reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Mój mąż to też maniak,uwielbia piłkę nożną.Ale flagi nie zawiesił.Mnie to ani ziębi ani parzy.Pewnie będę siedziała na necie a drugim okiem będę co jakiś czas patrzeć na mecz.
 
reklama
no a ja siedze i sobie pisze a jednym uchem naslu****e co dzieje sie na murawie a moj mezyk slicznie chrapie - taki kibol z niego;-)(ale pilka to nie jego konik - on tyko te mechaniczne i ryczace:-))
 
Ja to tez nie jestem zapalonym kibicem w przeciwienstwie do mojego męża, on to ogląda wszystko co sie da, piłkarzy, siatkarki, Kubice i nawet Małysza:-D, on to ma po swoim tacie, ten to całymi dniami by ogładał jakies mecze i nie próbuj mu przełaczyc:-D. Jednak jak nasi beda grac to pokukam nawet bo jestem ciekawa jak im to pojdzie, mam nadzieje ze pare meczy wygraja:-) i ze w koncu Niemcy przestana traktowac Polakow jak wrogow i skoncza te głupie docinki i reklamy, zachowuja sie gorzej jak dzieci:baffled:

 
on tyko te mechaniczne i ryczace:-))
Zgrał by się z moim mężem który własnie jest w Mikołajkach,co chwilę tylko dzwoni i przeżywa,nawet sobie specjalnie obiektyw nowy kupił do aparatu żeby mógł robić zdjęcia tym samochodom,czym mnie z równowagi wyprowadził.
 
Tak bziki facetów bywają kosztowne i wyprowadzać z równowagi.
Mój w sumie to w tv nic nie ogląda woli samemu wypróbowywać nowe bziki i oczywiście kupować do nich nowy stuff.
I w rezultacie po domciu sie wala mnóstwo dziwnych sprzętów.
Od kotwic i żagli, przez wiatrówki, gadgety rowerowe, gitary itp.
A ja to muszę wszystko gdzieś upchać. A teraz jescze dzidziowe rzeczy dochodzą i będe musiała mu część rzeczy wyprowadzić. Ale będzie płakać.
 
ojjj to ja jestem odlutkiem:-Dna mecz Polska niemcy na bank bede patrzec:-Dna pozostałe z nasza reprezentacja tez, reszta mnie nie interesuje zreszta meza tez:-D czekam na olimpiade bo na siatkowke na 100% bede patrzec no ale to jeszcze troche czasu. Co do gadgetów sportowych to też mam świra wspólnego z mężem także na te rzeczy nie oszczedzamy:baffled:no ale tak to juz jest dobrze ze lubimy to oboje:-D
 
Widziałyście już dwa sierpniowe dzieciaczki są na na świecie.Sierpniówki szybciej zaczęły się rozdwajać od nas.Ciekawe która u nas będzie pierwsza
 
reklama
A ja ani nie kibicuję ani się nie byczę :no: tylko kończe projekt.
Czy ktoś widziłał żeby kobita w 8 mc-u ciąży pracowała w weekendy (żeby było normalnie w pracy za mało) :baffled:
Zależy mi na tym żeby skończyć to co robię, ale coraz mi trudniej wysiedzieć przy komputerze kilka godzin z rzędu. Plecy bolą i wogóle zmęczona jestem jak nieszczęście.
 
Do góry