reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

no i gdzie jest 2 odcinek Housa!!:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: wkurza mnie ta telewizja jak cholera, jeszcze dziś zapraszali na dwa odcinki a teraz dupa!
 
reklama
Ja robię paznokcie i polecam:-) Zel, ale na bardzo krótkie, bo nie lubię długich. I fajnie, bo przez miesiac nic nie muszę robić:-D
Andula - życzymy zdrówka dla maluszka!
U nas też dziś był upał, nie do wytrzymania. A jutro ma być 15 stopni:szok:
 
Agnik, u mnie jak mnie boli paluch (najczęściej od urwanej skórki), to moczę we wrzątku (no prawie we wrzątku) z dodatkiem szarego mydła. Pomaga. Ale może lepiej by było do lekarza jednak pójść, co?

Andula,
zdrówka. I dużo dużo sił.

Surv, fajno, że Florka ok.

MamaBiN, pozdrawiamy i sił dużo życzymy. I zdrowia oczywiście.

Tosika,
jakżeście te 8 kilo uchodowali, co? My pewnie nawet na rok nie dobijemy do takiej wagi. Gratki!

Izabelka, koniec roku, to chyba najmilsza impreza w szkolnictwie. Ja mam na jutro dla pań Tymka śliczne świecidełka, w całkiem dobrej cenie. Aż Wam się pochwalę, bo bardzo nie chciałam kupować tego, co wszyscy :zawstydzona/y: Takie zboczenie. Kawa, czekoladki, zbyt banalne mi się to wydało, jak na koniec roku.
Ulubiona pani dostanie takie cuś:
Coral bunch vol. 2 (naszyjnik/zawieszka) - Biżuteria autorska - Inesita)

Mniej ukochana: Rdest wężownik - Biżuteria autorska - Inesita

I nowa:Gemma (zawieszka) - Biżuteria autorska - Inesita)
A że całe to przedsięwzięcie kosztowało mnie 51 zł, to dumna z siebie jestem.
Gemma-%28zawieszka%29
Gemma-%28zawieszka%29


A dla siostry (czyli zakonnicy, która jest dyrektorką przedszkola) kupiłam torebkę, czarną, bo nic innego, ciekawego nie znalazłam.

Pochwalę się jeszcze, że dzisiaj sprzedaliśmy dwa lasty (każdy dla 4 osób), w dobrych hotelach, w genialnych cenach (zamiast 2100 - 940 zł). Takie oferty rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc załapanie się na nie wymaga szybkiej reakcji. Dzięki temu, że mieliśmy telefony do ludzi, można było szybko zadzwonić z ofertą i udało się. Ogólnie jest coraz lepiej, ale wciąż jeszcze nie tak, by przetrwać zimę.

Surv, Dorka, o diecie pamiętam... Tylko czasu wciąż brak. Jutro nie mam jazdy, to może się uda. Ja z wagi przestałam spadać póki co, no ale mówiły mi na ostatniej wizycie, że tak będzie i kazały się nie ważyć. Ale ciuchy o rozmiar mniejsze mogłam sobie dzisiaj kupić, więc jest ok (też byłam w H&M :-) i pierwszy raz u nich tak przyszalałam - czyli wydałam 100 zł, kupując 6 rzeczy ;-)). I wszystko dla siebie :-)

No i napisałam Wam ostatnio, że nic mi się w domu robić/zmieniać nie chce i jakoś tak głupio mi się zrobiło, w związku z czym zapadła decyzja o tym, że sprzedajemy łóżko wodne i kupujemy normalne. No i pozbywamy się sofy w pokoju Tymka, a zamiast niej młody dostaje w prezencie łóżeczko z zawartością i dzieciaki będą spały razem. Pewnie te zmiany jeszcze trochę potrwają, ale może przed zimą zdążymy.
 
Agnik, u mnie jak mnie boli paluch (najczęściej od urwanej skórki), to moczę we wrzątku (no prawie we wrzątku) z dodatkiem szarego mydła. Pomaga. Ale może lepiej by było do lekarza jednak pójść, co?

A po jakim czasie to pomaga? Bo ja tez tak robie ( babcia mi poradziła) dwa dni ale różnicy za bardzo nie ma:no: więc przed weekendem pójde do lekarza co by się nie denerwować później :tak:
Z prezentami fajny pomysł. Mi się bardzo spodobał ten ostatni :tak:
Łóżko wodne o matko:szok: to na tym da się normalnie spać? ;-):-D
 
Misiu, Misia, zdrówka!
Surv, super, ze z oczkami wszystko w porządku. Lekarka faktycznie rozsądna:tak:
Mondzi, fajne prezenty. Na pewno panie będą zadowolone.
Izabelka, oby dzieciaczki się nie zmieniły i najspokojniejsza klasa taką pozostała:tak:
Kicrym, ale szalejesz zakupowo
Renia, brawo dla Tymka!

