reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Witam!

U nas imprezowo,wczoraj ze znajomymi wymsknęliśmy się do kina na Ciacho i było

super a i film całkiem dobry.A dziś razem z miejscową babcią i z Emilką byłyśmy na

imprezce w przedszkolu.Panna E się z początku zestresowała ilością nowych twarzy

ale potem się rozkręciła na maksa,a jak dorwała się do kredy i tablicy to nie mogłam

jej wyciągnąć z przedszkola,jak wyglądały moje ciemne spodnie możecie się domyślić .

Kic pomysły masz świetne,dzieciaki mają farta,że trafiły na Ciebie

Andula zdróweczka dla Misiaka,a i dla Ciebie uściski

Kamu aby do wiosny może wszystko się rozrusza bo i u nas zastój

Haszi wielkie gratki i trzymam kciuki za dziewczynkę

Renia oby rozmowa dała efekty i remont się usprawnił

no i po pisaniu bo panna E się chyba wyspała po 30 min..
 
Kwiatek dla Kamu


U mnie chwila ciszy:-):-):-):-):-) ale muszę chałupę ogarnąć choć teroszkę więc lecę
paaaaa
właśnie surv jeszcze śpi???

Nie śpię, tylko się relaksuję:-D:-D:-D Wczoraj skończyłam mega zlecenie i jak zwykle po takim wysiłku intelektualnym, rzuciłam się w wir robót prostych: posprzątałam, nawet poprasowałam małej ciuchy...bo do żłobka nie wypada, jak w domu, w pogniecionych:-p, no i troszeczkę poszyłam:-)
Lecę zaraz po Młodą do żłoba, a u nas prawie -10:baffled: Wrocę to Was porządnie poczytam, bo nawet do kompa od wczoraj nie miałam kiedy siąść:tak:
 
Czesc,wczoraj po pracy padalam na twarz, wiec dopiero dzis sie witam:tak:

Kic super masz pomysly. Ja (od kiedy Seba nie robi laurek, dorosly jest przeciez:-D) jestem za bardzo leniwa,ale teraz bede musiala myslec nad laurkami i zrobimy dla babci:tak:
Kamu jasze raz trzymam kciuki zeby ludzie zaczeli kupowac u Ciebie. Fakt ten kryzys jest okrutny, choc mojego zakladu nie dotknal:tak:
Andula zdrowka dla Fiska:tak:Ale ty masz farta z tymi przecenami NY:tak:
Haszi to m sie spisuje z ubieraniem chlopakow, bo moj kiepsko:baffled:
Renia super z tym masazem i aerobikem masz. Jak G zaczyna masaz to konczy sie na czyms innym:-D
Post super ze sie wyspalas:tak:Trzymam kciuki zeby Cinkowi sie polepszylo z tymi kolkami:tak:
Tosika zycze szybkiego sprzedania mieszkania :tak: Zgadzam sie z dziewczynami o zaczeciu dnia o 7,choc mi by sie nieusmiechalo wstawac o 7:baffled:
Fredka ale mialyscie imprezke:tak:
Madzia to Macius juz ma zrobione laurki:tak:
My dzis idziemy do babci i dziadka, jutro ide na noc i nie bedzie mi sie chcialo isc. Zrobie laurke z pomyslem Kic:tak:
 
Andula, myślałam że do New Yourku lecisz:-D Ja takich przecen u nas nie widzę:baffled: Słodko Fisiel mówi. Olga zaczęła "mama Kasia":blink:
Surv, dobrze że się zameldowałaś:tak:
Haszi, ja też wychodzę z założenia, że impra dla Dziadków będzie w przedszkolu:-p
Tosika, Tosia sporo śpi. Olga wstaje o 6 (+- oczywiście), w ciągu dnia maks 2 godziny drzemki i trudno ją zagonić do spania o 20 (nie cie, nie cie:sorry2:)
 
u mnie od 2,5h spanko:szok::szok:
chyba na sankach się zmęczył, że tak śpi dłuuuugoooo;-)

ja dzis c.d. nerwów remontowych ale co chwilę łapię głęboki wdech dla relaksu:tak: srał to pies - sorki za wyrażenia:zawstydzona/y:

a masaż to profesjonalny - przychodzi do mnie dziewczyna
męza to bym sie nie doprosiła o takie luksusy
jeszcze jakieś ma "ale", że ja się masuję a on kąpie i usypia:-p więc tłumaczę, że raz w tygodniu może mieć ciężej:-);-)

