reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Ja mam google chrom, w pierwszej chwili nie podobało mi się , ale teraz już ok.
Izabellka super niespodzianka , to daleko twoja siostra mieszka?
Tosika akurat z tych firm co ja się zaopatruje nie stosują takich metod, sami ustalają kolekcję a w sumie dziwne bo dwie które mam to są firmy na wysokim poziomie. A jednak fajna jest taka możliwość wyboru.
Kic to ty zmieniasz wózek bo ci się tamten znudził? No to nie zła jesteś:-):-) Mój D ma czasem takie pomysły co mnie doprowadza do mocnej złości.
Kasia ale mężulek się spisał:-)
Surv a mój D dziś jedzie do Wrocka na "piłkę" będą grać. Szkoda że jedzie tak wcześnie bo jak by jechał później to bym się z nim zabrała ale on coś mówi że jedzie o 15.
My nadal u teściów siedzimy, jutro rano do domku bo już do pracy.
 
reklama
Nosz kurcze jakie zmiany
mnie się podoba:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
po dwóch dniach już zapomnimy jak było w starej wersji:-D
ja szybckutko
hu ha hu ha mamy złoto:-D:-D:-D:-D:-D
Normalnie się nastresowałam że hej
nocka w miarę
teraz rodzina się integruje a ja szukałam przepisu na bezy kokosowe i musiałam choć na chwilkę tu zagladnąć :)
wczoraj fotki chciałam wstawić i kicha...to przetestuję teraz
a potem te bezy:-)no ale to przez Cinka:tak: bo zupę z żółtkiem robiłam mu i białka zostały a że musiałam dwa razy robić bo okazuje się że groszek zielony jest beeeeee a szpinak mniam mniam to mam teraz dwa razy więcej białek. Goście dzisiaj to zjedzą bo ja omijam jak mogę słodkości:tak:
Surv.. nie masz szybkego przepisu na tort na ostro??? bo brat ma urodzinki a słodyczy nie je:-:)-:)-(
dobra lecę
 
OOOj, jakie zmiany:no: Ciekawe, kiedy się przyzwyczimy!
Moja koleżanka urodziła wczoraj córeczkę:-D:-D:-D Jestem wściekla, że jestem chora, bo chciałam pognać do szpitala:wściekła/y: Ale słyszałam przez telefon płacz i tak mnie to rozczuliło:-D Taka mała, fajna, nie pyskuje;-):-D No i widzicie - odchowali dwójkę (9 i 11 lat) i zachciało się trzeciego:-D
Surv - to przesilenie wiosenne, ja tez nie daję rady...
Jestem chora, a jutro muszę iść do roboty:wściekła/y: Sprzrycuję się czym tylko mogę, ale bez skutku...
Miłego popołudnia!
Iza - świetny pomysł, a tato pewnie zachwycony:tak:
 
Post, też się wczoraj spociłam jak oglądałam Justyne :-) Zuch dziewczyna!
U Was też tak pięknie świeci słonko?
 
Ojej, jakie zmiany:szok: Dziwnie jakoś:eek: Nie mogę się połapać.

Ja dzisiaj po nocce. Już odespałam troszkę. Teraz Natasia śpi, a mamunia nadrabia zaległości:-D
Bartuś u dziadków, przywiozą go popołudniu a M.na turnieju i święty spokój:-)

Dorka ja mam taki system pracy : dzień, noc i dwa dni wolnego i znowu D,N -- D,N--
Nieźle. Przynajmniej mam trochę luzu.
Pabla zdrówka dla Leniaczka. Oby jej się ten katar nie rozwinął.
Iza super niespodzianka:tak:
Kic jesteś szalona:-D:-D:-D:-D:-D:-D To teraz ile wózków u Ciebie garażuje??
Kasiu udanej imprezki:-)
Kaja kuruj się. ZDRÓWKA życzę.
Gratulacje dla koleżanki:tak: Takie maluszki są rozczulające. Ostatnio jak zobaczyłam w centrum handlowym takiego miśka malutkiego w nosidełku to aż mi zakiełkowała myśl o 3-cim dziecku:-D:-D ale już mi przeszło jakby co:-)
Post rzuć bezikiem do kawki :-p:-)

