reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej
Julio cudowna wiadomosc :-D:-D
u mnie byly dawne kolezanki i dopiero poszly, dlatego maly sie jeszcze kapie; mala zasypia
do jutra
 
reklama
witajcie kochane
melduję, że już wróciłam ze swoich wojaży, ale jestem tak zjechana, że jutro cościk poczytam i popiszę:tak:
 
dzien dobry :tak::tak:
wczoraj ogladalam Wladce Pierscieni i tak sie nie wyspalam :eek: na oczy nie widze ech
dzisiaj za to mam luzny dzien, nie bede robic nic :-p mam jeszcze jedna ksiazke do czytania, chyba wezme ja w obroty
a w nocy przyjezdza moja siostra :-D:-D:-D:-D robimy tacie przyjecie niespodzianke na 50 urodziny; nie spodziewa sie,ze siostra zawita ;-) przewioze ja w nocy-tata sie zdziwi hihihi i tata nie wie,ze jutro rodzinka przyjedzie hehe bedzie fajnie ;-);-);-)
 
Witam pierwsza!
cóż no wtaliśmy o 7,ale nocka w miarę ok:tak:mały już tak nie kaszle, katarek też nie aż tak bardzo doskwiera więc jest dużo lepiej:tak:jeszcze w poniedziałek M z nim zostanie a ja we wtorek i środę biorę opiekę więc w czartek pójdzie do żłobka:tak:
Tosika jak odpoczniesz to pisz jak tam wojaże:tak:
Izabelka czyli wieczór udany:-)
Madzia mi to się Buzz marzył i nadal marzy,ale dla Kubcia to już nie ma sensu, więc tak myślę ze dla 2 dzidziusia kupimy:-p:-ptylko że czytałam że lepszy buzz4 niż 3, napisz mi w wolnej chwili jak Tobie się sprawdził (pisz w ciuszkach:-))a o magicu napisałam w odpowiednim wątku:happy:

O 10 ma przyjechać kobitka oglądać Arię trzymajcie kciuki:-Dale chcemy się zamienić wózkami:-)
 
Izabelka, ja też niedospana...co prawda wczoraj padłam znienacka o 21, jeszcze przed Flo, ale dziś pobudka 5.05 - kiedy to dziecko zrozumie, że w weekend nie trzeba wstawać z kurami?:-p Tatusia wycie nie wzruszyło, więc same się bujamy...aczkolwiek coś podejrzana cisza jest...chyba muszę sprawdzić, co mała robi.

U nas też dziś luzy, pracy na weekend w koncu nie mam, ale R ma fuchę i na pół dnia znika, więc będziemy się same ze sobą użerać:-p chyba w związku z tym wezmę się za sprzątanie, bo tylko to mi mała pozwoli zrobić...ostatnio jest potwornie zaborcza, już nie tylko przy komputerze przy niej siedzieć nie mogę, ale też czytać, czy szyć, bo jest ciągniecie za ręce i wycie:-(

Zmykam, bo właśnie wycie już słyszę... miłego dnia!:tak:
 
witajcie
przeczytałam wszystko od deski do deski;-) ale zapamiętałam, ze mam przeslać wielkaśne całuski dla Fasolki Julki:-):-) , pogratulować Kic rozbrajającgo charkteru:-D:-D:-D:-D no tymi wozkammi rozlożyłas mnie na lopatki:-D:-D:-D:-D no i Surv Beniamin straaaaasznie mi się podoba:tak::tak::tak: no i cudonie, że wszystki oki z sisters:tak::tak:
a u mnie w skróci oki toki:tak: kontraktacje udane, aczkolwiek jestem troszkę rozczarowana kolekcjami:no: tup tup zimową będzie mial bez rewelacji:sorry: a ginkana i girandola(to są hiszpanskie marki) przeraźliwie drogo będą wychodzić:cool: trochę się tym faktem wkurzyłam, bo teraz mam letnią ich kolekcję i są w miarę spoczko i do tego mają przecudowne materiały (takie milusińskie i gatunkowo dobre:tak:) ale najlepszy z tego wszytskiego byl hotel w którym spaliśmy (zakwaterowliśmy się w nim ze względu na to, że tam na drugo dzien byla kontrktacja tych hiszpańskich ubranek, czyli względy czystko praktyczne):-) i wiecie co ogolnie ładny i schludny ale zaskoczyla mnie obsługa:szok: wyobraźcie sobie, ze tam obsługują tylko faceci:sorry::szok::szok::szok: nie wiem może trafilismy na taką zmianę ale normalnie juz zaczęłam się wkręcać, że trafilismy na jakiś hotel dla no ten teges:-p i mało tego moja fantazja ułańska nie zna granic i jakoś caly czas widzialam gości hotelowych w spodniach chodzących parami:laugh2: ale moj M mnie troszkę uspokoił i powiedział, ze na drugi dzień jak my kontraktowałyśmy towar a on siedział w pokoju, to wparowała do niego spprzątaczka (z akcentem na "ka":-p) czyli może jednak nie moje wizje?:-p aczkowiek obsługa męska była wyjątkowa mila i taka wiecie przeuprzejma do bólu;-)
no a W-wie byliśmy na nowej kolekcji Butiku:tak: i już mam zadanie bojowe od mojego Kornela, bo mam pogadać z olką Szwed a co by załatwiła mu wejściówki na taniec z gwiazdami (bleeee:sorry:) no ale co się nie robi dla zakochana platonicznie syna;-)
to tyle i na razie tylko tyle, wieczorem więcej poświęce Wam czasu (czyt. pomęczę) bo za raz ide na pazurki (bo stan mam oplakany) i zastanawiam się czy wysyłać tatusia na spacer z dzidzią, bo u nas pogoda butelkowa:no:
 
