reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Julia super:tak:Gratuluje, bardzo sie ciesze:tak:
Survi to R mial mine:-D Doszedl juz do siebie?

My niedawno wrocilismy ze spacerku. Mala wykapana, po mleku, cosik nie chce zasnac(w dzien miala 2 drzemki po 2 godziny:happy2:), czekamy na staszaka:tak:
Ale emocji dzis bylo:szok::szok::szok::szok::szok:
 
reklama
No, dzieciarnia w łózkach - luzik.
Dziewczyny trzeba była z rana z takimi newsami, to pracowałabym na niezłym speedzie:-D A teraz zasnąć nie będę mogła:-D
 
Moja właśnie padła...
ale coś bunt jedzeniowy mamy, przy zupie marudziła, musiałam na 2 tury dawać, teraz kaszki też nie chciała:baffled:
dobrze że już śpi bo ja padnięta jestem i zaraz do niej dołączę.
oj,dziś dzień pełen emocji:tak::-D
 
No Kasia ja jak weszłam na BB to musiałam 2 ray czytać bo myslałam że mi sie strony pogmatwały i jestem o rok dalej:-D:-D:-Dale to się dzieje na prawdę;-):-D:-D
Pabla , Kasia Kuba tez dziś kiepsko z jedzeniem, zjadł o 7 100ml mleka (a zjada ok 180-210)a potem dopiero obiad o 12:baffled:i z godzine temu kaszkę:baffled:
 
Pabla u nas też obiad rozmazany po ścianach, a kolacja wmuszona podstępem - u nas przez zęby, więc u Was całkiem być może, że też?

Kasia, obiecuję jutro z rana zrobić kolejny test, żeby emocje podtrzymać - może będę teraz radosne wieści w drugą stronę z powodu jednej kreski?:-)

R już opanował bladość, nawet zaczyna przejawiać niejaki entuzjazm i pozytywne myślenie oraz ekstrawaganckie pomysły na zapewnienie rozwijającej się rodzinie dachu nad głową i dochodu - z czego wnioskuję, że nadal uważa, że to tylko żarcik taki z tym testem:-p:-p
 
Hejka!!!


No Surv gratuluje!!! :-D Widzę, że możemy mieć terminy podobne :-D
Dzisiaj też wykonałam test i to samo co Surv :-D moze jakieś lipne testy?! :szok:
A dwa wcześniejsze wyszły dosyć dziwne bo jeden dopiero po 20 minutach miał kreche... a drugi wyszedł zamazany... znaczy fioletowa kreska się rozmazała :baffled: No a dzisiaj jakiś podwójny już :-D
Normalnie jak byście się zgadały, ale byłby numer jak byście znowu rodziły w tym samym terminie. Normalnie szok. Jak by ktoś widział moją minę to by sie zastanawiał co mi jestt, bo uśmiech mam od ucha do ucha i śmieję się jak głupi do sera.
Julia i serdecznie gratuluję bo wy to już dawno chcieliscie drugiego dzidziusia.Oby lekarz potwierdził.
Normalnie chyba z wrażenia nie zasnę:-):-):-):-):-)

Julia...no to nieźle...będziemy znowu rodzić razem?:-D:-D tylko wiesz co, jakbyście planowali trzecie jeszcze, to daj mi znać wcześniej, R w delegację wyślę, żeby znowu nie zajść, skoro najwyraźniej mamy losy ciązowe identyczne:-p
Się porobiło, nie?;-)
No porobiło się , porobiło.Emocje na forum sięgają zenitu. Już sobei wyobrażam minę R. Czyli w przyszłym roku na zjeździe spotykamy się w szerszym gronie:-)

Ja już w domku, młody standardowo odpłynął przy butli. D na quadzie jeździ ja siedzę na bb, dobrze że go nie ma bo by mi internet zajmował, a tu takie newsy.
 
wow ale newsy:-)
Surv Julka czekamy na potwierdzenie stuprocentowe - ale gratki przedwstępne:tak:
kurcze jak się okaże że sie bb powiększa to będzie super
Madzia ale nowinka z tym mieszkankiem - fantastycznie:-)
Post jutro środa:-) tak tylko przypominam;-)
nie wiem co miałam pisać bo jestem w szoku z ciązowych info
zmykam się pakować (jeszcze tego nie zrobiła i nie wiem na co czekam)
w nocy wyjeżdżamy bo chcemy żeby syn spał - w dzień z nim jazda to jest JAZDA:-)
dobrej nocki
 
O łał:-D:-D:-D Gratuluję ledwo co zaciążonym;-):tak::tak: Ja też miałam slabą kreskę, a wiecie przecież, że jeśli wychodzi negatywny, to może być pomyłka, jeśli pozytywny - to nie jest możliwe:-D Ale wam zazdroszczę... My przez ten mój nieszczęsny awans zawodowy i tak przedlużony o rok musimy poczekać:crazy: Ale gdybym była dłużej niż rok na zwolnieniu, to musiałabym go znów zaczynać i prawie 3 lata w plecy:wściekła/y: Super wieści:tak::tak::tak: Tylko nie uciekajcie na wątek kwiecień 2010:-D
 
reklama
Surv, Julia, przeogromne gratulacje!!! Będzie taka róznica wieku jak u nas:tak: czyli będzie ... wesoło:-D:-D:-D

Post, Ty lepiej dziś nie ródź, bo naprawdę zejdę z tych emocji;-):-D:-D:-D

Kasia święte słowa:-D:-D:-D:-D:-D:-DPost pogadaj z Łuckiem a co by nam dodatkowych atrakcji dzisiaj nie poczynił:-p:-p

Julia wielkaśneeee gratulacje!!! Ale się zgrałyście:rofl2::rofl2::rofl2:
Madzia no super!!!!!!!!! Wreszcie na swoim będziecie:tak::tak::tak: Teraz to pewnie gazyty z wystrojami w ruch pójdą:-p A M zachował się jak prawdziwy negocjator, twardy do końca;-):-p:-)

oj ja też spać dzisiaj spać nie będę mogła:-p
 
Do góry