reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
juz sie gubie kto cc a kto normalnie :blink:, dzieki :tak:
az mi niedobrze z nerwow
sprobuje jutro wydobyc informacje czy mnie pokroja czy czakaja na swiete nigdy

andziaa do wejherowa
 
Roni - będzie dobrze, informuj nas w miare mozliwosci co sie u Ciebie dzieje. Na pewno wszystko ułozy sie jak trzeba u Ciebie i Blaneczki:-)
 
Roni trzymamy kciuki, żeby Cię za długo nie trzymali w niepewności! I będziemy donosić na bieżąco, co u nas, bo coś mi się zdaje, że zaraz zacznie się pospolite porodowe ruszenie:-D
 
Roni wracaj szybko i najlepiej z dzidzią pod pachą! Na pewno nie będą Cię tam długo męczyć, bo Blanka duża i na pewno gotowa :tak: Tak czy inaczej trzymamy mocno kciuki i czekamy na Twój powrót!
 
Roni a dlaczego z pruszcza chcesz jechac az do wejherowa???masz blizej na zaspe i tam jest oddział noworodkowy:confused: Trzymaj sie.

mam do Was pytanie mam u dwoch lekarzy wizyty ok 2tyg przed cc i zaden nie zlecił mi badan ani morfologii ani moczu,co widac po przykladzie roni jest potrzebne (cisnienie mam raczej niskie),myslicie ze powinnam je zrobic sama??
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam do Was pytanie mam u dwoch lekarzy wizyty ok 2tyg przed cc i zaden nie zlecił mi badan ani morfologii ani moczu,co widac po przykladzie roni jest potrzebne (cisnienie mam raczej niskie),myslicie ze powinnam je zrobic sama??
Jak masz niskie ciśnienie i nie puchniesz jak balon, to raczej zatrucia nie masz, ale białko w moczu jest ostatecznym potwierdzeniem, więc ja bym dla własnego spokoju jednak te badania, na parę dni przed wizytami zrobiła, zwłaszcza, że akurat morfologia i mocz nie kosztują prywatnie fortuny:) Poza tym w szpitalu będą raczej wymagać aktualnych wyników.
 
Do góry