reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam! Znowu mnie z łóżka o 6 poderwało:-( nie mam nic pilnego do roboty, wiec to trochę paskudne, no ale obudziłam się rześka to nie bedę w łóżku kwitnąć i plam na suficie liczyć:-p

Samopoczucie nadal kiepskie - czuję się jakbym miała dostać @, a tymczasem do terminu dobry tydzień...choć terminu tak naprawdę nie znam, bo od tego sierpnia to jest całkowita rosyjska ruletka:eek: Wkurzające jest to, że wszystko mnei boli i te nudności - kiedyś takich hopsów nie miałam, dlatego idę do lekarki się dowiedzieć....może to już przekwitanie:szok: No ale, skoro dla kobiet w moim wieku przewidziane jest już dofinansowanie zatrudnieniowe, to należałoby się i organicznie dostosować do powszechnego jak widzę mniemania, że po 35-tce to już zgrzybiała starość:-p:-D:-D

Fredka,jakby mnie goście każdorazowo z wiktem przyjeżdżali, to myślę, ze mogłabym na okrągło ich podejmować:-)

Kasia, świetny pomysł z karmnikiem! A u nas urzedowy zakaz dokarmiania ptaków z okien:eek: Debilne dość, bo mimo wszystko kilka sikorek zdecydowanie mniej zapaskudzi horyzont niż kilkadziesiąt psów wyprowadzanych paręnaście razy dziennie na ciasne podwórko...a tego nikt nie zabrania:wściekła/y:

Kicrym, bardzo dobrze, że uczysz dzieci patriotyzmu! Może to i mało popularne, ale potrzebne, zwłaszcza, że pewnie większość z nich w domu nikt o tym nie mówi;-)

No to idę coś podłubać w gaju, skoro i tak już wstałam - miłego dnia!;-)
 
reklama
Też już wstałam, coby Tymka do przedszkola pozbierać. Ale że o tej porze marnie myślę, to prawie nic nie pamiętam z tego, co przeczytałam.

Fredka, goście z własnym jedzonkiem jeszcze mi się nie zdarzyli. Ale chyba też byłabym bardziej skora ;-)

Kasia De, już widziałam piękne karmniki i jak finanse pozwolą, to kupię dzieciakom. Ale planuję to od lat, więc jakoś specjalnie się nie nastawiam na to, że w tym roku się uda. Oczywiście wolałabym, żeby chłopcy sami z desek zbili, ale na to, to chyba bym czekała, aż Tymcio osiągnął by dojrzałość znacznie większą, a wtedy to i karmnik nie byłby taką atrakcją.

Pasowałoby się z rana za jakąś robotę wziąć, bo potem to sił coraz mniej :-)
 
witajcie rano wyspane i rześkie mamy;-)
ja to ogólnie wyspana nie jestem, bo nie pamiętam ale chyba nie pisałam wczoraj wieczorem, ze pomimo iż dziwczynę polożylam do łóżeczka o 19tej, to poszła sspać o 23ciej:sorry: kurcze niewiem o co biega???? zawsze o tej godzinie, po butli kaszy robiła odlot a teraz??:eek: może dojrzewa?:-p
oczywiscie wstała dzisiaj o 7mej ale M szybko ją spacyfikował kaszą i jeszcze poszła spać i śpi do tej pory;-) a ja o 10tej idę do fryca, ale sie cieszę, bo już znowu się zrobilam kurczak maly:sorry:
Surv a może jednak?:-p i maasz już może to o czym marzę?:-p
Fredka oooo takich gosci to ja lubię:-D:-D:-D:-D no i ja też staram sie uskutecznić dobre wychowanie córki:tak: ostatnio moj M sam mi powiedzial, ze nie mogę pozwolić sobie, a co by mala wchodziła mi na glowę, (tak jakby mu nie wchodziła:sorry:) ale prawda jest taka, ze jak z nim jest to nie trzyma się jego nogi, tylko sama potrafi sie sobą zająć:tak: a jak jest ze mną , to przy mnie non stop:eek:
Mondzi dawaj na zamknięty, bom ciekawa jak wygląda kobita sędziwa:rofl2::rofl2::-p:-p:-D:-D:-D
wiecie co tak teraz sie zaczęłam zastanawiać ile ja mam siwych wlosow??:-p bo w sumie od studiów non stop farbuję włosy;-)mam koleżanke w moim wieku i ona ma full (ale u niej to uwarunkowane genetycznie)
 
