reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Surv ciesze sie ze z oczkiem wszytsko Ok ,widac na normalna lekarke trafilas :tak:Masz racje z tym aby dac sobie juz na luz i Florki nie meczyc zdrowa zuch dziewczyna wiec nie ma sensu Was dwoch meczyc.

Ja Wam powiem ze mi dzis pani doktor dala Michalkowi skierowanie do szpitala o tak wlasnie "na wszelki wypadek":angry::angry::no:
Agnik jak palec bo chyba nie doczytalam??

M kapie Mika mam nadzieje ze usnie i nocka bedzie lepsza niz wczoraj.
Milg wieczorku dziewczyny.
 
reklama
a my donosimy, że przekroczyłyśmy 8 kilosow, a nawet 200 gr więcej:-) hip hip hurra:-D:-D:-D mała w miesiąc czasu przybrała 600g:-) super co!! już nie jesteśmy między 3 a 10 centylem a pomiedzy 10 a 25:happy2: dotsaliśmy też wykaz od dr co mamy brać na zabezpieczenie naszej flory, oraz dr zaproponował zaszczepić się na WZW A (przeciw żółtaczce pokarmowej):tak: szczegolnie, że będziemny w afryce płn:tak: no i tym sposobem ponad 300 stówki pooooszły:dry: ale się chciało wojaży to się ma:sorry2:
dzisiaj tak mnie zeźlił ten moj chłop, że gdybym kielbache miala, to bym go normalnie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a poszło o bzdure:no: tylko on taki uparty kocmołuch jeden, i wszystko wie najlepiej:nerd::shocked2:ale przeszło mi, bo co mam se nerwy zżerać na nim, wolę je oszczędzac do czasu jak dzieci zaczną dojrzewac:-p
no i dzisiaj nas pakowałam, bo jutro jedziemy do Gdańska na weekend (Julia, Roni pomach Wam i sloneczka przywiozę;-)) do mojego brata w 3/4 rodzonym;-)- on tak zawsze powtarzał, ponieważ ja nie mam brata rodzonego, a on jest synem brata mojego taty, więc się chlopak bardzo wczuwal zawsze, czyli chronił siostrę o zlych milości:-D:-D:-D:-D:-D Bardzo się cieszę, że do nich jadę, bo po pierwwze uwielbiam bratową, po drugie zobaczę ich nowy domek (się budowali) no i najważniejsze z bratową wyskoczymy sobie na jakies zakupki:-D:-D:-p:-p:-p
Kicrym, Beaa prosiemy o zdjątka:tak:
Andula caluski dla Miśka:happy2: biedulek maly, ja miałam kiedyś zapalenie ucha:no: ból potworny:-( i trzymaj się kochana:tak:
Surv no to rewelacja!!!! Ja od razu wiedzialam, że Florce nic nie jest:tak: i po co to bieganie po lekarzach, trz bylo nas posluchać:-p
Julia już niedlugo wracasz do pracy:tak: chyba ciekawą masz pracę- wyjazdy, szkolenia:-D
Dorka zdrówka dla Misi:tak:
Fredka to pewnie zębiszcza:tak:
Post powiadasz 5 yorkow z kitkami i wstążeczkami w jednym szeregu:-D:-D:-D:-D niezly widok musiał być:-D:-D i jak tam zakupy??
Pabla no to Lenka dała Tobie pospać:tak::tak: grzeczna corunia;-)
Iza to farciara jesteś:-p no i wreszcie masz wakacje!!!:-):-):-)
 
Musze sie pochwalic,ze ladne kwiatki dostalam :tak::tak::tak: milo, lubie zakonczenia roku ;-);-);-)
Andula zdrowka dla synka
Surv super wiesci :tak::-D
zemczona jestem bardzo, maly sie kapie, Wera w lozeczku, maz UWAGA myje podloge :-)
 
Tosika udanego wypadu i zakupow:tak:
Izabelka no to niezle ,M sie naprawil super ze masz juz wolne:tak:Nie dziwie sie ze ladne kwiatki dostalas pewnie jeste ulubiona pania wielu uczniow:-)
Aha Tosienko super ze waga poszla spooro w gore gratki !!
 
