reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Ja bym też chciała mieć to juz za sobą,ale nie powiem że się nie boję,bo nigdy nie miałam do czynienia z małymi dziećmi i nawet mnie do tego nie ciągnęło,zastanawiam się jak sobie dam radę.Jak to będzie
 
reklama
Roni - a co to ten debridat?? To pomaga na kolki??
Ja też się tego boję...i tak myśle ze za jakiś miesiac z kawałkiem nasze zycie zmieni się raz na zawsze i juz nigdy nie będzie tak samo..podobno będzie lepiej:-)
ja też z dziecmi nie mam do czynienia, trochę z moją siostrzenicą, ale mieszkają daleko więc tak nie bardzo miałam mozliwość uczestniczyć w jej życiu.
 
Dziewczyny, u mnie już flaga Polski od wczoraj na balkonie powiewa, mam prikaz, aby nic się do końca czerwca nie zadziało, po 29 czerwca mogę rodzić:-)
Przerażaja mnie najbliższe 3 tygodnie, juz dziś umówiłam się z przyjaciółką, że chłopaki oglądają razem mecze a my wypoczywamy na tarasie...No ale to dziś a co dalej:no: Jutro to pewnie nawet obejrzę ten Polska-Niemcy, ale ogólnie to mnie nic a nic nie interesuje, musze chyba jechać do empiku i wykupić cały dział kryminalny, żeby starczyło mi ksiązek na te 3 tygodnie:-D
 
U mnie flaga wisi juz chyba z tydz. W salonie na lozku szalik. Tez chyba zwariuje z tymi meczami. Najchetniej to bym sie wyprowadzila z domu. W niedziele ide do szwagierki na noc a jej maz do nas ogladac mecz. Choc jeden macz bede miala z glowy.
 
Wiesz Roni wczoraj oglądałam program ( naukowy ) i tam było powiedziane że w większości przypadków przy ciąży mnogiej rozwiązanie następuje 3 tygodnie wcześniej :-) Więc już dużo Ci nie zostało :happy: A Twoje Maluchy będą spokojne więc nie masz się czego obawiać :blink:
 
Przerażaja mnie najbliższe 3 tygodnie, juz dziś umówiłam się z przyjaciółką, że chłopaki oglądają razem mecze a my wypoczywamy na tarasie...No ale to dziś a co dalej:no:

Jak to co....kibicować:-D nie trzeba lubić sportu ani się na nim znać, po tym boisku całkiem ładne chłopaki biegają.......wrażenia wizualno-estetyczne gwarantowane:-D
Mnie Euro przy życiu trzyma...tylko szkoda, że bez zimnego piwa tym razem...;-)
 
Wiesz Roni wczoraj oglądałam program ( naukowy ) i tam było powiedziane że w większości przypadków przy ciąży mnogiej rozwiązanie następuje 3 tygodnie wcześniej :-) Więc już dużo Ci nie zostało :happy: A Twoje Maluchy będą spokojne więc nie masz się czego obawiać :blink:
 
Wiesz Roni wczoraj oglądałam program ( naukowy ) i tam było powiedziane że w większości przypadków przy ciąży mnogiej rozwiązanie następuje 3 tygodnie wcześniej :-) Więc już dużo Ci nie zostało :happy: A Twoje Maluchy będą spokojne więc nie masz się czego obawiać :blink:

eeee....Roni córa duża rośnie, ale nie aż tak, żeby za dwójkę robić:-D:-D:-D
Apropos, zaczynam wchodzić w etap prowokowania otoczenia do złośliwych uwag...pytanie "kiedy w końcu urodzisz" już co niektórym ciśnie się na usta, a wczoraj sąsiadka mamy stwierdziła tonem nie znoszącym sprzeciwu, że jej zdaniem mam w brzuchu bliźniaki i lepiej, żebym się na to już szykowała.......nie pytajcie skąd wie, ale wie na pewno:-p:-p
 
reklama
Do góry