reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

mamabartka, ale niefajna niespodzianka:-(Dobrze, że teraz to wiesz a nie jak poród sie zaczą.
Madzia737, ja osobiście nie chciałabym cesarki, no chyba, że mus.
 
reklama
ja jeszcze z domu

rudka, niecierpie zaspy, jak bylam w ciazy z Jankiem bardzo zle mnie tam potraktowali, mam zle wspomnienia i ten pokoj odwiedzinmnie powala
a w wejherowie tez jest neonatologia, a do tego super warunki i opieka (przynajmniej tak bylo do tej pory ;-))
oprocz ordynatora nic bym tam nie zmienila hehe

juz gotowa do drogi, i uwaga... werble... spakowana ;-)
jest mi niedobrze, wszystko mnie boli, mloda leniwa bardzo nawet jak na nia
wieczorem napisze jak bede cos wiedziec
albo moj maz napisze
 
Ja przed chwila wrocilam od neurologa. Powiedzial ze moja wada jest na tyle duza ze powinnam miec cc. Teraz nie robil mi przeswietlenia mam zdjecia z przed ciazy i juz wtedy byla duza wada. Wiec 07.07.2008 ide na wizyte do mojego ginekologa, ktory da mi skierowanie do szpitala i moze juz za 3tyg beda mnie cieli:baffled:. Troche sie boje, nie mialam cc i nie wiem jak to jest.
 
Dorka: z tego co obserwuję świeżo "zcesarkowaną" siostrę to ja też tak chcę;-) Już nie ma szwów, śmiga jak młoda łania, a po samym zabiegu nie bolało jej bardziej niż przy bólach miesiączkowych. Naturalnie u każdego pewnie to inaczej wygląda, ale generalnie nie wygląda źle. Ja się już tak nastawiłam na cc, że bardzo bym się rozczarowała, gdyby mi młoda zrobiła świństwo i się teraz obróciła głową do dołu:baffled: Więc trzymajcie kciuki, żeby dalej siedziała jak na tronie i żeby udało mi się dziś w końcu ustalić termin cesarki;-)
Roni i Madzia: nadal trzymam kciuki, żebyście dostały, to czego chcecie:-)
Mamabartka: ja też się raptem miesiąc temu dowiedziałam, że "mój" szpital zamykają, a lekarka odchodzi w nieznane, więc rozumiem stres.........ale teraz w sumie jestem zadowolona, bo to mnie zmusiło do zdecydowania się na inny szpital, który ma daleko lepsze opinie;-)
 
SURVIVOR dzieki za pocieszenie. Teraz moga sobie wybrac lepszy szpital. Nie musze rodzic w Tczewie. Tylko moj ginekolog ma dyzury w Tczewie.Moze on bedzie mnie kroil. Juz sama nie wiem.
 
no, widzę że tematy już konkretne cc czy sn .

ja wczoraj mialm deprechę i plakałam mężowi ze ja chcę cc, ale dzisiaj już mi przeszło i chcę sn jednak. boję sę że po cc będę dłuzej w szpitalu i nie będe mogla wstać od razu, a po sn to po kilku godzinach wstajesz i biegasz.
 
Okazuje się że od 1 lipca zamykają w moim szpitalu ginekologię i położnictwo :szok::szok::szok: Bardzo fajne wieści poprostu:baffled: A do tego on nie jest jeszcze pewien na 100% do którego szpitala się przeniesie, bo ma 2 do wyboru. Od jutra idzie na urlop i będzie coś wiedział jak wróci..... a do tego czasu jakby się coś działo to... mam sobie wylosować jakiś szpital :crazy::crazy::crazy: ŚWIETNIE co?!

No, a do porodu to właściwie mam 3 w okolicy do wyboru:confused: i bądź tu człowieku mądry!
Byłam pewna że urodzę spokojnie u siebie (tam gdzie pracuję) a tu niespodziewanie taki klops :angry:

ja mam podobny dylemat, choc u mnie szpitala nie zamykają- zastanawiam sie czy jechać na drugi koniec miasta i rodzić w CZMP czy w swoim rodzinnym mieście w szpitalu gdzie pracują rodzice- odległość jest ta sama.
no i jeszcze mąż sie uparł na CZMP
 
No tematy już na czasie cc czy sn. Już zaczyna do mnie docierać że mało czasu zostało.Teraz się martwię jak ja dam sobie radę z porodem z dzieckiem z karmieniem, oj sporo tego.Byle by tylko ten poród szybko poszedł.
Mamabartka wkurzyłabym się o ten szpital no i lekarz jednak też mógłby cie poinformować do jakiego szpitala się przenosi
 
reklama
kamu z napadami strachu to chyba juz tak jest ale nie ma odwrotu wiec trzeba sie nastawic ze bedzie dobrze i ze niebawem to jak przytulimy nasze szczescia to zadna rana nie bedzie bolala:-)
mamambartka ale z tym szpitalem ci narobili - wyz demograficzny a oni zamykaja
zauwazylam ze coraz czesciej narzekam na ten system w tym kraju - oj daleko nam do zachodu i to na kazdym kroku sie zauwaza
ale oby zdrowo urodzic i jak najmniej miec do czynienia ze sluzba zdrowia
roni - jesteśmy z Toba
 
Do góry