reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

no właśnie, mazaż to jeszcze pół biedy, a jak sie ogolić? ostatnio sie goliłam tak, ze lusterko na podłodze położyłam ;-) i dałam jakoś radę, a zresztą w CZMP w ogóle nie mówili o goleniu i nie golili mnie przy Jasku, a nacięcie też bez pytania. A znieczulenie ZZO dostałam, tylko co z tego jak mi zadziałało na prawą stronę tylko a lewą czułam normalnie?

ja dzisiaj spuchnieta jak balon, klimy w samochodzie nie włączę bo mam katar i mnie gardło boli aaaaaa, do kitu to wszystko
 
reklama
co do golenia to ja ostatnio czytałam w "M jak mama"że sa kremy do golenia, osobiście sie za nimi porozglądam moze bedzie łatwiej bo teraz też z lusterkiem:-D
 
Ja na co dzień stosuję depilator w kremie, ale jego skuteczność do samego porodu moze być niewystarczająca, bo chyba nie goli tak sumiennie jak żyletka. Niemniej jednak sama golić w domu się nie będę, bo z golarką sobie nie poradzę raczej, co najwyżej utnę to i owo:-p najwyżej, jak bedzie potrzeba ogolą mnie na porodówce: jeśli pojadę tam z bólami do porodu naturalnego, to jak sądzę będzie mi zwisać i powiewać co przy mnie robią, byle szybciej urodzić:-D
 
Ja dziś padam z nóg.... rano o 7:30 przyjechał facet z mebelkami, zostawiłam męza z nimi samego i poszłam do koleżanki aby uniknac tego hałasu przy wierceniu. Po godzinie zadzwonił M że mogę wracać bo facetowi rozchorował się synek i musiał jechać, przyjedzie wieczorem i skończy ( więc hałas mnie nie ominie i od rana mam pół mieszkania rozgrzebane:no::no: ). Nie biorę sie za porządki bo to bez sensu i tak jak przyjedzie to mi nakurzy....No więc pełna energii jeszcze z rana wzięłam się za dekorowanie ścian w przedpokoju i kuchni, robiłam sobie tynkiem dekoracyjnym takie różne efekty na ścianie, jakieś szablony mialam i tak mi zeszło 4 godz!!! Jak jutro pomaluję farbą to wstawię Wam fotki, żeby się pochwalić swoją inwencją twórczą. Tylko teraz cholernie bolą mnie plecy od schylania i ogólnie padam na buzię...a tu jeszcze to wiercenie mnie czeka wieczorem....koszmar...i tak jak Madzia mam teraz napady spania, śpię w nocy raz lepiej raz gorzej, rano jest super a około południa zasypiam na stojąco...dobra, uciekam bo musze jeszcze cos ogarnąć w sypialni. Pranie i prasowanie ciuszków dla małej zacznę chyba w weekand albo po weekandzie bo ten tydzień chyba już nie dam rady.
 
pabla odpocznij nie przemeczaj sie az tak...czekamy na fotki:)
co do golenia to mam nadzieje ze przy cesarce mnie to ominie
aaa juz dawno nie myslalam o tym jak to fajnie byc mamą,ciagle na cos narzekam a przeciez realizuje sie moje najwieksze marzenie-synek:)
 
Witam z zimnej i deszczowej Anglii:-(!

Dzisiaj pierwszy raz bylam na zajeciach w szkole rodzenia. Przyszlo 13 osob, polozna, ktora prowadzila zajecia byla troche 'nudna' ale sama sie przyznala, ze nie robila tego od 8 lat.
Na nastepne zajecia mamy przyniesc lalki lub misie, no i partnerow:tak:. Zajecia odbywaly sie na pierwszym pietrze, a z parteru- gdzie znajduje sie porodowka dobiegaly przerazliwe krzyki- az mi slabo sie zrobilo:szok:. Takich krzykow nigdy w zyciu nie slyszalam:szok:. Oj- co to bedzie:szok:.



Mam jeszcze pytanie odnosnie wskazan do CC- czy zabieg laserowej korekcji wzroku jest jednym z nich? Mialm korekte wzroku 3 lata temu ale nie wpadlam na to, ze moze to byc wskazaniem do cc.
Zapytam polozna- tylko, ze nastepna wizyte mam dopiero 18 czerwca:crazy:.
 
Mam jeszcze pytanie odnosnie wskazan do CC- czy zabieg laserowej korekcji wzroku jest jednym z nich? Mialm korekte wzroku 3 lata temu ale nie wpadlam na to, ze moze to byc wskazaniem do cc.
Zapytam polozna- tylko, ze nastepna wizyte mam dopiero 18 czerwca:crazy:.

niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie,ale znam przypadek kolezanki ktora przy pirwszym porodzie miala wskazania do cc z powodu wady wzroku, a przy drugiej ciąży juz to samo nie bylo wskazanem...chyba wiele zalezy od lekarza decyzyjnego...
 
Zapytam o to moja plozona- ale znajac angielski system - uslysze, ze nie stanowi to problemu. Przez cala ciaze widzialam polozna tylko 2 razy:crazy:. Wizyty musze rezerwowac z miesiecznym wyprzedzeniem.
 
hej, ja miałam dziś bardzo roboczy dzień i mimo że padam z nóg jestem z siebie zadowolona:-) w nagrodę zaraz sobie zjem makaron z truskawkami:-D co do depilacji krocza to przyznam szczerze, że nieźle sobie z tym radzę, ale robie to bardziej na wyczucie i z pomocą lusterka:-) staram się też robić to regularnie, żeby później nie było za ciężko:-D
 
reklama
haj laski
ja po wizycie u gina
moje malenstwo wazy 3600 (wg wiecej ale jakis taki pomiar zlapal)
ciaza donoszona juz :)szok:) , glowa taka duza ze nie jest mozliwe juz rodzic naturalnie, a zanim dojdzie do terminu to masakra...
jak nie urodze do 26 czerwca ide do szpitala
ale zdaniem gina nic nie wskazuje na to zebym do 26 urodzila
wiec sie ciesze bo maz konczy kurs 20 czerwca i pewnie zdazmy sie przygotowac

mam tez wiesci od heksy
wyniki sie poprawily i moze po konsultacji z nefrologiem wyjdzie nakilka dni
maluszek wazy 2250 i glowke ma duza na 37 tydzien
mam nadzieje ze niedlugo sama napisze co u nich
dziekuje za pamiec, teskni za nami i jest bardzo ciekawa co sie dzieje jak jej nie ma :tak:
 
Do góry