reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Ja też widzę... Chyba, bo rozmazane trochę:tak: Ja miałam słabą, ale robiłam przed spodziewaną @. A surv piszesz, że 6 sierpnia mogło dojść, tak... Kup może test innej firmy:tak::tak::tak:
Madzia - zapomniałam wczoraj pogratulować zakupu mieszkania:tak::tak::tak: Na swoim najlepiej:tak:
Zosia nawet zaakceptowała teściową i cieszę się, bo zawsze można komuś dziecko sprzedać;-) A tak była tylko moja mama... Niestety nie okazała entuzjazmu na mój widok:baffled: Niewdzieczna:wściekła/y: Dziś już byłam w pracy, mała rano też z teściową... M. mnie wk....wił, bo przyszedł wczoraj na czworakach, a mieszkamy z tatą:angry: Brak słów:no::no::no:
Miłego dnia!
 
reklama
Hej:-):-):-)

U nas nocka pierwsza klasa:tak::tak::tak: Dziecię padło koło 20 i nie wiem o której wstało - my o 8.20:szok::szok::szok: I znów jestem wyspana:-D No ale mi się należy, prawda??? Jestem pewna, że to wszystko dla tatusia, który jest na urlopie i musi się wysypiać. Jak Marcin 1.09 pójdzie do pracy, to pobudki przed lub chwilę po 6 wrócą w tempie błyskawicy. Mam jakieś takie dziwne przeczucie:baffled::baffled::baffled: Nic to: na razie korzystam, póki mogę. O jak jest fajnie:rofl2: Na dodatek młoda znowu śpi, tak więc kawka na luzie, bb na luzie................cud, miód i orzeszki:-p

Surv - zdjęcie mocno rozmazane. Wydaje mi się, że coś tam się drugiegi różowego majta. Ja bym już dzisiaj kupiła test innej firmy i zrobiła. No, ale ja w gorącej wodzie kąpana i do niedzieli bym chyba osiwiała:sorry2:

Co do zameldowania: my nadal jesteśmy zameldowani tam, gdzie już nie mieszkmy od około 3 lat. Jakoś nie było kiedy się przemeldować. Pikuś z samym meldunkiem. Rozwala mnie myśl późniejszego latania po wszelkich możliwych instytyucjach i zmienianie danych. Wystarczy mi już doświadczenie z ZUS (not bene: czy ktoś wczoraj oglądał UWAGĘ na TVN? Nie znoszę tego progamu, a wczoraj trafiłam przez przypadek i właśnie o biednym ZUS było). Kiedy zmieniałam nazwisko, a potem meldunek, utworzyli mi w tej cholernej instytucji drugie konto!!! Potem mnie nękali, że składek nie płacę:szok::szok::szok: Sama musiałam biegać i odkręcać ich niekompetencję. Masakra:baffled::baffled::baffled:

Post - jeszcze mi się nie śniłaś. Łucek - siedź jeszcze troszkę w maminym brzuszku. Na zewnątrz upał i duchota:rofl2: A Ty cioteczka się nie martw - na pewno dasz radę, bo twarda babeczka jesteś, tak??? Pamietaj, że prasowanie obskoczę, a jak trzeba bedzie ponosić, to też damy radę. Telefon masz, zięc jakby coś, to pomożemy:tak:

Fredka - masażyk powiadasz...............mmmmmmmmmmm..........brzmi pysznie:happy2:

Buziaki dla wszystkich. U nas dzisiaj dzień totalnego lenia. Do potem:-D:-D:-D
 
Witam,
Survi ja wide te 2 kreske troche rozmazana ale jest:tak:Podobno test morze wyjsc pozytywnie po 7 dniach od zaplodnienia:tak:Ale zrob moze test krwi tak jak pisze Kircym.Bedziesz miala 100% pewnosci:tak:
Kaja super ze mala zaakceptowala druga babcie:tak:
Pabla to na dniach bedzie zabek:tak:
Kircym M ma urodziny? Jak tak to wszystkiego naj...:tak:
Wiktoria Misia jest z 15 i od kilku dni chodzi ale jeszcze niepewnie:tak:
Fredka masaz super sprawa:tak:
Post po prostu o tym nie mysl(wiem latwo mowic), postaraj sie:tak:

