reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Dziwczyny nie bylo mnie sto lat...!!!
no ale wpadlam zyczyc Wam wszytskiego co najlepsze...duzo szczescia w Nowym Roku, mnostwo milosci i cierpliwosci no i przede wszystkim zdrowia dla Maluszkow, Mam i Tatusiow:tak:
 
reklama
heja,
u nas spoko, młoda dzis znów wstała przed 09:00 i jak narazie odmawia pójścia spać. Spróbuję ją położyć jeszcze około 14:00, zobaczymy czy zaśnie. a później wybieramy się na starówkę choinkę podziwiać.
ja byłam na małych zakupach, kupiłam sobie 2 komplety bielizny i spódnicę i sweterek, całkiem zadowolona jestem, chociaż mimo przecen wydałam kupę kasy:baffled:
 
Witam rowniez!

Ja jak zwykle z małym poslizgiem:zawstydzona/y: życzę Wam samych radosnych dni w Nowym Roku i dużo zdrówka!

My jednak na Sylwka młodego żeśmy u dziadków zostawili i nie ukrywam,że mi to na rękę całkiem było:sorry2:,bo znajomi też maja dzeciaka i kolejni też z maluszkiem przyszli,ale one to takie dzidziusie małe i szybko spać poszły,a nasz podobno bardzo grzeczny był,nawet sie nie obudził jak pod oknami strzelali.
Dzisiaj w nocy tez fajnie spał,ale ciiii nie chwalę:-D

Za to wczoraj sąsiad z zyczeniami do nas wpadł i to tak dosłownie- po pijaku wjechał nam w płot:szok: K sie obudził i tak jak stał tak w samych gaciach i na bosaka go gonił po całej ulicy:-DAle dogonił i bez policji się obeszło,a sąsiad ma zapłacić za plot.

Dobra spadam,bo u rodziców jesteśmy i ksiądz właśnie po kolędzie chodzi.
Pa
 
Moje kochane kobietki życzę Wam w tym 2010 samych cudnych chwil
Oby upływał ten roczek spokojnie i w zdrowiu

my zabalowaliśmy przyzwoicie
o 2.00 spać bo dzieciak petardami wystraszony nie chciał bez mamusi i tatusia:-p

teraz mam jeszcze gości i właśnie raczymy sie likierkiem:-)

Post zdrówka dla małych słodyczy
 
Hej, Dziewczyny po pierwsze spóźnione życzenia noworoczne - oby ten Nowy 2010 Rok przyniósł same wspaniałe chwile, żeby zdrówko zawsze do pisywało i szczęście Was nie opuszczało:-):-):-):-):-)
Strasznie Was przepraszam, że moja obecność na forum jest prawie zerowa, ale brak czasu nie pozwala mi na nic, a teraz jeszcze były święta bieganina totalna, więc same rozumiecie:zawstydzona/y: od paru dni staram się nadrobić zaległości, podczytuje ile mogę, ale nadal jeszcze wszystkiego nie przeczytała, więc nie będę się udzielać:baffled: mam nadzieję, że w najbliższym czasie wszystko nadrobię i wrócę do Was bo strasznie za Wami tęsknie;-)
ogólnie u nas wszystko w porządku, Mały nieźle psoci, ale nie mogę się napatrzeć jaki robi się bystry - taki wielki mały człowiek:-D:-D:-D zaczyna nas naśladować, jest coraz bardziej samodzielny, no po prostu poważnieje mi dziecko;-) M nie raz ma zagrywki, ale na razie jest w miarę dobrze - oby nie zapeszyć, w pracy normalnie - o ile tak można powiedzieć o wariatkowie:-p, a w poniedziałek mam drugi egzamin na prawko, więc proszę czary mary od Tosiki bo z tego co udało mi się przeczytać widzę, że działa:-):-):-):-):-) zmykam czytać dalej, życzę ZDRÓWKA dla Wszystkich i dobranoc:-D
 
Witam wieczorkiem:happy2:
KATE trzymam kciuki za prawko, oby poszło gładko no i nie stresuj się (o ile to możliwe) dasz radę!
Madzia no ważne że M szybko zadziałał i to skutecznie, ale widok musiał być dość śmieszny;-):-D
Pabla czekam na foty:tak:no i kuszą te wyprzedaże, kuszą.....
Pearl buziaczki!