Witam lekko wycięta:confused2: Ospa daje się we znaki i Miki przewalał się w łóżku ... naszym ... przez całą noc. Były teksty - "tatusiu, ja już wstaję", 2 razy piciu i hasło "mamusiu mam tylko jednego pryszczyka na pupci":sorry: 2 tygodnie w domu, chyba gościa rozniesie:confused2:

Idę pić kolejną kawę:confused2:
 
Witam!
no często tak jest,że my do kogoś z czymś na ząb i ktoś do nas
i dlatego lubię pogościować się u nas potem tylko naczynia do zmywarki a odkurzać to i tak odkurzam ,no ale to nie za każdym razem.

U nas dalej pogoda iście gastronomiczna.
Sylwia w przedszkolu,a Emileczka mnie zszokowała bo spała 12 godzin,zasnęła po 20 i wstała przed 9 jak ja bym chciała,żeby zawsze tak było

Tosika oby fryzjer się postarał i wyszło pięknie,też muszę się umówić

Surv poranne zrywy weszły ci w nawyk,mam nadzieję,że pani doktor przekaże pomyślne wieści

Miłego dnia!
zmykam coś zdziałać bo potem jak pisze Mondzi co raz mniej energii
 
Czesc i czolem:-DCo tu tak cicho?
Survi uppsss.Mam nadzieje ze lekarz wyda diagnoze ktora Tobie bedzie odpowiadala:tak:Sama budzisz sie o 6:szok: Dla mnie to srodek nocy:tak:
Fredka oby Emilka czesciej tak spala:tak: Dzis Misia zrobila mi niespodzianke i wstala przed 10:tak: Fajnych masz znajomych co przynosz cos na zab:tak:
Tosika no to pewnie malej zaszkodzila ta papryka:-(A teraz jak sie czuje ok?
Tosika ja taka az dobra gospodynia nie jestem:eek:
Kasia sily zycze na caly dzien i oby Mikusiowi sie szybko polepszylo:tak:
Mondzi fajnie ze uczysz od malego patryiotyzmu:tak:
Dziewczyny ale Wy piszecie bzdury ze stare itp:tak:Survi 35 lat to malo, choc ja jak mialam 17 lat to 30-latkow uwazalam za starych. Teraz ja mam 30 i nie czuje sie staro:tak:Wiec cieszcie sie zyciem i "ladna pogoda";-)
U nas sie przejasnia,ale jak bylysmy na spacerze to caly czas siapil deszcz:tak:Tosika zazdroszcze sniegu:tak:Mam nadzieje ze u nas niedlugo spadnie:tak:Robie obiad i czekam na G. Dzis robie piers kurczaka z ryzem i sosem chinskim:tak:
Milego dnia
 
Dorka, chcesz, żeby ślina zalała mi klawiaturę w pracy?;-):-)
Spanie do 10??? Zapraszam Michalinkę do nas, żeby nauczyła Olgę ładnie sypiać
 
nikt wiatru dzisiaj nie robil jeszcze???
to ja zrobię
dziś święto lasu obydwaj śpią...:szok::szok::szok::szok::szok: chyba się Cinkowi zapomniało a matka zamiast do miotły to na necie siedzi:no:
idziemy dzisiaj na usg bioderek bo zaległe mamy
szczepienie mieliśmy też we wśi zaliczyć ale odwołali bo dużo chorych w przychodni więc pójdziemy już po chrzcinach

całuję i ściskam
wszystko przeczytałam ale łazienka piszczy o sprzątanie więc wybaczcie nie odpiszę :no::no::no::no::no:

buziaczki

ps...kic no to prawda jest jak nic:-):-):-):-)
 
reklama
no to ja zrobię wiatr:-p
myślałam że coś odpiszę ale mały już mi nogę ciągnie i nie da rady:wściekła/y:
także melduje że żyje a wieczorkiem wpadne:-p:tak::-)
 
Do góry