reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Fajnie jest zrobić ze zdjęciami taką płytkę i wyświetlić na projektorze, np po obiedzie. Zrobić podkład muzyczny ( jakaś piosenka sentymentalna dla nich z młodych lat, czerwone gitary lub coś podobnego) i tam zamieścić zdjęcia ich pojedynczo jak byli młodzi potem ich wspólne zdjęcia jak się poznali , zdjęcia za ślubu następnie kolejne zdjęcia jak się dzieci rodziły, z jakiś wczasów itp. Zdjęcia mogą być przeplatane jakimiś powiedzonkami i na końcu zrobić im ładą dedykację. Fajna też taka pamiątka
 
reklama
Tosika, moi Rodzice też w tym roku maja 35 rocznicę. Nie mam pojęcia co wymyślę, ale będzie to jakaś drobnostka. Wszystko zależy od tego co Rodzice lubią. Moja mama z wyjazdu do SPA ucieszyłaby się, a Tato ... niekoniecznie - straszny z Niego domator. Ale jeżeli Rodzice lubia takie "kliamty", to na pewno będzie to świetny pomysł. Uroczysta kolacja w gronie rodziny/znajomych - fajna sprawa - moi byliby zachwyceni. Prezent praktyczny zawsze jest fajny...
No to pomogłam:-p
Kate, super, że z Antosiem wszystko w porządku. A ty się jazdą nie stresuj, tylko prowadź kiedy się da. Trzeba przeżyć różne sytuacje na drodze ;-)
Fredka, wszystkiego najlepszego dla Starszaka!

U nas tez było dzis cieplutko, tylko bardzo mocno powiewało - a tego nie lubię:no:
 
Witam wieczorkiem:happy2:
Mały jeszcze się plata pod nogami, ale za chwile idzie sie kapać:-p
Tosika 11 kilo:szok:ja tez tylko 3 ale mysle ze to i tak dużo jak na 2 tygodnie:-p
Kasia u nas tez wiatr:dry:
Fredka sto lat dla Sylwii:tak:
Post musiałas niezły lifting tej jabłonce zrobic:-p:-D
KATe super że z Antosiem jest już ok:tak:
spokojnej nocki
 
dziewczyny jesteście boskie!! normalnie kocham Was:-)
zaraz lecę na stronkę dr Eris ile kosztuje taki romantyczny wypad;-) no i pomysł Post, Kamu ze zdjeciami rewelka:tak: może to i dobrze, że dopiero w maju będzie ten obiad, bo teraz jak na święta pojadę to zwinę im zdjęcia i coś wykombinuje:tak: szczególnie, ze mamy caly sprzęt do wyświetlania (oj dobrze, ze mam męża wykładowcę:-p:-p:-p) już się nakręciłam:-D:-D:-D:-D
Kic bo my kobiety chudniemy wolniej ale dokladniej:-p
Post mi się już marzy coś w ogródku porobić:-p tylko na moich przyszłych "hektarach" to tylko trawka będzie:sorry2::-pwięc zaopatrzę się w kosę i wio na pole:-D
Kasia moje jedno śpi też -normalnie reeelakssss:-p
Kate każdy popełnia błędy:tak: nie przejmuj się i broń boże nie zaprzestawaj jazdy:no: kurcze wiesz jakie ja babole popełnialam:szok: np. potrafiłam na drodze krajowej zjechać na pobocze, po wcześniejszym ostrym hamowaniu i bez kierunkowskazu, gdzie na tylku miałam samochód wyprzedzający:-p:sorry2: no po prostu za cicho za mną jechał i go nie zauważyłam:-p:-p:-p:-p albo zostawić samochod na środku skrzyżowania, bo się spsuł (a jeździłam na sławtnych fiatach 126 p) i se poszłam:sorry2::baffled::cool2: ...po tatę:-p i ruch na pół godziny byl zablokowany;-) a jakie moje zdziwienie bylo jak przysżłam i policja była?:confused::dry::-p i co? później byłam w gazecie ekspertem samochodowym:-p dlatego luzik kochana;-) i super, ze Antoś już zdrowy:tak:

wiecie co napaliłam się dzisiaj na buciki dla Tosi:-) wszystko fajnie, tylko, że już jej wiosenne kupilam:sorry2: a te są takie śliczne, normalnie rozczulające:-p czerwone w kwiatuszki:-) i są praktycznie na taką już ciepłą wiosenkę, bo z dziurkami;-) tylko główkowalam jak przekonac M, że są niezbędne:confused:, bo to bezsensu wedle niego (co poniekąd ma racje:zawstydzona/y:, ale są takie bajeczne:-D) i wykombinowałam, powiedziałam, ze będzie zajączek:-D i po co jakieś zabawki kupować, kiedy dziewczyna uwielbia buty!! (serio jej najlepsza zabawą są buty:-p nieważne czy małe, czy duże, ważne, ze jest to but:-D wyobraźcie sobie, ze ona nie odpusci żadnemu obuwniczemu po drodze, a jak tam wejdzie, to my byśmy mogli iśc na kawę, za 30 min wrócić, a ona by dalej tam była:-D:-D) dobrze wykombinowałam co?:-p
 
Moje juz też spi:tak::-D
Tosika oj widzę że ty też masz "świra" na punkcie butów:-p:-Dmy tez mamy takie z dziurkami, a teraz mu kupilam takie za kostkę pełne na rzepy z Bartka,ale cudne są:-p:-p no i u mnie jeszcze wózki dochodzą;-):tak::-D:-D
spokojnej nocki!
 
Przypominamy się, pozdrawiamy i ślemy wszystkim moc buziaków. U nas wszystko ok, Jula rośnie jak na drożdżach, jest zdrowa i cudna, a po Świętach wysyłamy ją do żłobka. Oj, będzie się działo!!! Trzymajcie za nas kciuki:) Dam znać, co i jak:)
 
Tosika..u nas niestety nie ma Zajączka :( Ika też uwielbia buty i na sezon mamy już kilka :)//ojciec tylko wzdycha :) jak widzi nową parę :) no ale Panu idealnemu nie wypada inaczej nie???? :)
Idę lulu..postukałam drutami, sprułam ogromny szal zakupiony za grosze w lumpexie...będzie na następną zimę dzierganie bo wełna cudna
dobranoc
Wszelki duch...Magdzik???
 
reklama
Witam!

W imieniu córci dziękuję BB ciotkom za życzenia
niby wiek poważny a wszystkie prezenty na noc ulokowały się przy łóżku

My dziś wcześniej od skowronków 5.35!uhh

Tosika będzie fajowa imprezka,świetny pomysł ze zdjęciami

Kate absolutnie się nie zrażaj błędami tylko wsiadaj i wsiadaj,nikt od razu nie jest idealnym kierowcą

Kic ja mam słabość do czapek dla dziewczyn no i jest w czym wybierać
a na M teraz mam swój sposób nawet jak nowe to mówie że po Sylwii

Kasia moi też bardziej ucieszyliby się z praktycznego giftu np zmywarka się mojej mamie marzy

Miłego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Do góry