reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Dziwczyny nie bylo mnie sto lat...!!!
no ale wpadlam zyczyc Wam wszytskiego co najlepsze...duzo szczescia w Nowym Roku, mnostwo milosci i cierpliwosci no i przede wszystkim zdrowia dla Maluszkow, Mam i Tatusiow:tak:
 
reklama
heja,
u nas spoko, młoda dzis znów wstała przed 09:00 i jak narazie odmawia pójścia spać. Spróbuję ją położyć jeszcze około 14:00, zobaczymy czy zaśnie. a później wybieramy się na starówkę choinkę podziwiać.
ja byłam na małych zakupach, kupiłam sobie 2 komplety bielizny i spódnicę i sweterek, całkiem zadowolona jestem, chociaż mimo przecen wydałam kupę kasy:baffled:
 
Witam rowniez!

Ja jak zwykle z małym poslizgiem:zawstydzona/y: życzę Wam samych radosnych dni w Nowym Roku i dużo zdrówka!

My jednak na Sylwka młodego żeśmy u dziadków zostawili i nie ukrywam,że mi to na rękę całkiem było:sorry2:,bo znajomi też maja dzeciaka i kolejni też z maluszkiem przyszli,ale one to takie dzidziusie małe i szybko spać poszły,a nasz podobno bardzo grzeczny był,nawet sie nie obudził jak pod oknami strzelali.
Dzisiaj w nocy tez fajnie spał,ale ciiii nie chwalę:-D

Za to wczoraj sąsiad z zyczeniami do nas wpadł i to tak dosłownie- po pijaku wjechał nam w płot:szok: K sie obudził i tak jak stał tak w samych gaciach i na bosaka go gonił po całej ulicy:-DAle dogonił i bez policji się obeszło,a sąsiad ma zapłacić za plot.

Dobra spadam,bo u rodziców jesteśmy i ksiądz właśnie po kolędzie chodzi.
Pa
 
Moje kochane kobietki życzę Wam w tym 2010 samych cudnych chwil
Oby upływał ten roczek spokojnie i w zdrowiu

my zabalowaliśmy przyzwoicie
o 2.00 spać bo dzieciak petardami wystraszony nie chciał bez mamusi i tatusia:-p

teraz mam jeszcze gości i właśnie raczymy sie likierkiem:-)

Post zdrówka dla małych słodyczy
 
Hej, Dziewczyny po pierwsze spóźnione życzenia noworoczne - oby ten Nowy 2010 Rok przyniósł same wspaniałe chwile, żeby zdrówko zawsze do pisywało i szczęście Was nie opuszczało:-):-):-):-):-)
Strasznie Was przepraszam, że moja obecność na forum jest prawie zerowa, ale brak czasu nie pozwala mi na nic, a teraz jeszcze były święta bieganina totalna, więc same rozumiecie:zawstydzona/y: od paru dni staram się nadrobić zaległości, podczytuje ile mogę, ale nadal jeszcze wszystkiego nie przeczytała, więc nie będę się udzielać:baffled: mam nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko nadrobię i wrócę do Was bo strasznie za Wami tęsknie;-)
ogólnie u nas wszystko w porządku, Mały nieźle psoci, ale nie mogę się napatrzeć jaki robi się bystry - taki wielki mały człowiek:-D:-D:-D zaczyna nas naśladować, jest coraz bardziej samodzielny, no po prostu poważnieje mi dziecko;-) M nie raz ma zagrywki, ale na razie jest w miarę dobrze - oby nie zapeszyć, w pracy normalnie - o ile tak można powiedzieć o wariatkowie:-p, a w poniedziałek mam drugi egzamin na prawko, więc proszę czary mary od Tosiki bo z tego co udało mi się przeczytać widzę, że działa:-):-):-):-):-) zmykam czytać dalej, życzę ZDRÓWKA dla Wszystkich i dobranoc:-D
 
Witam wieczorkiem:happy2:
KATE trzymam kciuki za prawko, oby poszło gładko no i nie stresuj się (o ile to możliwe) dasz radę!
Madzia no ważne że M szybko zadziałał i to skutecznie, ale widok musiał być dość śmieszny;-):-D
Pabla czekam na foty:tak:no i kuszą te wyprzedaże, kuszą.....
Pearl buziaczki!

