reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

dzien dobry :-D
nie wyspalam sie, mala marudzi-nie wie czego chce :eek:
na 10 idziemy na przedstawienie, ciekawe czy Weronice sie spodoba i jak dlugo wytrzyma :-p potem do kolezanki, bo kota ma, niech dzieci sie pobawia; pod wieczor 2 kolezanki mnie odwiedza,wiec dzien zapelniony; musze tylko dom ogarnac; standard sprzatanie co dzien, bo tak "się balagani" hehe
 
reklama
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-
1266484750_by_vesperos_500.jpg

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
1265815934_by_fczelys_500.jpg
 
dzien dobry
Iza juz czuc wiosne:laugh2::laugh2::laugh2:Przyjmij piatke ja tez niewyspana mala zrobila pobudke o 7:wściekła/y:A o 21.30 zasnela:angry:
Survi to ile Wasi fryzjerzy biora od sciecia. Ja za podciecie i cieniowanie zaplacilam 20zl:tak:Fajnie ze z siostro lepiej:tak:
Madzia oby tak dalej:tak:Mysle ze Macio nie zmarzl, Misia wlasciwie cala zime przechodzila bez kombinezonu, a wczoraj bylismy na spacerku bez spiworka w wozku:tak:
My dzis odbieramy samochod:happy: Mam nadzieje ze wszystko wyszlo ok:tak:Jeszcze zostalo kupienie akumulatora bo jest pekniety:-(
 
Dorka, u nas ścięcie z cieniowaniem około 40-50 zł....takie ceny w 'metropolii':-( I wszystko tak, jak jadę do siostry, która mieszka raptem 30 km od Wrocławia i to w dosć popularnej miejscowości, to nawet jedzenie u nich tańsze...

Madzia, Florka też w te cieplejsze dni chodzi bez kombinezonu:tak: Zwłaszcza, ze teraz już na krótkie spacerki ze żłobka chodzą, więc w kurteczce jej wygodniej.

Dobra, godzinkę się przespałam i od razu lepiej na oczy widzę...apropos, w tej mojej nowej diecie stoi, że trzeba spać co najmniej 8 godz dziennie, bo człowiek niewyspany nie chudnie...może dlatego diety u mnei nie działają?:-p
 
Witam!
Ja już po pracy, uff cały tydzień na 6 chodziłam:confused2:
Surv super że z siostrą ok, no i czekam na tą fryzurę:tak:
Izabelka u mnie tez dziennie sajgon:eek::sorry::confused2:
Madzia my tez bez kombinezonu:tak:
Dorka oby autko było jak nowe:tak:


A nie chcesz nowego modelu Magica? Podobno nawet podnóżek ma regulowany:-p
a no własnie pluje sobie w brodę że go nie kupiłam bo miedzy magiciem a arią miałam wybierać, wczoraj to aż się poryczałm:zawstydzona/y:ale M stwierdził że sprzeda się i tyle:-pkochany jest:-pno i o ile dojdzie to do skutku to się wymienię tym wózkiem na inny:-p:tak::-D

mały śpi, ja czekam na mamę, bo chce na miasto skoczyć a nie chce małęgo brać ze sobą,
miłego popołudnia!
 
Survivor u nas w metropolii takie same ceny:baffled: A gdzie mieszka twoja siostra jeśli mozna wiedzieć? Pytam z ciekawości,bo mam rodzine pod Wrocławiem.

Kicrym masz kochanego m.Mój by mnie chyba udusił:sorry: Nawet mu nie wspominam o nowym wózku,chociaż nie powiem,chodzi mi taka mysl po głowie:-pAczkolwiek realnie patrząc chyba się jeszcze przeturlamy Buzzem.
 
Dziewczynki!! Byłam dzisiaj u gina i na usg. Moja fasolka już jest widoczna! Ma 4,6mm i serducho bije jak oszalałe. Na szczęscie jest tylko jeden zarodek ;-) Na trzecie dzieciątko jeszcze przyjdzie czas :-p Nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa... uhh... tylko gdyby nie te mdłości i wieczna zachcianka na wątróbke z jabłkiem i cebulką :eek: to byłoby wogóle super :-):-D
 
Madzia jak ty Maćka w buzzie mieścisz:szok:ale wy chyba macie ten starszy model, prawda? no i u nas juz zatwierdzone że Buzzem 4 będziemy śmigać przy drugim dziecku:-p:-Djak mi się coś nie odwidzi oczywiście:-p no a M jak M trochę pomamrocze,ale przy Arii na prawdę zachował się super (tak po cichu żeby nie było że chwalę:-p)
Julia super!no mdłości to na chłopca:-p
Mały mamrocze pod nosem, a ja jakoś na nic nie mam ochoty:eek:chyba też się położę spać:confused2:
spokojnej nocki!
 
reklama
Kicrym my mamy ten nowszy model,czyli mniejszy:dry:Teraz to nim wcale prawie nie jeździmy,szczerze mówiąc to w ciągu tej zimy byliśmy gdzieś wózkiem dwa razy,w tym raz tydzień temu i w sumie jako tako sie młody jeszcze mieści,nawet w kombinezonie i śpiworze:tak:Gorzej sprawa się ma z budką,bo jakoś tak za nisko sie już wydaje być,ale myślę ,ze jeszcze bez budki pojeździmy:tak:No chyba ,że kupię od ciebie magica;-)
Julia super!!! cieszę się razem z tobą:tak:

Maciuś już śpi,ja się wykąpałam i myślę co by tu jeszcze zjeść:sorry::-p
Jakis taki apetyt wilczy ostatnio mam,a zwłaszcza na słodycze.Wmawiam sobie,że to na @,ale to już tak z trzeci tydzień leci,@ ani widu ani słychu,a ja żrę jak koń:sorry::eek:

Dobrej nocy! Pa
 
Do góry