reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Kasia nie strasz:sorry: Wczoraj doszłam do wniosku,ze z młodym juz się normalnie zakupów zrobić nie da:no: Pozostaje nam zabierac go do dużych CH gdzie bedzie miał możliwośc obskoczenia wszystkich autek na pieniążki,a ja w tym czasie na spożywkę:sorry:
Maciek od 4 też z nami spał,bo już nie miałam siły nad łóżeczkiem kwitnąć,za rękę go trzymac też nie wiadomo jak bo za każdym razem źle i jeszcze ciągle o auto wołał co z nim spał i mu sie gdzies zapodziewało w łóżeczku.

Kicrym on tak szaleje w moim aucie -pasjonat;-)
 
reklama
Witam i ja - u nas nocka spoko, ale obie coraz gorzej znosimy wstawanie o 6 rano, Flo nie idzie dobudzić, a ja zaraz po wypchnięciu jej za drzwi padłam na szybką drzemkę i dwie godziny przespałam, ruinując nieco napięty plan dnia:no:

Post, oj to masz cieżko, bo takiej zarwanej nocki nawet nie ma kiedy odespać...oby Cinek w końcu zreflektował się, że to lekka przesada, żeby taki duży chłopiec miał kolki:tak:

Madzia, ale Wam zazdroszczę!:tak: Najfajniejsze jest właśnie oglądanie mieszkania na pusto, bo można plany robić, wymyślać sobie wystrój etc...a po 5 latach człowiek ląduje w zagraconej klitce, zapchanej meblami, których nie zamierzał kupować...:-D

Pabla, i jak Lenka? Zazdroszczę nadmorskiego wypadu, też bym się gdzieś wyrwała, ale na razie nie ma szans.

Kicrym, to widocznie masz generalnie lepszą figurę, bo jak Cię widziałam na zdjęciach, to zdecydowanie nie widać potencjalnej nadwagi:tak: Ja się skatuję kopenhaską, żeby sprawdzić, czy generalnie jeszcze mogę być chuda, bo coraz bardziej podejrzewam, że po porodzie mi się organizm trwale przestawił na tryb 'grubej baby'...ja prawie nic nie jem: lekkie śniadanie i pół porcji obiadowej, czasem do tego jakiś grzeszek słodyczowy a i tak nie chudnę:wściekła/y:

My na szczęście ze smokiem walczyć nie musimy...za to walczyć musimy z tatusiem, który broni dziewczynkę przed wstrętną matką, co chce od niekapka oduczyć, czy nocnika nauczyć:-p Nocnik ćwiczymy 2 razy dziennie...celność jak polskiej drużyny piłkarskiej: 1 siku na 5 dni ćwiczeń:-p Ale kupiłam już 10-pak majtek dziewczynkowych (w C&A za jedyne 20 zł:-)) i chyba niedługo będziemy próbować z tetrą... mloda jakby trochę już kuma o co z tym nocnikiem chodzi....tzn. po zejściu zagląda do środka, wykrzywia buzię i mówi 'bueee' - ja jej tego nie uczyłam...:-D

Dobra, lecę nadganiać stracony czas, dzis ganianka ślubna dla odmiany po południu...byle do poniedziałku:tak: Miłego dnia!
 
Madzia, ale Wam zazdroszczę!:tak: Najfajniejsze jest właśnie oglądanie mieszkania na pusto, bo można plany robić, wymyślać sobie wystrój etc...a po 5 latach człowiek ląduje w zagraconej klitce, zapchanej meblami, których nie zamierzał kupować...:-D
hehe plany to ja mam,gorzej z funduszami :-D
Też mam plan z tetrą,nawet już próbowałam,ale trzeba będzie się znów za to zabrać .
 
Ostatnia edycja:
od Julii:
Hejka. My nadal w szpitalu. Gorączka u Zu cały czas się utrzymuje a wynikiw normie. Dzisiaj pobrali jeszcze raz krew i zobaczymy co dalej. Zu już gada i jak tylko nie ma gorączki to jest normalna a tak to apatyczna. Ja w nocy trafiłam na patologię ciąży,bo tak się zdenerwowałam,że dostałam skurczy, ale jestem na zastrzykach rozluźniających i jest lepiej. Mam nadzieje,ze wszystko się w koncu ułoży.Buziak dla wszystkich ciotek.
 
Moja to w teorii jest najlepsza. Pytam, gdzie sie robi siku i kupkę - do nocniczka i ... wali w pieluchę :-/
Dorka, czyli smoczka nie można ssać a i tak jej nie przeszkadza? No to trzeba obciąć ;-)
Madzia, Miki tak miał z samochodzikami, Olga np. idzie w skarpetkach spać, kokosi się, ściąga skarpetki, po chwili "gdzie są moje skarpetki?", szuka, zakłada i ... znów to samo...
 
Julio trzymajcie sie,,,zdrowia dla was
ja padam dzisiaj mam nerwa na wszystkich; dzieci mnie dobijaja dzisiaj;marudne itp zwariowac mozna
nie mam sily poczytac co u was
ide do sypialni; poloze sie,bo zaraz przychodzi na korepetycje dziewczyna do meza
trzymajcie sie
chcialabym,zeby juz cieplo bylo, to na dworze milej leci czas
 
reklama
Dzień dobry!
Surv, widziałam sukieneczkę na blogu - śliczna. Szkoda, że przeceniłaś wielkość Florki, bo na imprezie wyglądałaby cudnie
 
Do góry