reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Kic jak zwykle głupoty mi się wkradły- małż mi zaglądał przez ramię i mnie wkurzał...
Ta szczepionka jest właśnie potrzebna, ospa zmutowała od czasów naszej młodości i stała się bardziej niebezpieczna...sorry za zakręcenie wszystkiego

Ja znowu wiatr :) Więc lecę.
 
reklama
cześć dziewczynki

boze ja też nie mogę w to uwierzyć, szczególnie, że byli tam ludzie, których znałam:-:)-:)-:)-( szok.....
Kamu no dzielnego masz męza:-) i caluski od cioteczek przekaż koniecznie:tak: oczywiście Maksiowi;-)
Surv ależ Ty ciotka-klotka jesteś;-) a wyniki będą dopiero za miesiąc:eek:
Pabla łączymy się z Lenką chorobowo:no:
Haszi moja dr też jest zdania, że inhalacje są jak najbardziej wskazane, nawet przy lekkich przeziębieniach, a na ospę my też się szcze[iliśmy:tak:
Kic rzeczywiscie wszystko zamykają, jutro będą zamkniete wszystkie centra handlowe i supermarkety w całej Polsce
Renia ło matko alew mieliście przeżycia:-( ja w ogóle jestem w szoku, ze ta "młodzież" sie nie bala starszych:szok: a w ogóle to tak w miejscu publicznym miało miejsce?? no i masz rację, meble poczekaja a wolny czas w gronie bliskich- bezcenny:tak:

u nas dzisiaj beznadziejnie na dworze, ale w sumie to nam lotto, bo i tak mamy w domku siedzieć;-)
 
Witam. Wcielo mi posta i nie chce mi sie juz tyle pisac:no:
Powiem tylko ze jestem w szoku co do katastrofy. Wspolczuje rodzinom ofiar:-(
Misi przeszedl katar, a zaczela kaszlec
 
Hej, mi także nie chce się dzisiaj pisać:-( jakoś nie mam weny do niczego:-( taka tragedia, że szok:szok: niby polityka mnie nie interesuje, ale jestem tak wstrząśnięta tą katastrofą, że nie mogę normalnie funkcjonować:zawstydzona/y: kurcze my akurat szaleliśmy na zakupach, a tu w radio przekazują takie okropne wieści, na początku nie mogliśmy uwierzyć, jednak prawda była okrutna:-( zmykam Kochane bo jutro mam ranną zmianę:eek: odezwę się niedługo:tak: miłej nocy:tak:
 
Haszi ufff no to dobrze że jednak jest potrzebna:tak::-)
Tosika no ja myślę że będzie wszytsko zamknięte bo to chyba byłby lekki skandal jakbyśmy nie uczccili tak wielu,wpływowych ofiar...
KATE w sumie to ci współczuje tej pracy zmianowej:confused2:
myśmy dzisiaj byli na dworze ze 40min, tak było zimno i wiało:eek:
 
u mnie też dzień rozmemłany z nosem w tv,tylu dobrych ludzi, Katyń dla nas to na prawdę miejsce przeklęte,jeśli nasza polityka by się zmieniła te ofiary nie poszły by na marne
 
u nas angina:wściekła/y::-(
no trudno, do końca kwietnia do złobka już młoda nie pójdzie, bo muszę ją dobrze wykurować.
Tylko czy opiekunka się zgodzi na te 3 tyg siedzenia z młodą:sorry:
wkurzona jestem tylko bo od razu usłyszałam że młoda jest drobna i dlatego w ogóle nie powinna chodzić do żłobka:angry: kurcze, wcale nie uważam że jest drobna i więcej choruje, przecież teraz wszystkie dzieciaki chorują, te siedzące w domach też. A młodą dopiero tak od marca wzięło i puscić nie może, wcześniej było calkiem nieźle.
sorki że tak tylko o mnie, ale wkurzona już jestem, sama też jestem zasmarkana i mam dosyć:wściekła/y:
 
pabla nie dziwie się wkurzeniu, też by mnie trafiło. Zdrówka.

Fatalny dzisiaj dzień. Smutno, szaro i mokro. Co chwile włączam tv, ależ kwiatów przed pałacem.
Wkurza mnie że na yahoo i aol już nie ma śladu po polskiej tragedii.
Mam nadzieje, że to wszystko nie pójdzie na marne.

My mieliśmy kupić po 3 tulipany i iść do teściowej złożyć życzenia z okazji urodzin.
Teraz chyba nigdzie nie kupimy Oo
Wczoraj miała przyjechać do nas moja kuzynka ale się pochorowała i przełożyła wizytę
Dobrze bo i tak nie było by tak fajnie jak powinno.
Małż jeszcze śpi - a niech pochrapie nawet do 13 jakoś mu nie żałuje i tak ma przerąbane.
 
Ostatnia edycja:
witam:happy:
my juz byliśmy w kościółku,teraz siedzimy w domu, bo pogoda okropna, szaro,mokro i zimnno:baffled:
Pabla za bardzo nie rozumiem co ma drobnosc małej do chorób:baffled:mój Kuba tez do grubasów nie należy a odpukac rzadko choruje, no i nie jest powiedziane że dzieci "domowe" nie chorują - Maksiu Kamu do złobka nie chodzi a tez zachorował:eek:zdrówka dla Was
Haszi spać do 13,oj ja bym mojemu M nie dała:-p
Kuba coś nacisnął na "ence" i głos się stracił:eek::baffled::angry:nie wiem co bo sama naciskam wszystko i głos nie wraca:crazy::sorry:
miłego dnia!
 
reklama
Pabla dziwna teoria lekarza a co to ma wspólnego z chorobami. Mój Maks jak widać zachorował co prawda nie chorował wcześniej , ale jak ja już od stycznia byłam 3 razy chora to było nie uniknione. Idę sobie zrobić wmaz z nosa i gardła bo przecież to nie jest normalne żeby tak chorować.
Pocieszające jest to że dziś ordynator powiedział że najprawdopodobniej we wtorek wypis. A tam dzieci po 2 tyg leżą.
Haszi czyli twoi znajomi powiedzili to co ja ostatnio mówiłam, że inhalacje bardzo pomagają, szkoda że dopiero teraz to wiem.
Ja się szykuję po mału do Maksa dziś ja zostaję na noc.
Wiecie do mnie nie dociera ta tragedia, normalnie w to nie wierze.
 
Do góry