Nam jakoś dzisiaj szybko dzionek zleciał, najpierw byliśmy w marketach (czego nigdy w sobotę nie robimy bo nie lubie tych tłumów), potem troszku na dworze i tak wieczór, troszkę bawienia, wygłupiania i lulu:happy2:
Jutro juz siostra wylatuje, tak jakoś smutno mi:-(przyleci pewnie za pół roku, bo mama do niej leci w maju. Widac że kontaktu z dziećmi nie ma bo wogóle nie ogarniała Kubulca:-D:-Djak go ze żłobka odbierała to mama jej musiała go ubrać bo nie umiała ogarnąc wiercącego łobuza:-Dno ale cóż za błedy musi sama płacić i to dosłwonie:-(
no nic nie zasmucam atmosfery:cool2:
spokojnej nocki!
 
czesc wieczorkiem
nareszcie byl udany dzien :tak:
rano oprocz tego,ze musielismy kupic akumulator :baffled: poszlismy na zakupy i kupilam bielizne i 2 pary spodni; nareszcie bede wygladac :-) mezulkowi 2 pary tyz; Oski czape dostal i wszyscy happy :tak: objad zjedlismy w restauracji, bo jak szalec to szalec :-) i wlasnie wrocilismy z multikina; AVATAR jest super!!! polecam ;-)
a teraz piffko na mily koniec dnia; oby juz tak zostalo

Pearl a co u was??
Kate zagladaj ile sie da ;-) trzymam kciukasy :-)
 
Hello!
Kate, myślałam dziś o Tobie:tak:Fajnie, że się odezwałaś
Widzę, że udana sobota. U nas też w porządku.
Oglądałyście Kac Vegas? Polecam:-D
 
Witam się wieczorkiem!

Brygada pochrapuje ( mam nadzieję,że panna E pośpi bo ostatnio przez zęby bywa różnie ) ,a ja siedzę z lapkiem i winkiem.
Przyznam,że dziś się obijałam na całego ale w końcu doszłam do siebie po szaleństwach, wyszedł mi bokiem przeraźliwy brak kondycji,a kiedyś ze dwie nocki z rzędu można było przetańcować,hehe

Madzia mój to by jeszcze sąsiadowi sam ,,od serca podziękował ,, za takie życzenia,znajomi mieli podobną sytuację i też bez policji się nie obeszło ale z ubezpieczenia typa ściągną.

Izabelka powiadasz że na Avatara warto czekać to poczekam.
Ostatnio oglądałam galerianki i postanowiłam,że jak nadejdą czasy gimnazjum to chyba dzieciom załatwie indywidualne nauczanie

Kate trzymam kciuki,moja funfela osiem razy podchodziła i w końcu się udało

Renia a jaki likierek?ja uwielbiam sheridana ,

Spokojnej nocki
 
reklama
witam i się melduję, że dojechaliśmy cało i zdrowi:tak:
pogoda byla paskudna dzisiaj:no: ale wyjechaliśmy w miarę wcześnie (zahaczyliśmy tak jakoś przypaadkiem o centrum handlowe:cool2:) i trochę w portfelu ubyło:baffled: aczkolwiek ja kupilam sobie tylko bluzeczkę, ale za to malemu kuuuupę ubrań kupiliśmy:szok: ale najbardziej podoba mi się ni to marynarka, ni to bluza, ale jest czaderska;-) (wstawię Wam jutro fotkę;-))
Iza a no właśnie my sie wybieramy na ten film:tak: no i fotki prosze nam wkleić zakupowe:-)
Pearl normalnie w dupsko dam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: proszę nam tu szybciutko napisać co u Was slychać i jak tam nasz przystojniacha się chowa:tak: mam nadzieję, że nadak wierny jest dla naszych malych pań:-p:-p:-p
Kate mowisz i masz jutro wstawiam gar z miksturą i czary odprawiać będę (może jakieś tance do tego dolączę a co by bardziej wiarygodnie bylo:-D:-D:-D)
Kasia oglądałam i jest wyczepisty:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Fredka a ja właśnie sącze sheridana:-p:-p:-p:-p ja tez stwierdziłam, ze z moją kondychą to już nie bardzo:zawstydzona/y: normaalnie latka nie te:-( hmm...chyba będę musiala obejrzeć w koncu te galerianki:baffled: ale w sumie to ja taki tajniak jestem co Kornelowi rentegena strzela i do gg i do komorki:-p więc z Tosią pewnie podobnie będzie, a moze nawet lepiej:-D
Madzia no to sąsiad ładne życzenia Wam zlożyl, normalnie takie od serca:-p:no:a widok Twojego K w slipkach musiał być boski:-D:-D:-D

jak ja nienawidzę powrotów:no: te rozpakowywanie, pranie, ukladanie itp rzeczy:no:
 
Do góry