reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Myśmy wstały o siódmej, ale taka rozbabrana jestem jakby to był środek nocy:baffled: Młoda jak zwykle w ostatnich dniach kontestująco-wyjąca, nie wiem co jej jest, wygląda, że raczki się już znudziły, chodzić nie umie, a energia rozpiera:-p

Mondzi, fajnie, że interes się kręci! No i gratuluję zmian w mieszkaniu;-)

Fredka, no ładnie mała przyszalała ze wstawaniem;-)

Post, u nas też było ładne słoneczko ...przed siódmą:-p widać, zobaczyło, że wstajesz i pognało pod Kraków, bo teraz czarne chmury wszędzie:wściekła/y: a my dziś na rehabilitację i do rossmana po pieluchy - jak patrzę za okno to sobie myślę, czy nie dałoby się już użytych pampersów jednak wyprać, żeby nie wychodzić:-):-)

No nic idę się budzić kawą - miłego dnia!;-)
 
reklama
U nas nocka nie najlepsza Fis wstal o 23 nie chial sam usnac musialam go wziasc do nas.Odlozylam okolo 2 a o 5 znowu do mnie i pospalismy do 8 .Kurde najorsze ze on cale zycie spi w lozeczku a tu zaraz sie przyzwyczai spac z nami:baffled:Mis juz goraczki nie ma ciekawa jestem czy to dzialanie antybiotyku(2 dawki ktore i tak wypluwal) a moze to wcale nie ucho i antybiotyk byl zbedny:baffled:Okropnie ze sie nie ma zaufania do sluzby zdrowia:-(

Mondzi super ze biznes ruszly na taka oferte sama bym si e skusila ,nawet nie wiedzialam ze wczasu na zgranica mozna tak tanio dostac:tak:

Fredka,Kasia oby pobudki byly chociaz o 7 :tak:
Kasiu dobrze ze zeby zdrowe ja jeszcze mam siakas 8 do wyrwania ale odkladam wizyte jak moge;-)
Post jak juz zrobicie remont czekamy na fotki:tak:
U nas szaro M wyjechal o 4 .Powiedzial rano ze jutro spedza dzien z dzidziusiem wiec ja moze pojade do H&M skoro mowicie ze taka taniocha:tak:
Wczoraj bylam na solarium od razu mi lepiej jak morda troszke koloru nabrala :tak:Z tym zelem na stopy super sprawa ja nienawidze stop robic nigdy nie umiem ladnie pomalowac:baffled:

Milego dnia!
 
Aha wczoraj sie wazylam u lekarza:wściekła/y:
Fakt w kurtce ,bluzie w trampkach i z telefonem w kieszeni 67:szok::szok::szok::szok:
Wiec waze pewnie okolo 65 kurcze duzo i brzuch mi rosnie kupilam jakies tabletki na schudniecie:tak::baffled: ale nie sadze ze cos dadza..
 
u nas cos marnie ze spankiem ostatnimi dniami
Tymi ani zasnąć nie może ani porządnie wyspać
budzi się w nocy 4-5 i do 7 to juz takie przewracanie się z boku na bok
nie wiem o co chodz
może mu gorąco? może zęby? kolejna zagadka dla mamy:-)
u nas też rano było słonko a teraz już pada
i marudzenie syna to pewnie na tą pogodę
miłego dnia mamuśki
 
Andula - nic się nie martw z tym spaniem u Was w łózku! Moja jak była chora w zeszły weekand to też spała z nami, widocznie zmęczona i osłabiona potrzebowała towarzystwa w łóżku:-) teraz bez problemu znów śpi sama...
Renia - moja gwiazda też ma takie noce czasem że wciąz się kręci:baffled:
Fredka, Kasia - to macie ranne ptaszki z tych dzieciaczków:-)
Mondzi - fajnie że interes się rozkręca:-)
My wstałyśmy po 08:00, z 2 pobudki były w nocy a raczej nad ranem ale króciutkie....zauważyłam że jak mała się budzi nad ranem z płaczem to jest jeszcze nie wyspana....dziś tak się obudziła 07:15, wstałam , przytuliłam, położyłam znów do łóżeczka i jeszcze z godzinkę spała i wstała z uśmiechem na ustach..
ja już obiadek mam gotowy, poprasowałam, muszę popakować dziecko na weekand bo jutro rano jadą...
kurcze, jak ja to przeżyję:sorry2: jeszcze to do mnie nie dociera:sorry2:
 
Pabla, przeżyjesz bez problemu...czekamy na entuzjastyczne posty słomianej wdowy i matki jutro... ewentualnie na doniesienia w TV o młodej mamie, ktora uwolniona od rodziny poszła w tango:-):-):-)

