reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Mam nadzieje, ze to chwilowy stan - cholera nie mam juz sil :-:)-:)-(
Caly czas stres, myslenie, kombinowanie. M mial dzisiaj sen, ze stoi pod kosciolem i zebrze :-( A Tymi chodzi i chce jesc, a ja mu mowie, ze nie ma co.
No i w efekcie caly czas krzycze na Tymka, ktory przeciez w zaden sposob nie zawinil. W koncu powiedzial, ze szkoda, ze on nie mieszka w przedszkolu. A ten tekst mnie rozwalil.

W efekcie plakalismy obydwoje. Niech sie to wreszcie skonczy...
 
reklama
Mondzi ale sen:szok:
Kasia ja niechcacy:-D Misi tylko czasami sie to zdarza przewaznie spi do8-8.30:tak:
Post i jak sprzatanie?. Super ze obydwoje dzieci spi w tym samym czasie:tak:
 
To i ja zahulam, bo jeszcze w lesie jestem z robotą.. znowu zlecenia, do Gaju przyszło ok. 50 nowych rzeczy trzeba by choć przejrzeć (Tosika, Twoje bedzie w poniedziałek/wtorek prawdopodobnie;) a brzuch mnie dalej ciśnie bez sensu:eek:

Florka też ma dziś dzień świra, im matka marniejsza, tym ona bardziej marudna:-p Teraz dla odmiany ma głupawkę na wesoło - wciska miśkowi czapę na oczy i zaśmiewa się jak głupi do sera, ale rano były już kolejne 2 awantury z cyklu "jak mi nie dasz pogrzebać w kuwecie, to ja się zabiję":-p

Kasia, doszłaś do siebie po nocnych występach młodzieży?

Post, co zapodałaś młodym, że poszły karnie spać?:-D

Dorka, może ja bym do Ciebie na tydzień na urlop przyjechała...takie dobre rzeczy gotujecie, a u nas non stop makaron z sosem:-p

Mondzi, ja sobie narzucam rygor niemartwienia się...jakbym codziennie zastanawiała się nad naszymi finansami, to nic tylko balkonem wyjść...ale jakoś wierzę, że Opatrzność nad nami czuwa i nas pod most nie wyśle....a jak wyśle, to znaczy, że się należało:-p Ale moze jednak nie...jest kolejny klient na ruderę w lasach...nawet nie pisałam, żeby znowu nie zapeszać, ale podobno jutro z zaliczką przyjeżdża - po tylu falstartach wolimy się na zapas nie cieszyc, chałupa i tak jak pójdzie to za pół ceny wyjściowej, ale jakby...to kurczę upijemy się chyba tym szampanem co stoi w lodówce i już na święta czeka:-D

No nic, nie ma co skóry na niedźwiedziu dzielić, więc na razie idę zarabiać realnie a nie wirtualnie:-p Miłego wieczoru!;-)
 
Hej!
Ja zmęcozna na maksa z chęcią poszłąbym spać:confused2:Mały zasnął bez kąpania przy butli:sorry:mam troszkę luziku:-p

Mondzi ale sen:szok:wiesz, myślę, że każdy z nas ma na swój sposób problemy finansowe:-(u nas też z kasą nie zawsze wesoło,ale ja powtarzam że inni mają gorzej więc staram się nie narzekać mimo iż moja pensja w zupełności mi na to pozwala:confused2:co do pracy mgr to właśnie o takich badaniach myślałam no i obserwacja dzieci w zabawach dowolnych:tak:
Surv oby domek poszedł i nabywca był zadowolony:tak:no i dużo siły ci życzę bo ty to chyba obisz przez 24h:eek:
Doka mniam mniam, a my dzisiaj znowu na mieście:zawstydzona/y:
Post oj jakie aniołki:-p

JA nie wytrzymałam i odpakowałam małemu prezent gwiazdkowy zygzaka mac Qina (nie wiem jak się pisze) i się go bał:szok:no nic zapakujemy i zobaczymy za 2 miesiące jaka będzie rekacja:-p:-p
spokojnej nocki:tak:
 
Uff, poszły spać. Miki troche wkurzony, że go swędzi, no ale cóż zrobić. Mam nadzieję, że ta noc będzie lepsza.
Surv, tak jakoś doszłam do siebie ... po 3 kawach:sorry:
A kiedy będzie to co mnie interesuje?:-p Zdradź jaki asortyment będziesz teraz wrzucać.
Kicrym, musisz poczekać z zabawką. Przestraszył się dźwięków? No bo czego innego:sorry:Może można wyłączyć?
Mondzi, głowa do góry!!!
Post, śpiąca dwójka - bezcenne!
 
