reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Cześć dziewczynki! Wy ciągle o dietach, a ja się dołuję, bo się poddałam... Ale tylko na chwilkę, bo od poniedziałku znowu zacznę... Teraz nie jem pieczywa i ziemniaków, ale za to nadrabiam słodyczmi:no: Chyba kupię chrom!
Dobrze, że z Zu lepiej! Oby szybko wróciła do zdrówka:tak::tak::tak:
Lecę do roboty, bo znowu trochę pracy mam na jutro:wściekła/y:
 
reklama
Kic, mówisz, że przeceny w H&M? W sumie nic mi dla Olgi nie potrzeba (oprócz butów), to może jednak nie będę wstepować?
A próbowałaś ze zrobieniem dziurki w smoczku? Podobno skuteczna metoda
Surv, zdjęcia wklej koniecznie! Na pewno nie jest tak źle
 
Dzień doberek!

Survivor ja poproszę fotke na modelce i z tymi dodatkowymi kolorowymi akcentami a jakże.Pewnie bedziesz wyglądać bosko:tak: Z tego co widziałam na zywo to nic a nic na otłuszczoną dżdżownicę mi nie wyglądasz,więc nawet tak nie mów:no: !
I jak nocka? o której Flo padła? U nas jak Maciek pośpi popołudniu nawet do 18 ,bo czasem w weekend mu sie zdarza to i tak idzie spać o 20-21. A tak w ogóle to muszę go chyba wcześniej kłaść spać,bo rano ma problemy ze wstawaniem o 6 ,nie licząć weekendu,bo wtedy to i o 5 potrafi wstac:sorry:

Kaja a chrom cos ci pomaga? ja kiedyś próbowałam,ale efektów nie widziałam dalej żarłam słodycze jak szalona:sorry: Natomiast ostatnio straszna miałam fazę na czekoladę,a to się okazało,że mam brak magnezu i sie organizm domaga.

Kic może byc trudno z tym smokiem,ale chyba im wcześniej tym lepiej.Spróbujcie w weekend,żebys nie miała stresa co bedzie w żłobku. Pochwal się zakupami:tak:

Fredka my poniekąd też mamy problem z powrotem z dworu,tzn problem jest w ogóle z wyjściem z auta ( a to jest jego głowny cel jak tylko na podwórko wychodzi:sorry:) Maciek jest taki zajarany jak siedzi ca kierownicą,wszystko przekręca,trąbi ,szyby czyści,ze jest cięzko go oderwać,ostatnio go przekupiłam teletubisiami:-p
A przedwczoraj byłam z młodym w realu po pieluchy bo jest promocja na te wielkie paki,a chłopak sobie upatrzył autko przy kasie i taka afere na cały sklep zrobił,że:szok::szok::szok: Nie mogłam sobie z nim dac rady,na rękach mi się wyrywał jeszcze niosłam ten wielki karton pieluch,oj cięzko było ogarnąć:eek:

Idziemy dzisiaj oglądac (prawie)nasze M:-):tak:;-) Trzeba pomierzyc i za kuchnią i łązienką się zacząć rozglądać:tak:
 
biegiem melduję się
miałam wczoraj zajrzeć ale coś internet mi mulił
nic prawie nie poczytałam tylko że Madzia mieszkanie urządza i że Kic szaleje w H@M :)
i jakaś dżdżownica???? hmmm
ja za chwilkę do pracy, wieczorkiem do was zajrzę mam nadzieję bo nam się znowu zła fala zaczęła kolkowa i noc do bani zupełnie już druga z kolei...:(
buziaki
 
Post, znów przeciągi robisz ;-) Na którą do pracy masz?
Madzia, to jak moja pośpi za długo, to wieczorem jest siwy dym... Mówisz, że masz bunt dwulatka?;-)
 
My od wczoraj wreszcie w domu, ale nie miałam siły na nic bo mnie jakiś wirus szpitalny dopadł i była jakaś masakra. Dziś już jest dobrze,. Maks nie dostał leków ani inhalacji, lekarze uważają że jest zdrowy, tylko skierowanie do alergologa. Moim zdaniem głos ma jeszcze zmieniony troszkę , ja mu robię inhalację z soli fizjologicznej.
Surv nie przesadzaj, dobrze wyglądasz. Fajnie że sukienka kupiona, ja zazwyczaj też na takie imprezy chodzę w czarnych, najlepiej się czuję.
Super że z Zu lepiej.
Madzia już sobie wyobrażam tą radość jak będziecie mieszkanie oglądać.
 
witam rankiem:happy:
Mały juz w żłobku, dzisiaj całą drogę ze mną za rączkę szedł:tak::tak::-):-)
Surv ja tez niska jestem ok 158, pewnie że mi te dodatkowe kg przeszkadzają ale jakaś bardzo otyła się nie czuję:-ptakże skoncz z tą dżdżownica:tak::-D
Kaja ja dzisiaj kupiłam maizenę i słodzik w proszku, będę piekła biszkopt wg Dukana bo też słodycze zabijają moje pozostałe starania:tak:
Post współczuje nocek, oby sie te nocki poprawiły:tak:
Kasia no ja najgorzej jak "wdepnę" doH&M nie mogę się opamietać wtedy:-p
Madzia super że miekszanko idziecie oglądać:tak:nie skumałam to Maciek do zwykłego auta wchodzi czy ma takie na akumulator?
Kamu zdrówka dla Ciebie:tak:
ja dzisiaj jednak na 13 idę do 17,a jutro dłużej zostanę ale co mi tam, zdjęcia przynajmniej zdążę dzisiaj wywołac:tak:
pogoda u nas okropna, brzydk, pada, brak słońca, wiatr brrrr bleeee:confused2:
miłego dnia!
 
Madzia, bunt jak nic ;-)
Kic, to musisz omijać h&m szerokim łukiem ;-)
Kamu super, że już w domu jesteście! A Ty dochodź do siebie!!!
Post, ja też nie potrafie czara-mara, ale przesyłam fluidy, żeby Cinek spał spokojnie. Mój Miki dziś źle spał. Wybudził się o 23 i nie mógł zasnąc - wiercił się jak szalony ... u nas w łóżku, brrr
 
reklama
Witam, dzis pobudka o 7.30:baffled: Troche ogarnelam chalupke i przygotowalam miesko do obiadu:tak:
Madzia super. Pewnie nie mozesz sie juz doczekac:tak:
Survi z ta dzdzownica to naprawde przesadzasz:tak:
Post oj noc zle przespana a tu trzeba isc do pracy, wspolczuje:-(
Kamu super ze Maks juz w domu,pewnie caly szczesliwy:tak:
Kasia Misia przegryzla smoczek zaraz jak jej kupilismy i jej nie przeszkadza:eek:
Kic lacze sie z Toba w bolu odzwyczajania od smoka:tak:U nas tez bedzie tragedia:tak:
Pabla zdrowka dla Lenki:tak:
Nie wiecie co u Zu?
Ja zaraz ide dokaczyc obiad a na 18 do pracy:baffled:
 
Do góry