reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Heksa jesteśmy z Tobą :-) I czekamy na pierwsze zdjęcia dzieciątek na naszym forum :happy: W gruncie rzeczy to Ci zazdroszczę :-) No ale już z górki , my niedługo też się rozdwoimy :happy:
 
Pewnie Heksa już po wszystkim:-) Moją siostrę połozyli na stół o 09:00 i już o 09:30 dostałam mmska ze zdjęciem małej:-D
A ja już spokojniejsza, zadzowniłam do mojej połoznej, powiedziała, że załatwi mi jakiegoś poleconego lekarza i wszystko będzie oki. Mam do niej w niedzielę zadzwonić i wszystko mi powie. A w poniedziałek na KTG, po raz pierwszy idę, nawet nie wiem jak to badanie wygląda.
 
HEKSA TRZYMAMY KCIUKI ZA CIEBIE I MALENSTWO-juz pewnie po wszystkim:-) szczesciara moze juz tulic swojego babla ;-)

Pabla
widzisz, uszy do gory, na pewno bedzie dobrze :-)
 
cesarka trwa jakies pol godziny do 40 min
juz napewno po, jak da znac to Wam przekaze, pewnie teraz nie ma sily :tak:

Pabla, widzisz, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo...
a ktg to takie badanie, gdzie na goly brzuszek zakladaja takie dwa pasy z "maszynkami" wyglada to troche jak aparat do mierzenia cisnienia
w lapke dostaje sie taki przycisk i jak dziecko kopnie trzeba przyciskac, a sprzeciki mierza jedno cisnienie dziecka a drugie skurcze
 
Hej Dziewczyny, człowiek dzisiaj dłużej poleżał w łóżku, a tu Heksowy Bobasek się rodził:-) na pewno wszystko poszło dobrze i Heksa już ma swoje drugie dzieciątko:-) również z niecierpliwością czekam na wieści o Naszym Lipcowym Bobasku:-D Dziewczyny to możemy śmiało powiedzieć, że zostałyśmy internetowymi Ciociami:laugh2:
 
Własnie tak wyglada to KTG, ja juz byłam na 2, z tym ze w przychodni to trwa jakies 10 min bo jest kolejka:-D a w szpitalu lezałam godzine. Myslałam ze tylko ja mam takie cyrki z lekarzem, jednak okazuje sie ze nie, no to Pabla witaj w klubie:-D.Ostatnio wizyte miałam chyba 5 maja a nastepna dopiero 24,wydaje mi sie to długa przerwa ale nic na to nie poradze.
No to skoro Heksa juz po wszystkim to bardzo fajnie, zaczynamy sie pomału rozdwajac;-):-D

 
reklama
Heksa- Czekamy Na Maluszka I Zdjecia Oczywiscie.
Pabla - No Widzisz Wszystko Bedzie Oki. A Niewiedzialam, że Masz Już Oplaconą Położną I Salę. W Takim Razie Też Bym Nie Placila Za Lekarza.
Ja Mmam Lekarza, Który Ma Swój Zespół, Tj. Położn Ai Anestezjologa Do Zo
 
Do góry