reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

No tak, to zrozumiałe, chłopak mógłby nie wytrzymać takiego napięcia:-) To czekaj do czwartku, moze faktycznie masowanie nie będzie Ci potrzebne.
 
reklama
u mnie z tym masazem pewnie tez by sie tak skonczylo,tylko boje sie ze wywolamy akcje porodowa,a to za wczesnie,bo nie mamy jeszcze lozeczka;-) Ja jeszcze siegam wiec sama sobie poradze,a za jakies 2 tyg czy bede siegac czy nie,bede sie domagac masazu.:tak:A tak z drugiej strony,to przez to ,ze sie obawiam wczesniejszego porodu i jest zakaz akcji lozkowych,to mi wlasnie wrocila ochota na seks.Ale tak to juz jest,zakazany owoc najlepiej smakuje.:blink:
 
pozdrawiam wszystkie spuchniete mamuśki,nie chce was dołowac,ale ja nie wiem co to sa obrzeki,nosze buty sprzed ciąży:-),tak czytam ten wątek i sie zastanawiam czy to normalne:confused: bo juz chyba powinnam je miec...moze to dzieki temu ze czesto wychodze z psem i człapie na 4te pietro bez windy do mamy co jakis czas....
 
co do naciecia krocza to ja mialam nacinane przy Jasku i to nic strasznego nawet nie czuć, bo położna to robi w momencie parcia, a potem tantum rossa i luzik.

Ja tez miałam. Gojenie nie było przyjemne, ale nie przezywam tego traumatycznie, za to moja kuzynka... powtarza, że woli rodzić niż mieć nacinane i zszywane krocze:baffled:
 
Pozatym ta cholerna alergia!!:no: miałam nadzieję, ze będzie jakos spoko, ale zaczyna się koszmarek, nos zapchany, oczy w nocy myślałam że sobie wydrapię!! a najgorsze jest to że w dzień jakos funkcjonuję a to właśnie noc jest najgorsza. Umówiłam się juz do alergologa na poniedziałek, musze wiedzieć czy mogę coś brać, bo nie wyobrażam sobie jeszcze 1,5 mca bez lekarstw na alergię:no::no:

Na pewno wapno pic można ale czy coś więcej:confused:Ws półczuje Ci bardzo. Ja mam alergię na samym początku wiosny i czuje sie wtedy koszmarnie:-(
 
surv to takie uczucie jak okres tyle ze potem tylko mokre i bezbarwne ;-)

musze kupic jakies klapki tyle ze trzeba po nie isc hehe
a obrzeki to nie kwestia ruchu
ja codziennie biegam za synkiem plus dwa razy dziennie 5 km spacery minimum...
takze u mnie ciagle ruch
ale pocieszam sie ze za to nic nie przytylam
za to z Jaskiem obrzekow nie mialam ale przytylam wiecej
 
pozdrawiam wszystkie spuchniete mamuśki,nie chce was dołowac,ale ja nie wiem co to sa obrzeki,nosze buty sprzed ciąży:-),tak czytam ten wątek i sie zastanawiam czy to normalne:confused: bo juz chyba powinnam je miec...moze to dzieki temu ze czesto wychodze z psem i człapie na 4te pietro bez windy do mamy co jakis czas....

Taka chyba Twoja uroda. Ja tez tak mam. I w pierszej ciąży i teraz - cały czas w tych samych butach i obrączki ściagac nie muszę - w ogóle.
 
U nas też dziś upał ale w mieszkanku mam super,wiaterek powiewa,całe mieszkanie mam w cieniu także nawet na balkonie jest bardzo przyjemnie.w takie dni doceniam że okna mam na wschód.
Madzia nam na szkole rodzenia mówiły że seks nie przyśpieszy po prostu żeby się tym nie stresować,jakoś to tłumaczyły że ten hormon który jest zawarty w spermie to działa dopiero jak jest potrzebny czyli przed samym porodem.Nie umiem to tak przekazac jak one nam.
Ja na szczęście az tak bardzo nie puchne,tzn delikatnie,ale spokojnie w swoje buty się mieszcze.
Co do masowania krocza to będę masować,ale pismem że się nie zgadzam to nie będę szła.powiem tylko położnej że masowałam i jeśli da się nie nacinać to żeby nie nacinali.
 
reklama
Słyszałam podobnie jak Kamu, z tym że nam mówiły, że ten czynnik w spermie mężczyzn bardzo dobrze działa na szyjkę macicy i przyspiesza jej przygotowanie do porodu. A przecież jak szyjka będzie gotowa a skurczy brak to i tak du..a blada, nie? Wtedy trzeba oxy na wywołanie skurczy...no ale miejmy nadzieję ze wszystko naturalnie sie zadzieje o właściwym czasie.:-)
 
Do góry