I nie wiem co miałam jeszcze pisać:zawstydzona/y:Chyba czas na lulu
 
Andula współczuje, oby szybko Misiowi przeszło:tak:
kicrym hmmm 10 zł powiadasz.... hmmm Co do żelu na stopach -chceeeeee...:-D
Na łapach raz miałam i nie mogłam potem dojść z pazurami do siebie a mam znośne więc stwierdziłam, że sensu niet ale stopy hmmmm;-)
surv super że wszystko ok, mądra pani doktor :tak:
tosika :-D ehhh piękne wakacje wam się zapowiadają, zapakuj mnie jako bagaż podręczny... :-p. Ehh chłopy chyba w hormonach mają zakodowane to "najlejpiejwiedzenie" cóż trzeba im to czasem wybaczyć...
Izabelka hmmm dobry mąż, grzeczny mąż ale tobie należy sie odpoczynek po wczorajszym i dzisiejszym zapitolu.
agnik jodyną potraktuj ale jak spuchnięty to lepiej, żeby lekarz kuknął
Mamabin myślimy o was i trzymamy kciuki za dobre wieści
Mondzi super, że coś się w interesie zakręiło :tak:
Ja zrobiłam sobie przerwę przed ostatnią serią z 6 W i nieeee chce mi sie ale sie nie dam.
Dzisiaj kolorowy dzień, troche po szmatkach rano pochodziłam (efekt 2 paski :-)), potem rower odpaliłam- mały zachwycony, kask na szczęście pasuje. Coś trzeba robić bo mi rolki padły a sadło schodzić nie chce. Wieczorkiem odpoczełam sobie u teściów :-D.
Mały troche daje mi w kość bo ma etap wspinania się na wszystko i stawania i w dodatku uciekania więc w czasie gotowania obiadu z 30 razu misiałam go zabierac z niedozwolonych lub odległych miejsc. W dodatku posprzątać też ciężko bo jak coś robie to zanim młodego złapie za łapki to całą szuflade/ szafke/półke ciuchów itp. potrafi wywalić.
 
Witam!!!
Młoda zarządziła pobudkę o 5,10:wściekła/y: z pół godziny walczyłyśmy z kaszą i paluchamy wetkniętym do buzi zamiast łyżeczki, no masakra, Na pocieszenie mam w planach wypad na zakupki,dostałam cynk,że w coccodrillo jest przecena i trza by sprawdzić.

Tosika udanego wyjazdu

Surv dobra decyzja,czas odpocząć od medyków

Haszi u mnie z aktywnością podobnie,oczy trzeba mieć dookoła głowy

Mondzi super,że interes się kręci

Dorka Andula zdrówka i cierpliwośći do Bąbli
 
Hello!
Olga zarządziła pobudkę o 4.15 i nie mogła zasnąć:dry:Wreszcie wylądowałyśmy we dwie w łóżku Mikusia (a on rozwalony z tatusiem na naszym dużym) i jakoś kimnęłyśmy do budzika. Tzn. ja wstałam, a Olga ... 6.15:shocked2:

Wczorajszy dentysta zaliczony i kolejna wizyta za pół roku:tak: Miki oczywiście ząbków nie chciał pokazać. Na szczęście nic go nie boli i też nic niepokojącego nie widzę, no ale wartałoby skontrolować:sorry2: Za to Olga szczerzyła się do pani doktor:-D

Ale fajnie, że dziś piątek!
 
witam
powinnam sie szykowac na zakonczenie ale mam lenia, pije kawe jakos dluuugo :confused:
Pabla mnie tez wkurzyli,ze obcieli mi film :wściekła/y: tym bardziej,ze fajny odcinek byl, smutny zreszta
Andula maz sie wcale nie naprawil,ale ot taki wyskok to sie pochwalilam :-p
Mondzi super prezenty :tak::tak::tak:
ale wam maluszki zafundowaly pobudki :no:
nam w 3 miejscach jezyki czy tam jaskolki wija gniazda :wściekła/y: jak sie ich pozbyc?????
 
reklama
Poczytałam i tez mam mętlik co i jak

Misiu..dobrze że lepiej troszkę:tak:
Tosika.... no ale ja na zakupy idę jak urodzę i schudnę choć ciut...czytaj zimowe wyprzedaże:-):-):-).. więc to troszkę jeszcze.
Surv...no to super wieści:tak::tak::tak:, masz rację

u nas bez zmian..tzn ja poleguję bo Łuckowi co chwila na odpoczynek się zbiera:-) (ech faceci:-D)

U nas dzisiaj ładne słoneczko już wyszło i ma być ładnie:-)
no nic, kawka zaliczona to teraz prysznic póki dziecię sobie kima:-)
 
Do góry