reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Ja myślę, że jak jedna zacznie, to potem będzie wysyp lipcóweczek:tak: Jestem pewna, że kilka z nas rozpakuje sie jeszcze w czerwcu i będą mogły już tulić i cmokać swoje Niunie i Groszki:-D Oj, oj, oj, ale się będzie działo:szok: Pozostaje czekać na pierwsze radosne raporty narodzinowe;-)
 
Widziałam wczoraj już! A u nasa jakoś żadnej sie nie spieszy na razie :-p

Nie dajmy się wciagnąć w niezdrową rywalizację:-) Aczkolwiek wzięlam się właśnie za pakowanie torby, bo mi się od rana brzuch stawia...głównie z powodu wkurzenia na niefrasobliwego męża, ale oby się nie wykręciło...:baffled:
 
Rany juz rodzą z sierpnia mnie tez się coś zdaje że pognam szybciej bo pierwszą ciąże zakończyłam w 38tyg ale teraz nie moge się spieszyc bo teściowie wymyślili sobie wczasy pod koniec czerwca i wracaja dopiero koło 10lipca więc mój mąż nie da rady wtedy mieć wolnego a niestety musi bo ktos z NAtką musi zostać no i ze mna przy porodzie być, ale na wszelki wypadek jestem już prawie spakowana
 
to sierpniówki pewnie chcialy uniknąć upałów i sie postanowiły rozpakować juz w czerwcu:-)
my poczekajmy jeszcze - chociaz ze względu na truskawki i czereśnie:-)
 
szczerze mowiac nie zazdroszcze sierpniowkom rodzic dwa miesiace przed terminem,chyba to tak do konca dobre dla dzidzi nie jest:(
ja jestem czesto na watku dla starajacych sie i dzis az trzem dziewczynom wyszły || !!!!!!! :-D
 
rzeczywiście Sierpniówki zaszalały;-) My powinniśmy chociaż przetrzymać sezon truskawek i czereśni, a później niech sie dzieje co chce - byleby Nasze Pociechy były zdrowe:-)
 
reklama
truskawki i czereśnie-ojjj taaaak:-D no i jeszcze pomidory bym dorzuciła ale to jeszcze nie sezon:baffled: wydaje mi sie ze sierpniowki za wczesnie zaczely- przynajmniej ja bym nie chciala 2 miesiace wczesniej sie rozdwojic:no:

ale wiesci o 2 kreseczkach - super, pomyslec ze niedawno sama trzymałam test:-Dno ale na szczesie sie udało i Kubuś za niedługo bedzie z nami:tak::-D
 
Do góry