reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
dobra ja na sekunde, maluchy usypiam i szumi w glowie,a maz wymyslil,zebym mu pomogla dyzury ukladac hehe po 2 drinkach z moja slaba glowa
wszystko sie udalo, tata w szoku,ze rodzinka przyjechala, jak tort zobaczyl,to micha mu sie rozjazyla ze hej!! mam to uwiecznione na zdjeciu-nie wiem czy kiedykolwiek tata dostal tort :) w ogole zadowolony z prezentu- kupilismy mu sprzet do akupunktury- na jego bolace stawy i migreny
imprezka udana, jestem szczesliwa, bo kocham mojego tatkę:)
tyle,.zmykam bo mnie wolaja
buziole; jutro do pracy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
Witam wieczorkiem:happy:
Kasia, Post też oglądałam Justynę ,ja się oczywiście poryczałam:zawstydzona/y::-p
MamaBiN szkoda Natusi, ale dobrze że juz powolutku dochodzi do siebie:tak:a wózków teraz mamy 3:-p
Tosika ja też mam mini laptopa i słabo widze przy tej szacie:-p
Kamu a no tak mam ochoty na zmiany wózkowe, myślę że jeszcze nie jeden albo dwa przelecą przez moje ręce;-)
Izabelka super że impra udana a Tata zachwycony:tak:

Kubcio już spi, ja też już sie kladę bo jutro na 6..buuu, jeszcze musze plan dokończyć:confused2:
spokojnej nocki!
 
Witam rankiem:happy:
U nas wiatr mocny że hej:szok:Kubcio jeszcze został w domu, może jutro albo w środe pójdzie do żłobka:happy:
Ja w pracy dzieci mam od groma, chyba się wychorowali:-p
Kasia no własnie.....ale jescze tylko wt,śr,czw i pt:-p:-p:-p
Miłego dzionka Mamuski!
 
Hej! U nas też duje straszliwie, straszą huraganami, ale na razie tylko śmieci z podwórka w powietrzu wirują... Mała dziś wstała z katarem i pokasływaniem, ale nafaszerowałam kroplami i syropkami i do żłobka poszła, może rozejdzie się po kościach?;-)
Kicrym, to skoro tak kochasz zmiany wózków, to może Ci mój podrzucę?:-D Znudził mi się, jest już dla mnie za cieżki no i sporo się złachał w codziennym użytkowaniu.... ja się cały czas mocno waham nad kolejnym, bo młoda coraz dalej chodzi sama, spokojnie kilometr na spacerze robi i nawet jak płacze ze zmęczenia to trzeba ją ostro przekonywać, żeby do wózka wsiadła - ech sama już nie wiem, bo z drugiej strony jeszcze sama na nózkach na wyprawę do miasta czy zakupy się nie nadaje...

Ja na 10.30 jadę do dentysty, o ile się zbiorę, bo już mnie brzuch z nerwów boli:-p Z drugiej strony już się długo odwlekać nie da, więc trzebaby się zmobilizować....a tak mi się strasznie nie chce...no nic idę pod prysznic, żeby się obudzić i zobaczymy:tak:

Miłego dnia!
 
Surv, niech moc będzie z Tobą! Ja idę jutro:baffled: A dziś do ginka na przegląd;-)
U nas wiało wczoraj, a dziś cisza i piękne słońce:tak:
 
reklama
Hej!
Oj mi sie ta nowa szata podobała,ale juz mi podpadła,jak mi posta na "ciuszkach" wcięło dość obszernego:wściekła/y:

U nas w domu lekki szpital -K i teściowa zasmarkani i łamie ich w kościach.Maciek póki co ma tylko katar,ale dziwnie kaszleć zaczął,na wszelki wypadek byliśmy sie wczoraj przebadac i wsio ok,więc mi ulżyło.z katarem walczymy,biostymine bierzemy i mam nadzieje,że nas nie choróbsko nie weźmie.Na ten kaszel,co najbardziej go męczy w nocy dostaliśmy klemastyne i jakos dzisiaj było już lepiej:tak:

Ostatnio się wysypiamy,ale ciiii:-D:-) więcej nic na ten temat nie mówę,coby nie zapeszyć.Ja się i tak co chwile budze,bo mój organizm jeszcze nie przyzwyczajony,że można całą noc przespać:szok::sorry2:

Kaja gratki dla koleżanki.

Więcej nie pamiętam:zawstydzona/y:Łeb mi pęka,a komputer strasznie wyje ,co jeszcze ten ból potęguje.Mają mi dzisiaj kompa wymienić,bo zwariowac idzie:wściekła/y:
 
Do góry