reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

jestem
przeczytałam ale nie odpiszę
po kosmosie pracy ogarniam kosmos w domu
lekko nie jest
musimy się dotrzeć głównie ja babcia i młoda która wyczuwa w babci słabe ogniwo i rządzić by chciała
lecę dzieci kąpać
paaaaaaa
acha zdrówka dla Zu...kurcze ale choróbska...nie ma nic gorszego
Maciuś Maks i Lenka....zdrowiejcie szybciutko..no i Ty Pabla też
muszę spadać
 
reklama
Czesc
Julia zdrowka dla Zu oby to nie bylo nic powaznego:tak:
Kamu super ze Maksiu jutro bedzie w domu:tak:
Post ale zwialo:-D
Survi ja chcialabym wchodzic w ten rozmiar co przed ciaza:tak:Brakuje jeszcze troche:eek: No to Flo ma ciezkie zadanie zeby urosnac do sukienki:-D
Haszi dobrze ze wyniki, okjeszcze Lotto i bedzie git:tak:
Madzia dobrze ze z Mackiem lepiej:tak:
Zdrowka dla chorych:tak:
Dalej nie wiem co pisac.
Mala dalej ma katar i lekki kaszel:baffled:Dalej robimy inhalacje, narazie bez zmian:tak:
W pracy dostalam oszalmiajaca podwyzke 75zl brutto:wściekła/y: To zabalujemy z G;-)
Do jutra. padam na twarz po pracy. Pa
 
witajcie moje drogie:-)

ja mam trochę dola, ale to nie na ten wątek:-(ale to jest taki mały dołeczek, który zapewne szybko się wyprostuje;-)
Julia zdrówka dla Zu!!! Dawaj koniecznie znać co i jak, bo bardzo się zmartwiłam tym sms-em:-(
Kic oj a ja myślałam, że Ty mnie zmotywujesz:-p bo nie uwierzyysz, ale ja też stanęłam na 4ce:sorry: aczkolwiek tak ja Ty "troszku" omijam dietę;-) ale tylko troszku:-p:-p:-p:-p ale powiem Tobie, że moją motywacją (jak również i Twoją może byc) jest mój M, bo on ma już 12 cie kilo mniej:szok:
Pabla ja mam świetny i niedrogi pensjonat w Stegnie, ale jest chyba czynny jakoś od maja (bo ta właścicielka jest z Niemiec) ale spróbuj zadzwonić - 510 083 572 a jak to nie jest ten numer (a z moimi zdolnościami, to duuuuże prawdopodobienstwo:-p:-D) to pensjonat nazywa się Delfin:tak: (chyba:-p) fakt, ze wyżywienie we wlasnym zakresie, ale jest baaardzo dużo miejsca do latania dla dzieci, jest basen (no odkryty), piaskownice, warunki są może nie jak u Sobieskiego, ale normalne:tak:
Surv- gąsko Ty nasza ja też bym baaardzo chciała wejść w kieckę sprzed ciąży;-) ale kurka wodna wchodzę ale normalnie w szwach prawie pęka:zawstydzona/y: pewnie jakbym w niej siadła to by bylo jedne, wielkie TRACH:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno i też czekam na sukieneczkę:tak: i pamiętaj - do kiecy letniej można doszyć futerko i będziesz miała w sam raz:rofl2:
Kamu no super, ze Maksiu już wychodzi!!
Madziu jak dla mnie to jest trochę niepojęte, ze lekarze wymeczyli Was i w sumie na odchodne, nie stwierdzili nic :sorry: no oprócz tego rzekomego gardła:eek::baffled: no absurd jakiś!! Może podjedzcie jeeszcze do jakiegoś innego specjalisty?
Dorka oj to Ty jutro szalejesz?:-p ale wiesz co, może potraktuj to na zasadzie- "ziarnko, do ziarnka i zbierze się miarka":tak:
Haszi śleeee pozytywne fluidy i chyba też zaraz się wybiorę do wróżki:-p i czekam na czwartkową wizytę u Twojej gin;-)
Post a to przesyłam wietrzne całusyyyy:-D:-D:-D:-D:-D i walcz kochana walcz;-) ja też staram się walczyć, bo moja córcia baardzo, ale to bardzo chce rzadzić w naszym domu:baffled: cholercia, a ma charakterek i too niezły:cool: ciekawe po kim?:-p
no dobra idę dalej się dołkować;-)
 
Dzień dobry kochane!
Ale u nas sloneczko pikne:-D:szok::tak:
A ze mnie jakby wszystkie sily uszly:eek::baffled:,ratuje sie kawa i mam nadzieje,ze stan moj sie polepszy.Kurde cos mi sie z klawiatura stalo i zamiast y mam z i alt nie dziala,wiec sorki jak jakiegos babola walne:sorry:

Pisalam do Julii wczoraj,odpisala to samo co Kamu i ze na chwile gorączka spadła i z dzieckiem odzyskali kontakt,ale znow rosnie.Teraz tez do nie napisalam,wiec jak cos bedzie wiadomo to dam znac.Biedna Zu:-(

Tosika ty taka optymistaka i sie dołujesz:confused: nu nu nu:no::sorry:Buziaki na pocieszenie :*Co do MAcia to spotkam się dzisiaj z ordynatorem ,bo do niego na odczulanie łażę i mam nadzieję,że coś mi mądrego powie,no i wyniki z posiewu tez już powinny być.
Pabla ja mam namiar na domki w łebie,ale dosyć daleko od morza,tzn jeśli się idzie pieszo-jakieś 25 min.Nie wiem czy nr jeszcze aktualny,ale podaje 505010979
Dorka lepsza taka podwyzka niz żadna,no ale masz racje-szału nie robi.

A ja mam diete przymusowa,chociaż sukienki przedciążowe i tak na mnie za duże:-p Żołądek mnie tak boli od kilku dni,że nic prawie nie jem (wczoraj np.tylko jeden jogurcik),ale głodu tez nie czuję,no tylko siły kurde na nic nie mam:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Madzia, daj znać, jak będziesz miała wieści od Julii. Miałam do niej pisać, ale teraz to nie ma sensu bombardować Jej wiadomościami.
Na skiepszczone z i y włącz shift+ctrl:tak:
U nas jak na razie też pięknie, ale podobno ma padać. Oby nie!
 
Dzieki Kasia,już działa:tak:

Od Julii:
Zu juz lepsza.Kontaktuje i gada ale walczymy z temperaturą. Nie wiadomo dlaczego tak rośnie. Cały czas trzeba zbijać. Wszystkie wyniki w normie a jednak coś jest. Ehh. Ale była neurolog i mówiła,ze to minie, że to wszystko od temperatury i że będzie normalnie biegac i skakać.
 
reklama
Witam,
dobrze ze z Zu juz lepiej:tak:
Madzia oj cos niedobrego sie dzieje z Twoim zoladkiem:tak: Sukienki z przed ciazy masz za duze:szok: takiej lasce to dobrze:tak:
Tosika slonca dla Ciebie sle na lepszy humor:tak:(choc u nas nie ma ale pozniej mam nadzieje wyjdzie:tak:)
U nas mgla. Ostatnio jak byla rano mgla to tak ok 11 wychodzilo slonko i bylo cieplo. Zobaczymy jak dzisiaj. Oj chorobska trzymaja nasze dzieciaczki:-( mam nadzieje ze niedlugo przejda i bedzie ok:tak:
 
Do góry