reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Witam!

dziś ja zrobię przeciąg

Chorym życzę szybkiego powrotu do zdrówka

ja w trakcie rajdu po urzędach,grrr dziś z premedytacją zabieram ze sobą Emicię

u teściów taka grypa,że szok tylko na telefon gadamy a dzieli nas 1oo m

Zyczę wszystkim dużo powera
 
cześć kochane:-)

Zu całuski od cioteczek!! Trzymmaj się malutka!!
Madziu dzięki za info:tak: i daj znać po wizycie:tak:
Kasiu a u nas jest sloneczko i taaaak pięknie:-) tylko niewiem co robić, bo dr kazala tydzien siedziec w domu, a jest takk ślicznie, nie ma wiatru, mała nie gorączkuje, no slyszę jak troszku cięzko oddycha (te wstrętne harczenie, mniejsze ale jest jeszczez:no:) co byście dziewczyny zrobiły?
Fredka zdrówka dla teściów:tak:a co załatwiwasz w urzędach kochana?
Dorka jak Misia się czuje?
a jaa zaraz lecę sprawdzić jak sie mają moi pracownicy (tzw. nalot robię:-p) i mam pare spotkań, oj ale mi się nie chce:no:
 
Tosika Misia czuje sie niezle. Zrobila w salonie wielki balagan. Troche ma jeszcze kataru ale kaszlu dzis nie slyszalam:tak: Ja na Twoim miejscu poszla bym z mala choc na pol godz na spacer:tak:Sama czekam az tem troche sie podniesie i wyjde z Misia na krodki spacer:tak:
Fredka powodzenia w zalatwianiu spraw:tak:
 
Tosika - Lena ma angine i jest na antybiotyku, a lekarka powiedziała żeby przetrzymać tak jeden pełny dzień bez gorączki a potem jak ładna pogoda to mamy wychodzić na dwór. I pewnie jutro już wyjdziemy, bo młoda od wczoraj od południa nie gorączkuje.
Dzieki za namiary na Stegnę, chyba pojedziemy do Sopotu albo Gdańska, w pociąg sie wpadkujemy z dziewczynkami i w drogę :-) narazie szukamy przyzwoitego i niedrogiego noclegu dla naszej czwóreczki, chcemy już w niedzielę jechać.
 
Pabla no to się ekstraśny wypad szykuje!też po cichutku czegoś szukam na jakiś weekend ale ja chcę wmsknąć się bez dzieci (dla ogólnego zdrowia psychicznego ) no i muszę nad Babunią popracować

Dorka czyli Misia wraca do formy!my po spanku też jeszcze jedną rundkę zaliczymy
Emilka nie chce wracać z podwórka do domu,odwala histerię połączoną z rozciąganiem się na glebie no chyba że ją solidnie zmęczę czyli ok 3 godzin na dworzu

Tosika wyjdź chociaż na trochę
co do urzędów to nie mogę się nadzić,że wzywają poleconym bo im 48 groszy brakuje nie można to jakoś normalnie ustalić że trzeba dopłacić
 
Witam tak na szybko:happy:
Odebrałam moje okulary:sorry::sorry:jakoś dziwnie widzę:-p:-D:-D
Julia super ze z Zu juz lepiej, oby lekarze zdaignozowali ją porządnie:tak:
Madzia zazdroszczę figury:tak:ja niby waże mniej 2 kg niż przed ciążą ale zawsze byłam okrągła więc jeszcze 5 kg przynajmniej:tak:
Tosika dla M szacun, ja tez mam takie koleżanki które juz tyle schudły ale dłużej niz ja stosują no i nie podjadają:sorry:ja bym wyszła na spacer jak nie ma gorączki:tak:
Pabla ja mam jakis nr do Grzybowa ale bym musiała długo szukać:baffled:udanego wyjazdu:tak:
wyszłam z małym do piasku i zaczął deszcz lać:wściekła/y::wściekła/y:nic siedzimy w domu:sorry:
 
robię wiatr...przeczytałam, nie odpiszę, bo nie wyrabiam...dziś pół dnia załatwiania ślubnego, a teraz nocka robocza
Ale kiecka na ślub kupiona w strasznym rozmiarze (na pewno metki podmienili) i czarna...nie taka znowu mała:-p Ale siostra mówi, że w czarnej mogę iść z kolorowymi dodatkami, a to jedyna, w której nie wyglądam jak otłuszczona dżdżownica:-D
Zdjęcia porobię to wkleję, raczej na wieszaku niż modelce:-p
Lecę tłuc strony na akord:no: Miłego wieczoru!
 
witam wieczorkiem:happy:
mały już śpi, nie pisałam wam że wczoraj go uspiłam bez smoka z wielkim wrzaskiem ale co z tego jak w nocy mu dałam bo darł się okropnie i dzisiaj w złobku też musiała mu mama dac bo by pobudził spiące już dzieci, nie wiem czy my się tego smoka pozbędziemy:wściekła/y::-:)-:)-(
Surv z Twojego suwaczka dietowego wynika że ty ważysz 59kg to chyba nie tak dużo, ja waże obeznie 63 więc w sumie marzę żeby przekroczyć magiczne 59:tak:super że kiecka kupiona:tak:
a no i byłam dzisiaj w H&M i kupiłam małemu polarowy dresik z Kubusiem Puchatkiem za 30zł przeceniony z 80zł:tak:i spodnie sztruksowe za 20zł z 60zł:tak:kasia u mnie też były superowe dziewczęce rzeczy mocno przeecenione, a weszłam tylko po skarpetki...których nie kupiłam:-p:-p
jutro na 12 mam ale muszę mieszkanko trochę ogarnąć bo syf przeokropny:confused2:
spokojnej nocki
 
reklama
Kicrym...ale ja wzrostu siedzącego psa jestem:-p Dawno dawno temu, kiedy wyglądałam jak laska (są zdjęcia na dowód:-D) ważyłam 50 kg... nic to, po ślubie kopenhaska nieodwołalnie, mam nadzieję, ze teraz już nic mi nie przeszkodzi zagłodzić się w słusznej sprawie:-)

U nas spania chyba prędko nie będzie, bo mała spała po południu prawie do 17...nic to dyżur tatusia dzisiaj, mamusia zarabia:-p
 
Do góry