Witam!
no i zamieniłam:tak::tak::-D:-D:-D:-Dmój M twierdzi że mu się bardziej Aria podobała,ale mimo iż też za dobrze się nie podbija przynajmniej mi się wizualnie podoba:-p:-ptaki jak w linku (kolor zielony) GESSLEIN SWIFT cena 599.00 PLN

Tosika wiesz czasami ludzie patrzą na materiał a nie na cenę więc może akurat wam ciuszki pójdą:tak:no i ja bym tez na taki taniec z gwiazdami poszła mimo że tego w tv nie oglądam, al na żywo to jest coś:tak::-)
Surv Kuba też taki jest, ciągle trzeba się nim zajmować i coś z nim robić, bo jak nie to zaczyna broić ostatnio np zerwał tapetę:confused2:
 
Witajcie, my siedzimy u teściów, Maks właśnie śpi a ja się nudzę.
Kic fajnie , że zamiana się udała. Mnie jest w sumie obojętne jaki będę miała wózek parasolkę, byle by była lekka. Widzę że MAks bardzo ładnie spaceruje na nóżkach więc aż tak często wózek nie będzie nam potrzebny.

Julia serdeczne gratulacje. Ciekawa jestem co w poprzedniej pracy powiedzą.

Tosika to już kolekcja zimowa jest do obejrzenia? Strasznie szybko.
Ja dopiero teraz dostałam do obejrzenia kolekcję wiosna -lato.

Surv no to z Florci ranny ptaszek, a ja sie wkurzam jak Maks wstaje o 7:zawstydzona/y: Jeśli chodzi o imię Beniamin to bardzo ładne. Jak miałam tak 11-12 lat pisałam pamiętnik i tam pisałam sobie opowieści typu "moje życie w przyszłości" Gdzie miałam dwóch synów z których jeden miał na imię Beniamin.

Izabelka to super niespodziankę tacie zrobicie, to młody twój tata jest
 
hejka,
Ja też nadrobiłam ale nic prawie nie pamietam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Julia - ogromne, ogromne gratulacje!! spokojnych 9 mcy życzę!!!
Surv - super że z siostrą wszystko w porządeczku ! Beniamin całkiem ładnie:-)
Kic - szalona jesteś z tymi wózkami:szok::-D
Tosika - w wawie była i nie wpadła na kawkę:no: nieładnie:angry:
u nas spoczko, młoda własnie padła na drzemkę, byłyśmy wczesniej w smykolandii, młoda się wyhasała a ja znów zostawiłam majątek na wyprzedaży i kupiłam jej mnóstwo ciuszków:sorry: M mnie zabije:-p
Dostała trochę kataru, ale mam nadzieję że się go szybko pozbędziemy.
Planów żadnych na weekand nie mamy, będziemy się byczyć poprostu i tyle...
 
reklama
Kubcio śpi, a ja się zabieram za robienie spagetti:tak:dziś humor dopisuje:-pbylismy już na krótkim spacerku i wózio super:tak::-):-):-)
Kamu oj takich spacerówek jest mnóstwo,ale trafić na tą jedną jedyną:-p:-p:-plekka byłą własnie Aria (ok5 kg ważyła) ale jazda bleeee:-p:-p:-p
Pabla wklejaj zdjęcia:tak:tez mam ochotę cos kupić Kubulcowi ale wiem że byłąby to już lekka paranoja:-pszukam w głowie czegoś co mogłoby się przydać, może jakiś bezrękawnik:-p:-p:-po powiem M że tego jeszcze Kuba nie ma:-p:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry