reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Hej!
Przeczytała wszystko:tak:
Julia - super, ze wszystko w porządku!!! Jeszcze raz - gratulacje!
A moja koleżanka właśnie rodzi:-D Chyba, bo od 2 tygodni ma lekkie skurcze i dziś rozwarcie 4 cm i wzieli ja na oddział i dali oksy, ale bez żadnych reakcji:szok:
ale może się rozkręci:tak:
Tosika -super, że wyjazd udany!
Surv - Beniamin - bardzo ładne imię.... Choć Ludwig też;-), choć zależy od nazwiska...
Chora jestem:no: Boli mnie gardło, znowu... I zatoki... Wysłałąm M. po inhalator do apteki, bo stwierdziłam, że i tak się przyda (choć Zosia miała z 2 razy katar), a jeśli nie Zosi, to mi na te zatoki i gardło:wściekła/y:
Miłego popołudnia! u nas pięknie i cieplutko!!! Byłyśmy już nan spacerku... Jutro jedziemy na działkę, bo wracamu do drzemek na dworze:-) Bo zima chyba nie wróci:-p
 
reklama
Kic, Ty to jestes wózkowa wariatka:-D
Tosika, super, że biznesy udane:tak:Jak załatwisz Kornelowi wejściówkę, to koniecznie daj znać,będziemy Go wypatrywać:tak:

Dziś mój m popełnił obiad (krupnik i zapiekankę, mniam) a ja robiłam zakupy i sprzątanko. Olga zaliczyła fryzjera i na 17 idziemy do mojej babci na zaległe 91 urodziny:tak:
Poza tym wyszło słoneczko i jest fajnie!
 
Czesc, pozdrawiam wszystkich wieczorowa pora.Glowa mnie boli i zaraz ide spac wiec nic ciekawego nie napisze. Jutro do pracy na 6 blee:-(ale juz swoim samochodem:happy:
Milego wieczoru i milej niedzieli
 
oj jak cichutko tutaj;-)

byłam na "Randce w ciemno" i jakoś mnie nie zachwycił:sorry: nie był zły ale taki troszkę nudnyyy;-)
Pabla dawaj zdjątka:-)
Kic no to może jednak zostanie wózio?;-)
Kamu ja wszystkie marki (czy to dzieciowe czy odzieżowe) kontarktuję zimą- na zimę przyszłego roku, a latem - następne lato:tak: a to polega na tym, że kontahent wybiera poszczególne wzory i propozycje producenta i w sumie na koniec producent wie, ile modeli ma dać do produkcji i ewentualne modele, które wycofa z produkcji (bo nie cieszyły się zainteresowaniem):tak:
Kasia oj coś ten Twój M cos tu za dobry jest;-) już Ci zazdroszczę:-p i jutro postrajkuję to może mój coś upitrasi;-)
Kaja zdroweczka:tak:
oj coś mój M podejrzanie na mnie patrzy:rofl2: trzeba uciekać i nie kusić:-pto do jutra kochane:-)
 
Witam rankiem:happy:
Kubuś mamrocze w łóżeczku to mam chwilkę:-)
Tosika ty to masz głowę do takich interesów:tak:no a M jak M;-):-p:-D
Kasia 200lat dla Babci:tak::tak:no i pyszności Twój M pichci:tak:

My dzisiaj sami, bo M jedzie na wieś do domu okna mierzyć, o 12 przyjdzie mama to weźmie Kubcia na spacer a ja muszę plan napisać:confused2:
A tak po za tym widzę że na BB zmienili szatę garficzną, dla mnie tamta była ładniejsza:-p:-p:-p:tak::tak::tak:
Miłego dnia!
 
hej
wcale mi sie ta szata nie podoba; nie widze nic :)
wczoraj odebralam siostre z chlopakiem z dworca, wchodze do domu i mowie,ze mam gosci i czy tata ich przenocuje; tata co?? zaskoczony,bo otworzylam kluczem i wpadlam do domku po 23 (co sie nie zdarza); mowi,ze tak; jak zobaczyl corke, to go zatkalo; patrzy i patrzy i nie wierzy,a w koncu banan na twarzy hihi ale zaskok byl. siuper
a dzisiaj na 16 idziemy na imprezke; tata tez nic nie wie hahahaha z tortem i 50 swieczkami!!!!
 
Aaaa...nie podoba mi się! Nic nie widać, wszystko blade, w innych miejscach:no::no: Kurczę nie lubię zmian, tak mnie to rozstroiło, że nie pamiętam, co miałam napisać:-p:-p

Izabelka, super niespodzianka dla taty!:tak:

Kicrym, no masz cierpliwego męża do tych wózków:-)...mój by co prawda też nie narzekał, ale to nie on u nas takie rzeczy finansuje, więc niechby tylko spróbował:-p

Ostatnio mi się senność Pabli udziela jak nic, wczoraj znowu padłam po 21....ale może to dlatego, że mała z pierwszym słońcem wstaje....strach sie bać co będzie latem - pobudki o 4?:szok:
Dziś jedziemy do mojej mamy, R ma tam coś naprawiać,a my posiedzimy z dziadkiem i może na spacer pójdziemy. Wczoraj też byłyśmy, mała przeszła sama dobre 2 kilometry, po czym w galerii handlowej (poszłyśmy sprawdzić,c zy w MC są jeszcze przeceny:-p) dostała ataku radości i biegała po holu podskakując i zarykując się ze śmiechu:-)

Miłego dnia!:tak:
 
Witam!

Iza no ta tatę zaskoczyliście,udanej imprezki!

Kasia 200 lat dla babci! ja też lubię jak mój M pichci,a dziś jego kolej

Kaja zdróweczka

Kic ,oby plany szybko się napisały,a wózkowo to na prawdę jesteś zakręcona ale pozytywnie w końcu to Ty nim będziesz śmigać

Tosika to Ty jesteś z modą dzieciową nieźle do przodu

Wczoraj wyciągnęłam ekipę do kina na Kołysankę i powiem,że całkiem minie się podobało ,a Więckiewicz świetny..A dziś podstępnie knuję jak wyciągnąć M w celu oblukania auta.
Udanej niedzieli!
Nie widzi mnie się ta grafika wszystko poprzestawiane i jakoś tak nie po mojemu
 
Ostatnia edycja:
Hej, hej! A mi się zmiany podobają ;-) Jakie macie przeglądarki - u góry jest napisane, że w IE widać gorzej. Ja mam liska i jest o.k. Zmiany zawsze powodują dreszcze, ale dla mnie ok, przecież wiosna idzie:-D

Izabelka, widzę że niespodzianka udana!
Dzis znów imprezujemy - idziemy na 20 urodziny kuzynki męża.
 
reklama
hej,
Iza - to niespodzianka się udała, udanej imprezki dzisiaj!
Kasiu - Tobie też udanej imprezki!
Kaja - zdróweczka
moja zakatarzona od wczoraj, gluty straszne, ale walczymy z nimi. Do żłobka pójdzie narazie, póki nic gorszego się nie dzieje.
Zaraz mykamy na spacerek, bo pogoda chyba ładna.
Mi jak narazie nowy wygląd się nie podoba, też mam liska, szybko działa, ale wygląd mało przejrzysty :-(
 
Do góry