reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

My się pochwaliliśmy rodzicom ciążą dobiero w 9tc (chcieliśmy żeby to był prezent gwiazdkowy :-) )

To tak jak my dopiero powiedziliśmy i w gwiazdkę,chociaż niektóre moje koleżanki dziwiły się czemu nie powiedziałam wcześniej i po co czekać aż do gwiazdki.
Też już bym chciała znać płeć mojego bobaska jutro idę na usg może będzie już coś widać?
d4de37b931.png
 
reklama
ja w 19 tygodniu będę mieć. :) To za półtorej tygodnia już. Już przebieram nogami i nie mogę się już doczekać.:wściekła/y:
 
To tak jak my dopiero powiedziliśmy i w gwiazdkę,chociaż niektóre moje koleżanki dziwiły się czemu nie powiedziałam wcześniej i po co czekać aż do gwiazdki.
Też już bym chciała znać płeć mojego bobaska jutro idę na usg może będzie już coś widać?
Mysmy tez powiedzieli na gwiadke... Bylo juz 14 tygodni... Niezla jestem, co?
 
Ja najbliższej rodzinie wychlapałam natychmiast po teście, czyli góra w 4 tygodniu :)) Znajomym powiedzieliśmy po pierwszej wizycie u lekarza czyli 0k. 8 tyogdnia i obawiam się, że również w kwestii płci nie utrzymam języka za zębami dłużej niż 1 dzień :)
 
reklama
Witam :-)
Mam pyt. czy może orientujecie sie ile kosztuje i czy jest w ogóle możliwe nagranie wyniku USG na płytę DVD które będzie robione w Szpitalu Bielańskim. Mam mieć robione w 20 td.c , mój mąż bardzo chciał jechać zemną ale nie udzielili mu urlopu.I zastanawiamy się nad nagraniem.Bardzo dziękuję za jaką kolwiek odpowiedź.
Pozdrawiam




 
Do góry