reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Alicja - no to też inaczej wygląda - jak płacisz za lekarza i masz w pakiecie również połozną itp to super. Ja na położna zdecydowałam sie po długich, długich rozmyślaniach i jak narazie nie załuję.
Idę wcinać truskawki:-)
 
reklama
No to kolejny lipcowy dzidziuś już jest na świecie.Z niecierpliwieniem czekam aż się heksa do nas odezwie.A właściwie to czemu ona miała cesarkę,jakie były wskazania bo nie pamiętam.
Ale u nas dziś upał,w cieniu 28 stopni,wentylator sobie włączyłam i przynajmniej w domu da się wytrzymać.A dziś będę pakować torbę,chociaż musze ją zobaczyć czy czasem nie trzeba wyprać.Mąż kupił sobie już "ubranko do porodu"
 
Wielkie gratulacje! Strasznie się cieszę i zazdrości nie ukrywam, że Heksa ma już to za sobą:-D:-D:-D
A że chłopaczek duży, to pewnie niedługo wrócą do domu;-)
 
"W poniedziałek do otwockiego szpitala trafiła nietrzeźwa 38- letnia rodząca kobieta. Lekarze powiadomili policję. Okazało się, że Monika K. miała 1,2 promila alkoholu we krwi, a jej nowo narodzona córka 2,9 promila."

Taką wyrodną matkę jak ta w.w. to odebralabym babie prawa rodzicielskie od razu :wściekła/y:

ja to sie boje nawet lampki wina napić, zeby w razie czego nie było, że chciałam dziecko upić albo co....,:zawstydzona/y:
 
OGROMNE GRATULACJE DLA HEKSY - DZIELNEJ MAMUSI:-) życzę szybkiego powrotu do domku:-D

wracając do tematu tej wyrodnej matki co napisała o niej agnieszka, to ja się nie wypowiadam bo nóż mi się w kieszeni otwiera jak sobie o takim babsztylu pomyślę:crazy:
 
reklama
Do góry