rozwalają mi się hurtem) Zaryzykuję i znowu kupię porządne buty , jak już tata sponsoruje;-)
 
Haszi witajcie!!! Super,ze sie dobrze czujesz i ,że Zinka grzeczna:tak:
Tosika niezły gość z Kornela.Mądry chłopak i tyle,nic tylko pogratulowac mamusi:tak:
Kamu no to jak tata sponsoruje to leć i zaszalej i oczywiście sie później pochwal co kupiłaś!

Właśnie wróciłam z urzędu i powiem Wam ,zę pogoda się fajna robi,słoneczka pięknie świeci i ciepło w miarę.Fajny weekend się zapowiada:tak:
 
reklama
Poczytałam co u Was ale nie wiem co komu odpisać...
Madzia, to jesteście ucywilizowani ;-) Miki też bardzo lubi stacyjkowo i jeszcze strażackie opowieści - ogląda u dziadków na mini mini
Hazelka, zachęcamy do aktywności
Surv, trzymam kciuki za R
Haszi, super, że już w domu i że świetnie się czujesz. Buziak dla Zinki
No i na deser Kornel... Zdecydowanie mój guru!!! Uśmiałam się setnie. Tosika przypomnij mu, że ciotka idzie z nim na Harrego Pottera ;-)
Kamu, generalnie stawiam na porządne buty. Zaszalej jak ktoś inny płaci
Kate, to jesteś ekspertką. Ja też służę za skarbnicę wiedzy mojej koleżance i tak jak Ty Tosika, w wielu momentach mam amnezję :-/
Wróciłam z fryzka - 3 facetów robiło koło mnie ;-)
 
Do góry