no nie idę budzić bo to już jest przegięcie:happy2:
papatki
 
Fredka oj jak ja dawno w kinie nie bylam a Ciacho z chcecia bym zobaczyla:tak:
Surv fajnie sie tak porelaksowac co??:tak::-)
Mamo Kasiu;-) do Nowego Jorku oj bym sobie pojechala a raczej poleciala a przeceny u nas takie nie codziennie sa trzeba trafic tydzien temu kupilam sliczna tunike przeceniona z 189 zl na 9 zl i kurtke zimowe przeceniona z 200 na 19 zl juz jestem uzalezniona od tego sklepu;-):tak:Ja Cie kochana zapraszam do siebie na winko plus serek i zakupowe szalenstwo:tak::-)
Reniu ale Tymus ma spanie:szok:

My juz po obiadku ,Misiek szaleje a mnie glowa boli dobrze ze R zjechal na jeden dzien to zajmuje sie malym a ja mam czas na ulubione BB:tak:
 
a moja jeszcze śpi:szok::szok::szok::szok: (od 2giej:sorry2:) i to nic, że garami walę po podlodze:baffled: nic noc bedzie upojna:sorry2:
Andula a wiesz, ze NY mam obok swojego dzieciowego sklepu i nigdy nie zaszlam:baffled: cholera czemu wcześniej tego posta nie przeczytaąlm, bo akurat wrocilam z wojaży:sorry2: no nic jutro polece niby na kontrole sklepów:cool2::-p
Kasia ja się normalnie zestresuję, jak zobaczę Twoją Olgę i jej zasób słów;-)
Kic ja też dopiero teraz zwrócilam uwagę o co biega z tym "sławnym" kwiatkiem i jestem pod wrazeniem!! Ty to jo:tak::tak::tak::tak:
Dorka a wiesz, ze moj M tez taki, jak już poproszę o masaż baaaldzo to sie dobierać zaczyna:-D:-D:-D:-D:-D
jutro przychodzi rano niania , a my na ostatnie zakupy przedwyjazdowe jedziemy:tak: rany, to juz za dwa dni:szok: jak ta moja mala zniesie 600 km:-( jak ona po 50 robi awanturę:baffled: ale mam nadzieję, ze cosik pomoże hydroxyzinum (wypisała nam teraz profilaktycznie pediatra na drogę:-))
 
Witam:-)
Kic fajny pomysł na laurkę;-) ja niestety mało kreatywna jestem i na dodatek leniwa, więc kupiłam Ptasie Mleczko i Mały z żalem w oczach wręcza to Babciom:-) Dziadki dostaną po czekoladzie, ale to jutro;-)
Andula ale Misio słodko do Ciebie mówi:-) Antoś w zależności od potrzeby tylko akcentuje słowo mama:-p
to tyle co pamiętam, ale wszystko przeczytałam:-p wczoraj byliśmy z Małym u lekarza bo ma kaszel:baffled: trochę się strachałam bo wcześniejsze pokasływania zwykle kończyły się zapaleniem oskrzeli, więc teraz od razu pognaliśmy do pani doktor i co sie okazało - dobrze, że przyszliśmy bo niby nic się nie dzieje, ale jakieś charczenia na płucach już są:baffled: no i mamy antybiotyk plus witaminy:baffled: mimo to Mały ma się dobrze, nie gorączkuje i nawet nie protestuje przy lekach:happy2:
za to u mnie na razie cicho z @, ale boli mnie brzuch, więc pewnie niedługo będzie niespodzianka:-p kurde mogałbym dostać tą @ bo się nakręcam i tylko szaleje niepotrzebnie:zawstydzona/y: zmykam obudzić Małego bo śpi już 2 h a później będzie szalał:-p miłego wieczoru;-)
 
reklama
Andula, gdybyś tylko bliżej mieszkała.... Moja mama była kiedyś w Szczecinie w sanatorium a ja najdalej w Poznaniu i Zielonej Górze;-)
Renia, ale fajnie, że masz profesjonalny masaż:tak:
Tosika, nie bój żaby - moja jest nieśmiała, więc może w ogóle sie nie odezwie:-D

Ja byłam dziś z moimi u lekarki, bo Miki nieładnie kaszlał - i ma zapalenie oskrzeli i klacid, a Olga niewielkie zmiany, więc obyło się bez antybiotyku. Dostała tylko cebion i elofen. We wtorek mam podejść z Mikim do kontroli.
 
Do góry