Mala dzis budzila sie o 7 ale nie reagowalam i pospala do 8. O 8.30 dlam jej mleko i stwierdzilam ze chyba byla glodna dlatego tak szybko sie obudzila:tak:
Dzis ide do pracy na noc. Nie chce mi sie, ale pocieszam sie tym ze wekeend bede miala wolny:happy:Ostatnio zauwazylismy ze mala chodzi to stawia jedna nozke do srodka:-( Chyba bedziemy musieli odwiedzic ortopede:-(
Milego dzionka zycze:tak:
 
no uffff jestem
i melduję że nie rodzę:-) a pani zapytała czy to pojedyncza ciąża bo taki wielki brzuch:baffled::baffled:..no nic
jeśli chodzi o strach to ja generalnie myslę że jakoś damy radę ale tak mnie jakoś samo w nocy wzięło.....
Jeśli chodzi o porod to mój gin mi gwarantował że urodzę do 01.09 bo mi nie chciał dłuższego L4 dać...i powiedział że potem to macierzyński...Delikatnie mówiąc uświadomiłam mu że ja nie zamierzam być na macierzyńskim przed porodem i pojawię się u niego po L4...powiedział że oki..ale że napewno urodzę:-D:-D:-D..teraz to zaczynam mieć wątpliwości..
magdzik...suuuuuper:tak::tak::tak:zamawiam prasowanie:tak::tak::tak:...
oki to idę się zamoczyć pod prysznic bo ledwo zipię:szok::szok::szok:
 
jejku jejku no żesz ze nie odwiedzilam was wieczorem, takie weisci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pat i Julcia GRATULACJE!!!!! Surv jest jest tak kreska, przy Werci tez nikla była :-D
z wrazenia opuscilam pare stron hehehehe to jak wy zachodzicie w ciaze, to ja od dzisiaj zaciskam nogi :rofl2::-):-):-)
Kate matko ale sie narobilo, obys szybko wrocila do zdrowia
Madzia gratulacje mieszkanka, super z ceny zbiliscie :tak:
Post moja kuzynka wczoraj urodzila :tak: wczesniej dzien byla na ktg i nic nie wskazywalo na to,ze rodzi ;-) 4 godziny i jest malutki :tak:
teraz moge sie cofnac i poczytac

aha bylismy u fryca-ja wczoraj- mam grzywke i super blond :-p a dzisiaj maluchy-niania mi pomogla :-) dogaduja sie z wecia, mala ja akceptuje, bedzie dobrze
 
witaj Wiktoria!!! moja Wercia urodzila sie 24.06- pospieszyla sie na swiat ;-) jeszcze nie chodzi, nie moze sie zdecydowac, czy uczyc sie raczkowac czy chodzic :happy::rofl2: ale na jezdziku juz jezdzi hihi
 
Dobra, to ja się mogę założyć nawet o zywą gotówkę, że znowu, Post, przenosisz:-p:-D Ty takie zdyscyplinowane dzieci rodzisz, że pewno Łucek czeka, aż całe mieszkanie będzie na blask wyszykowane, żeby kłopotu nie robić:-)

Dorka, nei martwcie sie na zapas przekrzywianiem nóżki...wydaje mi się, że wszystkie zaczynające chodzić dzieci nie robią tego idealnie... Flora co prawda jeszcze samodzielnie nie chodzi, ale też nóżki jak kaczka stawia:-p

Kaja, no i fajnie, że Zosia drugą babcię przyjęła bez zastrzeżeń - zawsze to kolejne ręce do pomocy niezależnie od osobistego stosunku do teściowej:-p

Młoda coś podejrzanie grzeczna dziś...nawet awantury z waleniem głową o posadzkę raptem 2 były, chyba się trochę boi wściekłej matki:-p nie będę badań z krwi robić, no bo w sumie to bez różnicy, jak się test potwierdzi, to trudno, lecimy z tym koksem:-p a jak nie....no to na ucieszenie się nigdy nie jest za późno:-)

ale się duchota zrobiła...a miały być deszcze i burze:wściekła/y::wściekła/y: chyba spacer ograniczymy dziś do lumpeksu na dole, bo nigdze dalej się nie dowleczemy:no:
 
