reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Oj ja chyba też nie zasnę:sorry2:Takie emocje dzisiaj:szok::szok:
Także Ty Post jeszcze się nie rosypuj,bo to by było za dużo jak na jeden dzień:-p
Szczerze mówiąc ja też się noszę z zamiarem zrobienia testu,bo @ ani widu ani słychu,ale przecież mam implant,więc od razu myśl "nie to niemożliwe".:no:

U nas też dzisiaj średnio z jedzeniem-na obiad tylko jeden pieróg,ale też to tłumaczę zębami,bo dolna dwójka właśnie wyszła,a górne kiełki w drodze.

Kicrym nasz Maciek też śmiesznie w tych butkach wygląda:-D,ale elegancko mu sie w nich chodzi:tak:,leciutkie i raz dwa się ubiera.A jakie macie?Prosimy o fotkę.My mamy takie niebieskie z małpką z nexta i są naprawdę super.
Renia szerokiej drogi.
 
reklama
Madzia a co to jest ten implant , wkładka? Ja sobie we wrześniu chce założyć, bo pani gin ze względu że miałam ten zator jakiś czas po porodzie nie chce mi przepisywać tabletek , ta moja co mnie prowadziła przepisywała mi te 1 składnikowe, ale nie mam ksay aby do niej chodzić aktualnie.
Wiecie co mój D powiedział jak się dowiedział o dwóch ciążach na bb
"to jak działamy?!" Ja mu posdziałam, się chłopak rozochocił.
Renia to szczęśliwej podróży, kawał drogi przed wami.
 
Surv, Julia - gratki, gratki i jeszcze raz gratki:-D:-D:-D Piękne wieści:tak: Naprawdę bardzo się cieszę i trzymam za Was mocno kciuki:tak::tak::tak:

U nas pracowity dzionek, ale wobec ww. newsów nic specjalnego do zakomunikowania nie mam;-)

Madzia - pięknie się układa z tym Waszym mieszkankiem. Oby tak dalej:blink:
Tosika - projektanci bywają co najmniej chimeryczni. Wiem coś na ten temat, bo miałam styczność z jedną taką gwiazdą. Ogólnie jestem zadowolona z efektów, ale cośmy przeszli, nasze:baffled::baffled::baffled: Tyle, że na trochę mniejsza skalę niż Ty:rofl2:
Post - jeszcze mi się nie śniłaś, więc pliiiiizzzzzzzzzzzzz poczekaj:tak: Ucałuj Łucka:-D
 
No Julia Tobie też serdecznie gratuluje dwóch kreseczek :-) Ale jazda i szczerze Wam powiem że Wam zazdroszczę :happy: no ale ja może za jakiś rok.. bo momentami nie daje rady z jedynm Adasiem a co dopiero z dwoma urwisami.
I zyczę Wam dziewczyny pięknego rodzeństwa dla Waszych dziewuszek o płci przeciwnej :-)
Post i jak się w końcu będzie nazywał Łucek? Bo zgabiłam wątek o tym. Czy Łucek pozostanie Łuckiem?
 
Witam! dawno nie byłam tu pierwsza, ale koszmarne sny i konieczność zrobienia testu wyrwały mnie z łóżka już o 5.30:-D Test zrobiony, wyszedł tak samo jak wczorajszy i zaczynam się zastanawiać, czy aby sobie tego drugiego paska tylko nie wkręcam?:confused: może on rzeczywiście staje się trochę widoczny od zamoczenia? Kurde, przy Florce miałam testy innej firmy i tam nie było wątpliwości... brzuch mnie lekko ciągnie - na @...albo na ciążę:-p no nic, następny test po niedzieli... a może wcześniej @ przyjdzie?:tak::tak::tak::tak:

W związku z niespodziewanym zyskaniem kilku godzin, zmykam do roboty, ale będę zaglądać, czy Post aby się do rodzenia nie wzięła:-)

Aaaaa...bym zapomniała...Madzia to moze też zrób test?? Zawsze to w kupie raźniej:-) Implant implantem, a nie takie psikusy natura robi:-p

Miłego dnia!
 
Surv, tak myślałam, że Cię tu znajdę o tej porze:-D:-D:-D Kupiłaś całą paczkę testów?;-)
Myślałam, że nie zasnę wczoraj z emocji ale o dziwo, bardzo dobrze mi sie spało;-):-)
To kto dziś jakieś atrakcje szykuje?:-D Dawać, dawać, bo dobudzić się muszę;-)

A tak w ogóle, to dzień dobry i życzę Wam miłego dnia!
 
Dobra, ja tym czasem wykonałam około 50 zdjęć testu, ale kurcze za słaby aparat mam:baffled: Jedno od biedy wyszło.... może Wy dojrzycie czy to druga kreska (pomijam rozmazane na końcu, bo wyszło całkiem jak u Julii:-p), czy mam zwidy? Tak, wiem, że zachowuję się jak rozhisteryzowana 15-latka:-D:-D:-D
A tym czasem moje dziecko wstało i siedziało sobie grzecznie na krawędzi naszego łóżka majtając nogami....:-):-)
 

Załączniki

  • test3.jpg
    test3.jpg
    9,4 KB · Wyświetleń: 38
druga kreska jak nic...jak ją widzę bez okularów to hmmmm. raczej istnieje i naprawdę nie pojawia się tylko po namoczeniu ale w stanie ciąży:tak::tak::tak::tak: jakbyś miała jakiekolwiek ale...:tak::tak:
ja zmykam na KTG do szpitala
nocy pół nie przespałam ale nie z bóli tylko z jakiegoś dziwnego strachu czy ja dam rade
no nic
pędzę
odezwę się później:tak::tak::tak:
 
reklama
Post - trzymaj się!!
Surv - druga krecha jest na bank!!i ja widzę!
nocka u nas ok, młoda spała bradzo ładnie, ale o 06:00 już pobudka na kaszkę i koniec spania:baffled:
dobra, zmykam na śnaidanko!
 
Do góry