U nas postęp w leczeniu jest ale naadal z młodą w domu siedzimy:-( M. był z nią w piatek na kontroli i podobno płuca już czyste ale w oskrzelach jeszcze słychać gluta:eek: Doktórka dopisała jej jeszcze 8 zastrzyków:no: Już mi jej tak żal ...Jak widzi ze jej szykuję zastrzyk to robi pa,pa i ucieka. Bidulka . Najważniejsze że się w szpitalu nie skończyło.
Pogoda u nas fajna, przynajmniej przez szybę:sorry: Słoneczko świeci ale bardzo wieje. Ech, chętnie wypełzłabym na spacerek. Nawet w ten wiatr.

Miłego dzionka.
 
hejjj
ja na sekunde, wlasnie obiad zjedlismy i jedziemy do tatki
Kamu siostra w Krakowie mieszka ;-) spotkalam mame i mowi,ze na torcie bedzie niespodzianka :-) pewnie swieczki,ktorych nie da rady zdmuchnac hehe
'i jeszcze raz zdrowia dla dzieci, oby szybko przeszlo, bo wiosna idzie :tak: u nas tez piekne slonko; bylam na spacerze i Oskar oczywiscie w g...no wdepnal :wściekła/y: uroki-wszystko widac, niby na trwwnikach zakaz wyprowadzania psow;ale malo kto widac umie czytac
hmm ide szukac sukienki dla Werci na wyjscie
 
Iza no to faktycznie kawałek od was siostra mieszka. A o tych kupach psich to nawet słyszeć nie chcę bo mnie krew zalewa, gdzie się nie spojrzę to g....o , jak tu z dzieckiem wyjść na spacer.
 
ja kielbasię jakie zmiany:szok::szok::szok::szok: jak dla mnie starego tetryka to tatmta szata fajniejsza byla;-) bo ja ślepota i nic niie widzę teraz a do tego mam przecież mikrusi komputerek i jak mam dodać jakoś buziaczkę to po okulary muszę gnać:cool: a dodam, ze ja nie taka kumata w obsludze jak Kasia:sorry: Kasiu a o co chodzi, czy mogę sobie jakoś ułatwic życie i np. zwiększyć okna? bo ja mam z boku też jakieś okna:sorry:
Kamu ja też nienawidzę teraz spacerów, normalnie slalom gigantyczny robię :confused2:
Iza superaśny pomysł dla taty zrobilyście:-)
Post no wybredny ten nasz Cinek:-) no i ja też bezika malutkiego poproszę;-)
MamoBiN jeszcze raz zdroweczka dla Kurcacka:tak:
Fredka a na jaki samochodzk masz ochotkę?:-)
Kaja mój M dzisiaj mówi, że jak maała rano wstała i zaczęła wyglądac z łóżeczzka i wołać, to normalnie w pierszej chwili pomyślał, że ktoś podmienił mu córcię:-p bo przeciez jego córenka jest taka maciupka a nie jakaś duża pannica na wpół wystająca z łóżeczka z wielkaśną czupryną na glowie:-D:-D:-D Gratki dla koleżanki:tak: to się odmłodzą teraz, tak jak ja z M;-)

my dzisiaj byliśmy na spacerku bo piknie świecilo sloneczko aczkolwiek baaardzo wiałao:tak: oj muszę na razie konczyć bo sisters chyba już na przyjechała (na kawę się wprosiła;-))
 
reklama
Zainstalowałam Google chrome. Chodzi szybciej, fakt ale mam pytanko GDZIE DO JASNEJ ANIELKI MOŻNA TAM DODAĆ ULUBIONE STRONY NA KTÓRE NAJCZĘŚCIEJ ZAGLĄDAM?????? W starym Google miałam całą listę a tu G......
HELP ME!!!!
 
Do góry