Ja już jestem w pracy od jakiegoś czasu i popijam kawkę.
Iza pokaż nową fryzurkę, dobrze że Wercia zaakceptowała nianię.
Post to jeszcze nie rodzisz, pierwszy wypada we wtorek a wtorkowe dzieci są super, zresztą wiesz bo sama masz wtorkowe.
Dorka warto sprawdzić tą nóżkę ,ale podejrzewam że wystarczą tylko masaże, mojego kuzyna córeczka też to miała i sami jej masowali stopę, rehabilitant tylko powiedział jak.
Magdzik może Juli się zmieniło teraz będzie już ładnie spała.
Kaja to dobrze, że Zosia zaakceptowała babcię. To M się aż tak zważył? Też bym się wkurzyła.
PAbla lada dzień będzie twój wymarzony ząbek błyszczał i brzęczał :-)
Dobra biorę się trochę za pracę
 
witajcie koffane:-):-):-)
Surv na moje oko to ja nie widzę tej drugiej za bardzo:zawstydzona/y: (tylko ja powinnam nosić okulary, a one leżą teraz w szufladzie;-)) ale wiesz co, swego czasu (a bylo to z cztery lata temu) kiedy nie chcialam mieć jeszcze drugiego dzidziusia, bardzo pannikowalam przed każdą @ :zawstydzona/y: wystarczyło dzień opóźnienia a ja dawaj po teścik:-p i powiem Tobie, że na wylot znalam każdą markę:rofl2: i z tego co pamiętam ja sie baaaardzo w niego wpatrzysz to zauważysz tą drugą kreseczkę (tak jakby byla wyryta i w to miejsce ewentualnie wlewał się kolor:tak:) i jak czlowiek w stresie to widzial tą kreseczkę....jakby wyraźnie;-) no ale pamiętaj, co nam przeznaczone, to tak ma być:tak: I pomimo Twojego przerażenia, to bardzo się cieszę, ponieważ baaardzo chciałabyś mieć drugiego bobaska (pamietam jak pisałaś) :tak: i pierwsze myśli są niepokojące, bo jak to z dwojgiem dasz radę itp. ale z drugiej strony to i latka nam lecą, no nie?:-p to im później tym bardziej się człowiek rozleniwia (wiem to po sobie;-)) Ja jak coś to pomogę (paczki z ubrankami będę przesyłać:-p)
Post wiesz co mój Kornelek urodził sie 1.10 i dla mnie ta data jest magiczna i niewiem dlaczego czuję, ze Łucek przyywita sie 1.09:-) ot taka ze mnie jakaś czarownica czy cuuuuś:-p musze sprawdzić który to dzien tygodnia;-)
kurcze tak jestem zaprzątnięta myslami o Surv, ze nie pamiętam co miałam więcej napisać....za co bardzo przepraszam:zawstydzona/y:
aaaa Kasia przzyszły te spodenki to jak coś daj znać kochana:tak:
a ja dzisiaj dycham, już mi te inwestycje bokiem wychodzą:no: do tego jeszcze muszę przepytać potencjalnych pracowników ( a muszę magiczną 8 wybrać;-)) i do tego dzisiaj mam jeszcze poprawkę ust (czyli znowu schabowy rurką będę wciagać:-p)
a mała też dzisiaj jakieś numery odstawia, bo w sumie nie śpi od 8mej (a zawsze o 11tej pierwsza drzemka była:baffled:) Tylko o tyle mam z nią fajnie, że jak M wsadzil ją do łóżeczka to cały czas tam walczyla i dopiero teraz zaczęła coś p[opłakiwać, a tak to "grzecznie" sobie leżała, gaworzyła:-)
no nic uciekam do marudki:tak:
 
reklama
Post no to 1 wrzesnia Lucek sie urodzi? To tez wtorek tak jak obstawialam:-D:-D
Tosika zycze Ci duzo sily zeby wszystko skonczyc po Twojej mysli i wybrac najlepszych pracownikow:tak:
Iza pokazuj nowa fryzurke. Super ze dzieci akceptuja nianie. Mnie w przyszlym roku tez chyba czeka znalezienie niani:-(Moja siostra wziela jeszcze pol etatu i nie bedzie mogla sie juz zajmowac Misia:-(

Mala padla na drzemke. Ja robie obiadek i zaraz mykam sie kimnac:tak:
 
Do góry