Nam jakoś dzisiaj szybko dzionek zleciał, najpierw byliśmy w marketach (czego nigdy w sobotę nie robimy bo nie lubie tych tłumów), potem troszku na dworze i tak wieczór, troszkę bawienia, wygłupiania i lulu:happy2:
Jutro juz siostra wylatuje, tak jakoś smutno mi:-(przyleci pewnie za pół roku, bo mama do niej leci w maju. Widac że kontaktu z dziećmi nie ma bo wogóle nie ogarniała Kubulca:-D:-Djak go ze żłobka odbierała to mama jej musiała go ubrać bo nie umiała ogarnąc wiercącego łobuza:-Dno ale cóż za błedy musi sama płacić i to dosłwonie:-(
no nic nie zasmucam atmosfery:cool2:
spokojnej nocki!
 
czesc wieczorkiem
nareszcie byl udany dzien :tak:
rano oprocz tego,ze musielismy kupic akumulator :baffled: poszlismy na zakupy i kupilam bielizne i 2 pary spodni; nareszcie bede wygladac :-) mezulkowi 2 pary tyz; Oski czape dostal i wszyscy happy :tak: objad zjedlismy w restauracji, bo jak szalec to szalec :-) i wlasnie wrocilismy z multikina; AVATAR jest super!!! polecam ;-)
a teraz piffko na mily koniec dnia; oby juz tak zostalo

Pearl a co u was??
Kate zagladaj ile sie da ;-) trzymam kciukasy :-)
 
Hello!
Kate, myślałam dziś o Tobie:tak:Fajnie, że się odezwałaś
Widzę, że udana sobota. U nas też w porządku.
Oglądałyście Kac Vegas? Polecam:-D
 
Witam się wieczorkiem!

Brygada pochrapuje ( mam nadzieję,że panna E pośpi bo ostatnio przez zęby bywa różnie ) ,a ja siedzę z lapkiem i winkiem.
Przyznam,że dziś się obijałam na całego ale w końcu doszłam do siebie po szaleństwach, wyszedł mi bokiem przeraźliwy brak kondycji,a kiedyś ze dwie nocki z rzędu można było przetańcować,hehe

Madzia mój to by jeszcze sąsiadowi sam ,,od serca podziękował ,, za takie życzenia,znajomi mieli podobną sytuację i też bez policji się nie obeszło ale z ubezpieczenia typa ściągną.

Izabelka powiadasz że na Avatara warto czekać to poczekam.
Ostatnio oglądałam galerianki i postanowiłam,że jak nadejdą czasy gimnazjum to chyba dzieciom załatwie indywidualne nauczanie

Kate trzymam kciuki,moja funfela osiem razy podchodziła i w końcu się udało

Renia a jaki likierek?ja uwielbiam sheridana ,

Spokojnej nocki
 
reklama
witam i się melduję, że dojechaliśmy cało i zdrowi:tak:
pogoda byla paskudna dzisiaj:no: ale wyjechaliśmy w miarę wcześnie (zahaczyliśmy tak jakoś przypaadkiem o centrum handlowe:cool2:) i trochę w portfelu ubyło:baffled: aczkolwiek ja kupilam sobie tylko bluzeczkę, ale za to malemu kuuuupę ubrań kupiliśmy:szok: ale najbardziej podoba mi się ni to marynarka, ni to bluza, ale jest czaderska;-) (wstawię Wam jutro fotkę;-))
Iza a no właśnie my sie wybieramy na ten film:tak: no i fotki prosze nam wkleić zakupowe:-)
Pearl normalnie w dupsko dam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: proszę nam tu szybciutko napisać co u Was slychać i jak tam nasz przystojniacha się chowa:tak: mam nadzieję, że nadak wierny jest dla naszych malych pań:-p:-p:-p
Kate mowisz i masz jutro wstawiam gar z miksturą i czary odprawiać będę (może jakieś tance do tego dolączę a co by bardziej wiarygodnie bylo:-D:-D:-D)
Kasia oglądałam i jest wyczepisty:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Fredka a ja właśnie sącze sheridana:-p:-p:-p:-p ja tez stwierdziłam, ze z moją kondychą to już nie bardzo:zawstydzona/y: normaalnie latka nie te:-( hmm...chyba będę musiala obejrzeć w koncu te galerianki:baffled: ale w sumie to ja taki tajniak jestem co Kornelowi rentegena strzela i do gg i do komorki:-p więc z Tosią pewnie podobnie będzie, a moze nawet lepiej:-D
Madzia no to sąsiad ładne życzenia Wam zlożyl, normalnie takie od serca:-p:no:a widok Twojego K w slipkach musiał być boski:-D:-D:-D

jak ja nienawidzę powrotów:no: te rozpakowywanie, pranie, ukladanie itp rzeczy:no:
 
Do góry