reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Pyś właśnie wpadł do pokoju z 'S" wymalowanym na czole, brodzie, policzkach i brzuchu i mówi, że jest Supermenem:szok:
A Tymi ogląda Teletubisie:szok:
Nie wiem co jest większym szokiem.
 
reklama
Odpoczywacie jak dzieci nie ma w domu? No ciekawa jestem czy jak pojde do pracy (16 marca, jak sie dzisiaj okazalo), to tez bedzie to dla mnie odpoczynkiem. Ale faktem jest, ze jak Tymi jest w przedszkolu, to chyba jest troszke lzej, niz jak mam dwie marudy.

Co do noszenia na rekach, to nam sie nie zdarza. Jak jest bardzo niedospana, to ja biore na kolana i przytulam. Ale generalnie JUlka specjalnie nie potrzebuje mojej uwagi. Zreszta ogolnie ostatnio w szoku jestem, jaka ona jest przy Tymku "do przodu". On bardzo duzo prac plastycznych robi w domu, a ona patrzy i jak sie okazuje - uczy sie - dzisiaj ja ogladalam Majke, a ona prawie cala plasteline, jaka byla w pudelku, ponaklejala na kartke - dokladnie tak samo jak Tymi naciskajac paluszkiem. Dumna bylam, bo to przeciez jeszcze taki maluch. No i jajko na miekko tez dzisiaj sama jadla, obrane do polowy, ale ona juz prawie wcale nie chce byc karmiona.

Byl jeszcze temat kolejnego zachodzenia w ciaze. Ja jestem daleka od takich mysli. Dwojka mi chyba wystarczy. Wczoraj bylam w odwiedziny u mojej siostry - przedwczoraj urodzila Hanie - mala jest sliczna, ale jakos mnie nie wyprowadzila z rownowagi i zalozenia, ze w naszej obecnej sytuacji bylby to dramat.

Tylko tyle pamietam. Strasznie sie ostatnio skupilam na sobie :-(
U... pospala... trza ratowac sen TYma.
 
Madzia u nas tez zabierali premie ale tylko z tych dni co bylo chorobowe a nie cala:tak:Od roku mamy dwie premie 1 za czterobrygadowke,a druga uznaniowa:tak:Czyli 10miesiecy nie mozemy chorowac:tak:
Mondzi to juz zycze bezbolesnego powrotu do pracy:tak:Julka jak samodzielna dziewczyna:tak:
Haszi widze ze jeszcze jestes w szoku co do ciazy:-D Pys niezly artysta:-)
Kamu to trzymam kciuki za wygrana w totka:tak:Ja tez chce wygrac:tak:

To tyle zaraz ide szykowac sie do pracy. Pospalam z mala 2 godziny wiec nie bedzie mi sie chcialo spac w nocy:tak:
 
Hej, chciałam się odmeldować:-)
od razu na początek napiszę, że dziś rano dostałam @ i może dobrze bo przestanę obsesyjnie planować gdzie postawić drugie łóżeczko:-p a tak serio to na prawdę nie byłby czas na Dzidzie:zawstydzona/y: mam tyle planów na lato, a poza tym praca, może dobrze że tak wyszło, ale jak zostawią mnie po stażu to od razu bierzemy się za robotę:-p o ile do tego czasu się nie rozwiedziemy;-)
dziś w końcu załatwiłam egzamin na prawko i uwaga 2 lutego o 18.30 proszę intensywnie trzymać kciuki bo zamierzam zdać to cholerne prawko:-D
Madzia i Surv widzę, że Dzieciaki niezłe bystrzaki na to noszenie na rączkach:-p a to, że marudy w domu to się nie dziwie skoro w żłobku takie aniołki:-D
Haszi żebyś widziała jaki u mnie burdel przy jednym dziecku:szok: dzisiaj kupiłam drugie pudełko na zabawki coby to pobojowisko trochę schować:-p
zmykam trochę ogarnąć dom dopóki Mały śpi:-D miłego wieczoru;-)
 
Tak jak obiecalam ide dzis na bale jutro jak bede w stanie;-):tak: zdam relacje milego wieczoru buziaki!Jutro poodpisuje:-)
 
Andula, miłego balowania!!!
Kate, Tosika zrobi czara-mara i będzie git:tak:Tylko musisz Jej przypomnieć bo dziewczyna w rozjazdach będzie ;-) Cieszę się, że z @ poszło po Twojej myśli:tak:
Haszi, wesoło masz jednym słowem:-D
Surv, Madzia, spryciule z Waszych dzieciaczków:tak::-D
 
No to dzisiaj ja pierwsza ;-)
Andula, jak było?
Kate, widocznie nie czas... Może to i dobrze.
Tosika, ale macie pogodę na ten wyjazd... U nas -22 stopnie. Ciężko będzie nawet wyjść z samochodu. Ale dacie radę... Czy w plan podróży na południe wpisałaś Kopalnie Soli? Byliście kiedyś? Dość drogo, ale naprawdę pięknie.
Dorka, skoro były nadużycia, to może dobrze, że się za to wzięli. Chociaż pewnie bez premii kasa jest marna.