U nas pogoda wyklarowała się obrzydliwa, popaduje, duchota, Młoda wściekła lata, ja ledwo żywa:baffled: Ale posprzątałam nieco, żeby się rozruszać, parę następnych kartek zaczęłam robić i tyle chyba starczy, w końcu weekend jest już prawie:tak: Wieczorem albo jutro bierzemy się za ten nieszczęsny reinstall w końcu...no zobaczymy, jak pójdzie, ale nie lubię, oj jak ja nie lubię reinstali:-p

Zmykam się umyć, póki potwornicka śpi:-p

aha, pochwalę się, że idąc za przykładem Beaa uczę małą zasypiać i spać w łóżeczku i idzie świetnie! Od paru dni zasypia na noc z ledwie pół godzinną awanturą, a i w dzień już też jakoś nam idzie:tak::tak:
 
Pabla- ty jak zwykle wszystko masz porobione, ja jeszcze sniadania nie zjadlam, ty twoj obiad juz gotowy. Lenka bedzie w dobrych rekach, tak wiec sie nie martw tylko wypoczywaj.
Renia- moja mala codziennie budzi sie o 4 i zazwyczaj daje jej mleko lub sok, jednak pozniej juz nie potrafi sama zasnac i musze ja brac do siebie. Gdybym jej nie wziela to tez by sie przewracala z boku na bok lub stala przy barierce lozeczka.

Andula- tez mi sie wydaje, ze jak Misiek wyzdrowiej to bez problemu bedzie zasypial w lozeczku.
Surv- udanych zakupow pieluchowych. Gratuluje zasypiania w lozeczku- u nas tez sa polgodzinne awantury, ktore, wg. ostatnio przeczytanej ksiazki (http://merlin.pl/Kazde-dziecko-moze...Anette-Kast-Zahn/browse/product/1,119509.html), powinny sie codziennie skracac.

Post- milego leniuchowania!
Izabelka- teraz masz ponad 2 miesiace dla siebie i rodziny!
Kasia- fajnie, ze dentysta z glowy na pol roku.
Fredka- udanych zakupow i pochwal sie jesli cos upolujesz.
Haszi- alez ty aktywna jestes, ja chyba w ciagu jednego tygodnia robie to co ty w ciagu jednego dnia:confused:



My chyba sie dzisiaj nigdzie nie wybierzemy, chociaz nie pada to jest strasznie wietrznie, no i ja mam lenia.
 
Ostatnia edycja:
Witam i melduje że bylam dziś u lekarza:tak: Mam robic dalej to co robię czyli moczyć i smarować maścią . Oczywiście dostałam też skierowanie do chirurga :zawstydzona/y:Mam się udać do niego w trybie szybkim:baffled: A żeby zachęcić mnie do dzialania Pani doktor pokazała mi swój palec który zaniedbała jakieś 30 lat temu i przyznaję że za ładnie to on nie wygląda:no: Wiec jeśli się uda to jeszcze dziś spróbuję iść prywatnie a jak nie to w poniedziałek na Kase Chorych.

no i gdzie jest 2 odcinek Housa!!:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: wkurza mnie ta telewizja jak cholera, jeszcze dziś zapraszali na dwa odcinki a teraz dupa!
Nie chciałabym Cie denerwować ale drugi odcinek jednak puścili tylko później:-p
I Ty się nie stresuj tym wyjazdem na zapas tylko korzystaj z wolnego i baw się dobrze :tak:

Wczoraj bylam na solarium od razu mi lepiej jak morda troszke koloru nabrala :tak:
Oj zazdroszczę :tak: Przed ciążą chodziłam dość często a teraz jakoś nie mogę się wybrać :sorry2: Ale trzeba to zmienić:tak::-)
Fredka – udanych zakupów :tak:
Surv – fajnie że udaje się przekonać Florke do łóżeczka:tak:
 
Pabla milego odpoczynku Lenka w fachowych rekach :tak:
Agnik w takim razie szybko do lekarza sie umawiaj:tak:U nas w szczecinie do chirurga panstwowego nie ma kolejek (wiem bo M byl 2 tyg temu)wiec najpierw sprobuj do panstwowo po co placic:tak:
 
reklama
Agnik - wiem własnie że puścili, ale ja już spałam:baffled:
ale to powtórka 2 serii teraz przez wakacje będzie lecieć, nawet dobrze, bo ja dopiero od 3 sezonu się wciągnęłam.
Teraz tylko muszę skołować skądś 1 serię na DVD - może któraś ma pożyczyć??:-)
Młoda mi zasnęła przed 12:00, M zaraz do pracy jedzie,
po obiadku wyjdziemy pewnie trochę na spacerek, chociaż młoda ostatnio mi sceny dantejskie w wózku urządza:no:
 
Do góry