Andula- mam nadzieje ze Miskowi szybko przejdzie, a ty biedna tez pewnie bardzo jestes umeczona.
Surv- swietnie, ze Florka ma zdrowe oczka, w ogole dziewucha zdrowa jak ryba!
Kicrym- swietna zakupy zrobilas, no i niezle przeceny w HM. Ja tez tam dzisiaj bylam i owszem sa przeceny ale nie az takie. Nic tam nie kupilam, chociaz pomierzylam troche ciuchow. Kochana wklej fote tipsow, obiecalam sobie, ze juz nie bede robila takich eksperymentow bo pozniej pol roku trzeba czekac, az paznokcie sie zregeneruja, ale teraz znowu mam ochote.
Tosika- gratuluje tak pieknej wagi, mala zaczyna koksowac:-D
 
Zuzia już śpi bo w dzień z racji późnego wstania miała tylko jedną drzemkę.
Kicrym – to widzę że zakupy się udały:tak:
Andula – szkoda że M się sam nie domyśli że mógłby Cię trochę odciążyć :tak:ale cóż facet to facet:-p
Spokojnej nocki:tak:
A co do palucha to pisałam że jest niby lepiej ale chyba sobie to wmawiam:sorry2: bo czerwony i spuchnięty jak diabli:zawstydzona/y: więc jutro na 100% lekarz . Dzwoniłam nawet dzisiaj ale o 15 już nikogo w przychodni nie było:wściekła/y::wściekła/y:
Surv – super ze macie teraz same dobre wiadomości
Tosika – no waga pierwsza klasa:-)
Udanego wyjazdu i owocnych zakupów :tak::-)
 
Antoś wszystkiego najlepszego!!!
Przeczytałam 6 stron i oczywiście wszytsko prawie zapomniała:no:zaczęłam już brać magnez na tą moją sklerozę.
Andula współczuję przeżyć, mam madzieję że z Misiem juz lepiej i nie bedziecie mieć wiecej takich przebojów. Może nawet lepeij że lekarka dała to skierowanie do szpitala teraz jest większośc lekarzy że sie trzeba wybłagać o skierowanie do jakiegokolwiek specjalisty. Zawsze lepiej mieć niż nie mieć.
Kicrym powaznie takie przeceny? Ciekawe czy u nas też takie są? Jesli tak to by wyjaśniało czemu u nas taki bezruch, jak w H&M ciuchy po 10 zł.
Fajnie że sobie pazurki zrobiłas ja juz sie wybieram od 2 miesięcy i wybrać nie mogę, a chciałam sobie zel położyć.
Na stopach mi sie bardz podoba ale za cholere nie dała bym sobei zrobic, dostaje szału jak ktoś dotyka moich stóp, tzn paznokci u nich.
Surv dobre wieści z tymi oczkami, wreszcie jakaś normalna lekarka
Tosika to życzę udanego wypadu.
MamaBiN współczuję serdecznie i trzymam kciuki aby jednak operacji nie było.
My tez mieliśmy teraz stresa ale jednak wszytsko ok z tym naszym małym serduszkiem.
Agnik moja kumpela i kuzynka które rodziły w tym okresie co ja maja założoną spiralę, wiem że obie miały potwornei bolesne miesiączki po tej spirali,ale ogólnie mówią ze jest ok.
Dorka zdrówka dla Misi.
Izabelka, mąż nmyje podłogę no nie źle:-) mój gra na pleystetion czy jak to sie tam pisze. On i podłoga:no:
Fredka zdrówka dla malutkeij
Dobra biorę sie za rozwieszanie prania, strasznie tego nie lubię
 
Hejka,
ja właśnie uroniłam łzy na Housie, że też wszystkie te odcinki takie łzawe ostatnio:baffled:
Młoda śpi, M wyszedł na piwko...
Surv - super że z oczkami dobrze wszystko i dobrze Ci lekarka poradziła, dajcie sobie siana z tymi lekarzami!
Tosika - super z wagą Tosi!!! kamien z serca co?:-) a m się nie przejmuj, oni zawsze najmądrzejsi:nerd:
Andula - oby nocka była spokojniejsza i Misiek żeby do sił wracał zybko!
Agnik - koniecznie do lekarza jutro!!
Kicrym - fajnie z tymi paznokciami - ja jeszcze nigdy nic nie robiłam na paznokciach, zawsze mam swoje, ładnie się chodują to nie kombinuję, ale kusi mnie czasem bo widziałam żel u koleżanki i fajnie wygląda:-)
Dorka - zdrówka dla Misi!!
Iza - fajnie ze już wakacje masz:-)
 
reklama
Pabla jak masz swoje paznokcie ładne to nie ma co ryzykować, ja miałam ładne i sobei zrobiłam tipsy żelowe, pół roku moje paznokcie dochodziły do stanu jako takiego, po zdjęciu żeli było potwornie cienkie i łamliwe. Teraz nie chce tipsów tylko na moje pznokcie chce nałożyć sam żel.
A ja jakoś tego Hausa nigdy nie oglądałam
 
Do góry