Mój wczoraj wysłał cv do jakiegoś biura podróży na przedstawiciela regionalnego i od razu do niego zadzwonili, zadali trochę pytań, no i mają dzwonić w poniedziałek umówić się na rozmowę. Nie jest to szczyt marzeń (finansowych pewnie też), wolałabym, żeby jednak pracował jako informatyk, ale nawet jako forma przeczekania mogłoby pewnie być. Trzymajcie zatem kciuki.
 
Witajcie! Ja tylko wiatr robię, bo znowu mam roboczy weekend, aczkolwiek zamierzamy się po południu urwać przewietrzyć dzieci: te duże i te małe w brzuchu;) Wczoraj siostra miała USG genetyczne i na 90% urodzi chłopaka - pierwszego w naszej rodzinie od 3 pokoleń:szok: Nikt z nas nie ma pojęcia co się z takim malutkim chłopczykiem robi, więc czeka nas wiele wyzwań zapewne:-D

Andula, imprezka chyba udana była, skoro się nie odzywasz?:-)

Tosika, szczęśliwej podróży i dużo odpoczynku!

Mondzi, trzymam kciuki, żeby M udało się dostać tę pracę - nawet jak nie jest idealna, to zawsze to jakiś dochód:tak:

Hashi, a może chłopaki w końcu dadzą mamie odetchnąć zajmując się samymi sobą? Już nie ważne co robią, byleby głowy nie truli, nie?:-)

Kamu, kciuki za totka zaciśnięte...jakbyś wygrała, to nie będziesz taka i się podzielisz, co?:-D

Dobra, zmykam do roboty, mała lata w piżamie, my zresztą też, bo czy to warto się ubierać, jak potem i tak trzeba się na ten mróz przebrać w odzież syberyjską?:-D Miłego dnia!
 
Witam i ja z uczelni:happy2:
wszystko poczytałam ale nie wiele pamiętam:zawstydzona/y:
Mondzi no w naszej pracy raczej się nia da odpoczywać od dzieci:-poby M prace załapał nawet taka przejściową:tak:Jula super rozwinięta, niektóre moje 4 latki nie potrafią naklejać plasteliny:sorry2:
Surv mój Kuba tez chce być noszony:cool2:czsami go noszę ale już mi plecy nie pozwalają:dry:no i chłopczyk powiadasz,a imię:happy2:
Haszi no pomysłowy Pyś jest:tak::-D
Madzia zdrówka dla Maciusia, oby to niegroźne ząbki:tak:
Andula Kuba też łazi i woła tam, tam:cool2:

U nas też mroźno, ale mama zabrała małęgo na sanki, więc mały się trochę przewietrzył. Jeszcze M mnie wkurzył bo rozgrzebał przedpokój (zmieniamy podłogę) i tak to wszystko stoi:wściekła/y:a mówiłam mu żeby zaczał w poniedziałek:wściekła/y:no ale ....męskie myslenie:-p
 
reklama
Cześć!
Ale siarczysty mróz:szok: Rano było -18 - myślałam, że mi twarz odpadnie jak wracałam ze sklepu:baffled:
Kicrym, jednak wykorzystaliśmy Twój patent na laurki i dzieci zrobiły. Mikusia odcisk to był kwiatuszek a Olgi motylek (wyglądał jak po wielkich przejściach:-D)
Kamu, życzę szóstki. Pewnie przez to "gadanie" dziś mi się śniło, że wygrałam wlaśnie szóstkę:-D 4 razy sprawdzałam, czy aby na pewno. I wygrana było 5 mln. Chyba musze posłac totka;-)
Surv, z chłopczykiem też dacie radę. Przecież tylko jedną częścią ciała się różni:-p

Olga już śpi, bo nie spała dziś w ogóle. Tzn, zasnęła, ale przez 15 minut kaszlała i skapitulowała:dry:
 
Do góry