reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Dziewczęta na nic nie mam czasu a jak już mam to brak sił.
Ale wpadłam złozyć życzenia noworoczne:
Wszytkiego naj naj najlpeszego Kochane, dużo zdrówka , miłości , pieniędzy , rozumnych samców i grzecznych dzieci no i może też kolejnego potomstwa.

Ściskamy Was z Adasiem serdecznie.
 
sto lat laseczki...wszystkiego naj w nowym roczku.
Czasu ni ma u nas. sylwester upłynął mi na usypianiu Cinka...zajeło nam to 5 godzin:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
chłopak skapitulował o 1:30:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
poszukuję aktualnie nowych nieśmigancyh nerwów bo moje się skończyły
poza tym oboje katary do pasa..jutro do lekarza....ech

Lecę wiadomo do kogo
pa
 
hej mamusie
Imprezka byla mila, mala ladnie spala; Oskar pierwszy raz wital Nowy Rok-zachwycony fajerwerkami ;-)
przyjechalismy i wszyscy poszlismy spac :happy2: teraz sie bawia
mam nadzieje,ze wszyscy zadowoleni ;-)
 
u nas też spoko....młoda szalała do 22:00, potem przespała całą noc i wstaliśmy o 09:00, więc nieźle.
My pojedliśmy, popiliśmy i poszliśmy spać około 2:00.
Dziś moje dziecko nie spało cały dzien, teraz właśnie tatuś kąpie.
a ja śpiąca już, chyba dziś wcześnie walnę się spać.
Post -cudna kartka mailowa z dzieciakami!!! Dzięki!!!!
 
Witam i ja!
Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!!!

Pabla u nas bardzo podobny scenariusz jak u Was:tak:Było bardzo sympatycznie:tak:
Izabelka, jutro dam przepis na wątek kulinarny - zapiekanka smakowała:tak:
Post, ale zakończenie roku:sorry2:

Też zmęczona idę do łóżka z książką. Pa!
 
moje najdrozsze koleżanki, dopiero teraz do Was docieram, bo u nas cięg dalszy gwarno i parno:-p
Wszystkiego o czym sobie pomyślicie i o czym zamarzycie w 2010 roku!!!!
mała czuje się znakomicie, klimat (i towarzystwo) jej sprzyja;-) jak mi nie śpiu na spacerach to tu, nad morzem po 3min robi odlot:szok: towrzystwo imprezowe i zabawowe;-) jest super!! jutro już wracamy do domu, więc opowiem więcej:tak:
 
witam rankiem
jestem niewyspana jak niewiem, jakos wstawac ostatnio nie daje rady; ratuje sie kawa
Tosika po 3 min powiadasz?? szkoda jej czsu na sen, znaczy fajna imprezka :tak:
dzisiaj jedziemy w koncu na Avatar :tak::-D niania pierwszy raz bedzie z maluchami w czasie kladzenia spac; ciekawe jak jej zasna :cool2:
i idziemy na zakupy spodniowe :cool2:
 
reklama
Super że imprezki się udały:tak:
U nas też spoko było, szkoda tylko ze poszliśmy spac o 3 a mały wstał o 6:sorry2::baffled:jak nigdy wypił mleko i nie poszedł dalej spać tylko wołał z łóżeczka "tam" (czyli do nas:sorry2:)dzisiejsza noc też nie należała do przespanych także jestem troszkę niedospana:cool2:
Tosika no to Tosi sprzyja ten pobyt:tak:
Miłęgo dnia!u nas pada śnieg więc po południu wypad sankowy:happy2:
 
Do góry