reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

surv... słonko chyba też zobaczyło że nie śpicie bo nas opuściło i aktualnie chmury się zebrały :-):-):-)
Agnik....no tak szybciutko :tak::tak:
a nasz remont to się może przeciągnąć bo m pracy dużo ma ech a młoda tęskni za pokojem... Normalnie może sama się wezmę za to:szok::szok::szok:.... no dobra...żartowałam:-):-):-)
 
reklama
Agnik dobrze ,że poszłaś jednak do lekarza.

Pabla ty się denerwujesz,a ja ci zazdroszczę meeega luziku.

Andula to też miałaś nieciekawą nockę,dobrze ,że Misiowi lepiej

U na ponuro i duchota,Sylwia na podwórku z tatusiem rybki oporządza,Emilka śpi już drugi raz i butel wypiła widać syropki od temp. podziałały.
Zakupy średnio (wszystko dokumentuje na kompie,jak znajomy się mi tu pokaże to dokształci mnie we wrzucaniu fotek,bo ja coś źle robię) bo przecenione to co na długi rękaw i z długą nogawką ale dwie pary dresów i bluzeczki będą na jesień jak ulał.
Szkoda ,że u mnie nie ma H&M-ów i tych innych cudowności,jak już to muszę o W-wy lub białegostoku ,a to wyprawa się robi prawie na cały dzień.
Zmykam bo starszemu dziecku obiecałam naleśniki
 
cześć dziewczynki!
dorwałam się do kompa (bo maly do WC poleciał:-p) jesteśmy właśnie w Malborku (papatki dla Izabelki robię:-D) pogoda jest do bani:-( leje normalnie cały czas:no:
wieczorkiem się odezwę
 
moglas powiedziec bym ci pokiwala :-p

pozdrowienia z wakacjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-):-):-):-):-):-)
juz po obeidzie z nauczycielami wiec oficjalnie na urlpoie :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: :-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

musialam szybciej sie zmyc,bo niania jutro jedzie i robi pozegnalny obiad dla rodzinki ;-) Wera dostala od niej mega misia, zrobie fotke i pokaze, slicvzny, mala go tuli
aha i pochwale sie,ze dostala dzisiaj poczta pierwsza kartke urodzinkowa :-D :-D dziekujemy Beaa i Zainab :tak: jest sliczna :tak:
czekam na m-jeszcze go na radzie trzymaja :dry: chyba,ze pije po cichu z nauczycielami :-p
 
Witam, ja dzis caly dzien w pracy z jednej strony dobrze bo nie bylo z ladnie na dworze:no: teraz dopiero slonko zaswiecilo:tak:

Survi super ze z mala wszystko dobrze:tak:
Agnik dobrze ze poszlas do lekarza teraz jeszcze do chirurga i bedzie oki:tak:
Pabla trzymam kciuki zeby wekeend Ci sie udal:tak:
Andula wspolczuje nocki, bieny Misiu.A tata niezly numer odwalil. U nas nocki po mimo choroby cale przespane:tak:
Tosika moj G tez wszystko wie najlepiej:tak: Czasami az Go sluchac nie moge. Tosika Ty w tydzien chyba cala Polske zwiedzisz:-D A do Tczewa nie chcesz zawitac( z mielonym z sarny:-D;-))?
Fredka zdrowka dla Emilki :tak:
Izabelka ale masz teraz labe:tak:
Post leniu...j puki mozesz:tak:
Kasia no to dentyste masz z glowy, szkoda ze Mikus nie chcial pokazac slicznych zabkow:-)Ja z Seba bylam pierwszy raz u dentysty jak mial 4 lata, byl grzeczny otworzyl buzie. Pozniej mu sie popsuly i dwa lata temu leczylismy( wkoncu). Wszystkie zeby pani dentystka robila mu bez placzu, a przy ostatnim nie wiem co soe z nim dzialo, wrzeszczal, gryzl ja. Normalnie szok:szok: Ale sie udalo i ma wszystkie zeby zdrowe:tak:
Haszi ja tez bym pojezdzila na rowerku ale nie mam. Chyba ze skorzystam z roweru syna:tak:
Beaa milego lenistwa:-D

Ale sie rozpisalam :sorry2:Izabelka dobrze ze napisalas o kartce urodzinowej bo bym zapomiala wyslac:sorry2:
U nas wszystko dobrze, malej leci z noska, troszke kaszle. Broi jak tylko moze:tak: Dzis weszla na lezaczek:szok:
 
do Niemiec :sorry2: dorabiac do swojej skromnej pensji :zawstydzona/y: ona juz wczesniej tam pracowala,zajmuje sie chorymi i blagali ja zeby wrocila; jedzie w sumie na 2 miechy,ale mowi,ze nigdy nie wiadomo; jak juz tam zostanie to sie zastrzele :no:
 
Do dziewczyn, które się odchudzają - jakie tabletki bierzecie i jakie pomagają? Ciągle coś czytam, ale nie mogę się rozeznać, które polecałyście? Za wyjątkiem alli, bo cholernie drogie,koło 150 zl i poczytałam o skutkach ubocznych). Mam 3 tygodnie na zgubienie 5 kilogramów:wściekła/y: Hmm, co najmniej 5:-D Wczoraj poszłam kupić strój kąpielowy i humor mi się popsuł:baffled: Nigdy nie miałam rewelacyjnej figury, ale przynajmniej szczupła byłam:wściekła/y: A kto używa tych tabletek farmona? Działają?
Mam 2 miechy wolnego, ale coś w tym roku nie wywołuje tu mnie euforii.Wiem, że takie gadanie może wkurzaa, zwłaszcza osoby, które długo i ciężko pracują (i słusznie), ale mam doooła i wszystko mnie wkurza:wściekła/y: Może z braku snu, jednak 5,6 godzin dziennie to za mało... Na jutro przygotuję zestawy na egzaminy poprawkowe i luz,luz, luz:tak:
Milego wieczoru!
 
Moja panna już wykąpana i próbuje zasnąć, ja oczywiście patrzę w tv i siedzę na bb:-):-)
byłyśmy na spacerku, oczywiście deszcz nas złapał....ale kupiłam wszystko co trzeba, czyli jedzenie na weekand dla małej. M jej nic nie ugotuje, a teściowa pewnie będzie chciała ją karmić swoją kuchnią:baffled:
 
reklama
Maluchy niedawno co padły. Olga 3 wieczór z rzędu nie może zasnąć. Coś mi się wydaje, że te zębiska strasznie dają jej w kość...

Izabelka, Kaja, zazdroszczę wakacji:tak:

Ło matko, ale jestem padnięta. Jakbym tone węgla przerzuciła:szok: M jeszcze z kosza nie wrócił. Pogoda za oknem okropna - jutro będzie tak samo:dry:Na szczęście nie mieliśmy zaplanowanych żadnych atrakcji w plenerze. Za to idę znów na aerobik - wreszcie. Niestety strasznie nieregularnie no ale i tak się cieszę, że rozruszam zasnałe mięśnie.
 
Do góry