a mnie coś zaczyna rozbierać:crazy: będąc dzisiaj na mieście zaleciałam przy okazji do koleżanki-lekarki, a co by mi gardło obejrzeła (tak, a co by tłamsić w zarodku) i wyobraźcie sobie lekarze chodzą w maseczkach:szok::szok::szok: normalnie, aż ciarki mnie przeszły:confused2: no ale anginy na szczęście nie bylo widać, aczkolwiek teraz mam dreszcze, boli mnie ucho i jakaś taka nietomna jestem:-(
kolorek ładny wyszedł:tak: tzn odrosty mi zrobila, bo po całości bala się pojechać, a co by mi do następnej wizyty jeszcze pare włosków zostało:-p
Kic Ty to aparatka jesteś:-D:-D:-D:-D:-D:-D a co to w ogole za zabawka jest??
Mondzi na pewno nie jest tak źle:tak: przesyłam Tobie trochę swojego optymizmu:tak:należy myśleć pozytywnie, odciągać od siebie te złe myśli:tak: a sny? wiesz jakie ja mam:szok::no: :-pscenariusze do horrorów mogłabym pisać:-p albo bajek pisać;-)
Surv to ja czekaciu;-) no i trzymam kciuki baaaardzo mocno:tak: a ztym szampanem to jeszcze poczekaj, bo wiesz:-p:rofl2:
Kasiu biedulko, ciężko być pracującą mamą:tak:
Dorka no no to Misia dzisiaj dała fory mamie:-D:-D:-D
Fredka to ja zapraszam do nas, w sumie macie niedaleko:-p i do tego jeszcze z żarełkiem:cool2: suuuper tacy goście:-p
Post a jednak....druga Ika:-p kibicuje Cinkowi, a co by problemy brzuszkowe poszly precz i nastała era Ikowania;-):tak:
 
Aaaaa...rzeczywiście, piątek 13-tego:szok::-D No to stawia pod potężnym znakiem zapytania naszą dzisiejszą transakcję domową...:-p No a moze akurat dziś będzie szczęśliwy dzień?;-)

U nas Młoda jeszcze śpi, po tym jak wczoraj ucieła sobie drzemkę od 20 do 21 i poszła spać o północy:-p Dziś przychodzi do niej koleżanka rówieśniczka to może grzeczna będzie i da matce popracować...

Kasia, przyszło sporo kartek okolicznościowych....niektóre tak piękne, że strach do ręki wziąć, żeby nie popsuć:-p, desant opakowań na komórki, ubranek dla lalek, aniołów we wszystkich formach rękodzielniczych...i już nawet nie pamiętam...a sądząc po awizach na poczcie czeka drugie tyle...będzie pracowity weekend;-) Wasze decoupagowe zamówienie będzie po weekendzie, bo jak się wszyscy rzucili, zobaczywszy, że przedmioty poznikały, to teraz biedna dziewczyna rzeczywiście jak Chińczyk na taśmie tłucze:-)

Brzuch boli mnie nadal z niezmienną intensywnością...chyba pójdę poczytać dokładniej o świńskiej grypie, może to to?:-p siostry mnie co prawda podpuszczają, żeby test zrobić, ale ja nie chcę, bo po co mi nerwy jak wtedy w sierpniu?

Tosika, zdrówka! Może zwolnij trochę na weekend i się podkuruj? Apropos zdrówka, koleżanka wrzuciła na blogu przepis na miksturę wszystko leczącą:
Miluszkowy Kuferek...: Grapefruitówka - mikstura na wszystko zło:)
Sądząc po składzie i gigantycznych ilościach witaminy C zatopionych w spirytusie, to może być dobra na przeziębienia właśnie;-)

Dobra, idę na szybki przegląd internetu zanim Potwornicka wstanie;-) Miłego dnia!
 
Witajcie wczoraj zaglądałam , ale weny d pisania nie miałam.
Surv to działacie pełną parą, oby jak najwięcej zamówień było.
Mondzi my też od jakiegoś czasu mamy spore problemy finansowe,ale teraz to chyba większość tak ma. Ja cały czas pocieszam się tym że moje dziecko i my jesteśmy zdrowi, reszta inna jakoś się ułoży. Za dużo kredytów wzięliśmy sobie na głowę i mamy. Teraz to auto sprzedamy to mam nadzieję że złotą kartę spłacimy, nigdy więcej złotych kart, nigdy!!!
Kicrym już prezenty gwiazdkowe?? Nie źle
Tosika nie źle , nie wiedziałam, że aż tak źle, że lekarze w tych maseczkach chodzą:szok:
Dobra dziewczynki miłego dnia wam życzę a ja się do pracy szykuję, miłego dnia wszystkim
 
reklama
Hejka!

Tosika zdróweczka!

Surv kciukasy za transakcję trzymam!

Mondzi moja teściowa mawia: sen to mara w Bogu wiara ,a poza tym to sny podobno tłumaczy się na odwrót tak przynajmniej słyszałam,więc głowa do góry to przejściowe kłopoty i wszystko się wyprostuje

Kamu udanego dnia w pracy

Ja tak na szybko,moje szkrabie jeszcze śpi:szok: a ja zamiast zrobić coś konstruktywnego na bb , a powinnam się zacząć do ludzi upodabniać bo po 10 mam zebranie.
Dziewczyny kto buchnął słońce?przyzawać się......
tak mi tęskno do ciepełka

Udanego dnia!
 
Do góry