reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witajcie, Maks jeszcze śpi to sobie spokojnie mogłam wejść na bb.
Surv no ja widzę tą kreskę drugą zamazaną , trudno mi powiedzieć czy można brać to pod uwagę czy nie, ja bym kupiła test innej firmy. No ale dwa ślady są na teście jak nic.
Post dasz rade kobieto , przy pierwszym dałaś to przy tym pikuś powinien być, tym bardziej że jest taki mały odstęp. Mojego kuzyna żona jak zaczęła rodzić drugie to kuzyn nawet nie zdążył wyjść z sali, a nie chciał być przy porodzie było tylko : "Panie Michale, prosze zamknąć drzwi, rodzimy" A on bledziutki i mówi że się cieszy że tak wyszło bo by się nigdy nie zdecydował na poród rodzinny. A ona rodziła na izbie przyjęć:-) Rodziła miesiąc po mnie i dzwoni o 21 wyluzowana , że co ile powinny być skurcze żaby jechać do szpitala, bo ona nie pamięta , a ja to jestem na bieżąco. O 22.10 urodziła
 
reklama
Dobra, ja tym czasem wykonałam około 50 zdjęć testu, ale kurcze za słaby aparat mam:baffled: Jedno od biedy wyszło.... może Wy dojrzycie czy to druga kreska (pomijam rozmazane na końcu, bo wyszło całkiem jak u Julii:-p), czy mam zwidy? Tak, wiem, że zachowuję się jak rozhisteryzowana 15-latka:-D:-D:-D
A tym czasem moje dziecko wstało i siedziało sobie grzecznie na krawędzi naszego łóżka majtając nogami....:-):-)
Ja też tu widze druga kreseczke.:tak::tak::tak:
A tak wogóle to witam ja tez jestem lipcową mama i tak zajżałam do was.
Czy wasze maluszki już chodzą i z którego dnia są mój Kamilek jest z 13
 
ja ledwo co wstałam i już musiałam kompa włączyć,ciekwaość mnie zeżarła:-p
Surv faktycznie ta druga kreska mało widoczna,ale jednak coś tam widać:tak:ja bym zrobiła jeszcze jeden dzisiaj,bo ja w gorącej wodzie kąpana:tak:
Nad testem w moim wydaniu się ciągle zastanawiam i niby natura może jakiegoś figla wywinąć,ale jednak mimo tego,że ten implant ostatnio przyjarałam żelazkiem to mam do niego zaufanie.Poczekam jeszcze trochę,bo tak naprawdę sama nie wiem kiedy ostatnią @ miałam-tak się wyluzowałam z tym implantem:zawstydzona/y:,ale cos mi się wydaje,że to już dosyć dawno było.
Kamu ja mam implant na ramieniu,coś takiego Zakładałam jeszcze w UK i ma działać 3 lata.Nie wiem czy w Pl jest to dostępne,ale jak dla mnie fajna sprawa:tak:
 
ja ledwo co wstałam i już musiałam kompa włączyć,ciekwaość mnie zeżarła:-p
Surv faktycznie ta druga kreska mało widoczna,ale jednak coś tam widać:tak:ja bym zrobiła jeszcze jeden dzisiaj,bo ja w gorącej wodzie kąpana:tak:
Nad testem w moim wydaniu się ciągle zastanawiam i niby natura może jakiegoś figla wywinąć,ale jednak mimo tego,że ten implant ostatnio przyjarałam żelazkiem to mam do niego zaufanie.Poczekam jeszcze trochę,bo tak naprawdę sama nie wiem kiedy ostatnią @ miałam-tak się wyluzowałam z tym implantem:zawstydzona/y:,ale cos mi się wydaje,że to już dosyć dawno było.
Kamu ja mam implant na ramieniu,coś takiego Zakładałam jeszcze w UK i ma działać 3 lata.Nie wiem czy w Pl jest to dostępne,ale jak dla mnie fajna sprawa:tak:
Przepraszam jesli moge spytac na co jest ten implant
 
Witam!

No no ale się porobiło!!:-D:-D:-D:szok::szok::szok::szok:

Surv wielkie gratki!:tak:mimo szoku,Zobaczysz,że nie będzie źle moja Sylwia była podobieństwem Florki,a Emilka urodziła się zupełnym aniołeczkiem więc trzeba być dobrej myśli !

Julia dla Was także gratulacje!!:-D:-D:-D

Madzia cudowne wieści i twój M świetny negocjator.:tak::tak::tak:

Post trzymam kciuki coby szybko było:-):-):-)

Kate zdróweczka,maseczki doskonały pomysł sama stosowałam

Pabla zobaczysz że zaraz będą ząbki

Karina świetnie,że z małym już ok.

Z tych wrażeń reszty już nie spamiętałam, ale jestem w szoku

Zaraz zmykam do gminy zameldować (chociaż już 5 lat mieszkamy w swoim domu :szok::-) ) się bo od wczoraj ja i dziewczyny mamy status bezdomnych,jakoś tak dziwnie po 29 latach definitywnie rozstać się z rodzinnym adresem:baffled:
a potem na masażyk
 
Wiktoria implant antykoncepcyjny:tak:Mój Macius jest z 10. i zaczął chodzić kilka dni przed roczkiem
Fredka masażyk mówisz? mmm....też by mi sie przydał,bo ja ciągle połamana chodzę:no:
 
Ostatnia edycja:
Surv ja też widzę drugą kreseczkę ale dla pewności zrobiłabym jeszcze jeden test. U mnie podobnie z tą kreską było i Adaś jest na świecie :-)
 
Witam i ja:happy:
My juz wrócilismy z przychodni, bylismy oddac mocz od Kuby:tak:potem do piekarni i kwiaciarni po kwiaty dla M:tak::-)

Surv ja widze tylko 1 kreske a dalej rozmazane pole:sorry2:może zrób test z krwi:confused:
Madzia nawet nie wiedziałam że takie coś się zakłada:szok:do tylu jestem:-pa te klapki mu siostra gdzies na Mazurach kupiła za 10zł także nic oryginalnego ale widze że małemu w nich wygodnie. Mamy zielone z zyrafka
Fredka mmm masaż też bym sobie zafundowała:tak:
Wiktoria mój Kuba jest z 25 i łazi juz ze 3 miesiące:baffled::-D

U nas pogoda ok, ale dzisiaj na szczepienie idziemy.
Miłęgo dnia!
 
reklama
Wiktoria - moja jest z 30.06 - pierwsze kroczki postawiła tydzień przed roczkiem.
Madzia - niezła sprawa ten implant!
Fredka - oj, mam nadzieję że to ząbki idą powolutku....na dole nic nie widzę ale na górze wydaje mi się że te dziąsła zrobiły się takie białe i napuchnięte...mam nadzieję że oczy mnie nie zawodzą. Pozatym ręka wciąż w buzi gmera, ślini się okrutnie, oj ile bym dała żeby ten ząbek choć jeden wyszedł.
Ja też się 2 tyg temu po 29 latach wymeldowałam z rodzinnego domu i w koncu po 3 latach od kupienia mieszkania w wawie tu się zameldowałam:-)
Surv - zrób na spokojnie kolejny test w poniedziałek. Ja jestem pewna że ten Ci wyszedł pozytywnie bo dobrze widzę 2 kreskę i ja miałam właśnie tak samo jak na Twoim teście.
 
Do góry