reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

dzien dobry spiochy:)
Julio super,ze wracacie!!!!

no widze,ze pogoda dopisuje i spacerki po lesie zaliczacie i grile, fajnie

ja wczoraj poszlam na Nordic walking z instruktorka, miala swoje kije, chcialam zobaczyc co i jak i czy mi sie spodoba; wiec wieczorkiem na Allegro zakupilam kije i jutro ruszam:) przy okazji pani jest fizjoterapeutka i wezmie sie za moje plecy; chyba czas cos zrobic :( obgadalam poki co ze raz w tygodniu masaz, raz basen, raz cwieczenia i chodzenie do 3 razy w tygodniu; zobaczymy, jestem napalona, mam nadzieje,ze mi nie przejdzie

dzisiaj wybieram sie do Kosciola :) potem do rodzicow na kawke, bo samochodu nie mamy i tydzien sie nie widzielismy; potem do kumpla po obiedzie jakos oddac dysk z filmami:)
buziaczki
 
reklama
Jakie śpiochy??? Na pewno nie my ;-) Tzn. nie moje dzieci :-/
U nas ma być dziś pięknie, więc na pewno siedzieć w domu nie będziemy.
Izabelka, moi teściowie chodzą z kijkami. Nie wiem na ile poprawnie, ale bardzo im się podoba.
 
Witam:happy:
U nas dzisiaj pobudka 6.05:wściekła/y:normalnie czy tylko moje dziecko tak spi????nie dośc że nadal całych nocy nie przesypia bo budzi sie prawie tak jak Cienk Post to jeszcze wstaje bladym świtem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
U nas ładna pogoda się zapowiada więc tez na spacerek pójdziemy:tak:
Dorka my do ZoO też na bank pójdziemy,ale zoologiczny był bliżej:-p
Kasia to się wychasaliście:tak::-D
Izabelka mnie się to podoba ale kiedy ja bym na to czas znalazła:baffled:
miłego dnia!
 
mnie wszystko boli dzisiaj, wiec wczoraj kiepsko mi szlo chodzenie; podobno sciegna moga bolec,ale nie wszystkie miesnie hihi ja z regoly widzialam jak chodza babki ze kije z przodu; a powinny byc z tylu, a trzonki na wysokosci bioder
Kicrym moj Oskar tak sie budzi i budzil zawsze-tak ma; czesto mi wybudza Wercie i mam wesolo od rana; dzisiaj wstal 6.15 ale bajka i mozna chociaz polezec; z Wercia to juz sie nie da; boje sie ja samopasem puszczac
 
Witam i ja... po pobudce o 6 rano....dziecko litości nad skacowaną matką nie ma:wściekła/y: Impreza udała sie nadzwyczaj, zdjęcia się wywołują, ale być może wcześniej będą w "Fakcie", bo nie zdzierżyliśmy i uszanowaliśmy prezydenta tańcem:-p No ale nie dało rady, w pubie same rockandrolle puszczali - to nieludzkie kazać ludziom przy tym siedzieć:-p No i trzeba było honor narodowy ratować, bo Niemcy na początku byli przekonani, że my takie sztywniaki jesteśmy, co na weselach siedzą i filozofują z piwem w ręku...ale integracja rpzebiegła pomyślnie, tylko łeb dziś boli:-)

Zaraz zmykam na część kulturalną czyli zbiorowe zwiedzanie miasta...nie żeby mi się chciało, ale siostra prosiła...

Kicrym, no wygląda na to, że nadal nic nie lata...goście którzy zdążyli przylecieć teraz nei mają jak odlecieć i bajzel totalny z rezerwacjami, bo nikt nic nie wie.

Julia, super, ze Zuzia w domku już i że doszłyście do siebie! no i druga córa....fajnie by było:tak:

Dobra, zmykam się zreanimować - miłego dnia!
 
Surv....ale fajnie :)
Ja musze iść właśnie po Ikę...dobra nie pisze więcej bo mnie zlinczujecie
ale za to Cinek nie śpi już:) kulturka tylko 2 pobudki w nocy więc jestem wściekle wyspana
 
Witam, ja tez wyspana bo spalam znowu do 10.30:-D
Survi super ze wesele udane, ale szkoda ze sie nie wyspalas a teraz tyle chodzenia sie zapowiada:tak:
Iza tez myslalam o kijkach, probowalam biegac ale kolana mi wysiadaly. :tak:
Kic mi Misia szybciej sie budzi jak jestem po nockach ok 7.30:baffled:Zlosnica mala:-D dzis i wczoraj wstala przed 9. O 6 jeszcze sie nie zdarzylo zeby wstala, ale czasami sie o 6 przebudzi i pol godz. pogada i spi dalej:tak:
Post oby tak dalej
U nas robi sie fajna pogoda.Chcialam jechac do Sopotu na Molo sobie pochodzic ale nie wiem czy G da sie namowic:tak:
Misia ostatnio jak zasypia to sobie gada tak z pol godz, my do niej nie zagladamy wiec zasypia:tak:
 
Surv super że impreza udana:tak:ja tam osobiście nic złego w tańcach nie widzę, przecież ślub był wcześniej zaplanowany,więc nie widzę powodów żeby co kolwiek odwoływać...:happy:no i siostra mimo że wykupiła bilet na autobus (juz jest w drodze:-):-))wczoraj jeszcze sprawdzała czy jakies lloty są,ale nic nie latało:no:ma tylko nadzieję że do nastepnej niedzieli te chmury przejdą bo spowrtoem kupiła na samolot:-p
Izabelka ty mnie nie przerazaj, mama mi mówiła cały czas że jak skończy rok to zacznie spać, rok juz dawno skończył a dalej się budzi,czekam na całą przespaną noc jak na zbawienie:-(najgorsze jest to że raczej nasze plany z 2 dzidizusiem nie wypalą, bo nie mam zamiaru w ogóle nie spać:-p:baffled:
Dorka a Misia ma smoka????Kuba ze smokiem zsypia w 5 sekund,ale w nocy się przebudza i woła mama,albo pić,albo nnnn (co znaczy nunuś=smoczek)
Post u nas te 2 pobudki trwają do terazl:baffled:
u nas piękna pogoda, lato w pełni:tak:bylismy już na spacerku i w kościółku, teraz mały zjadł troche zupy i śpi:tak:jak wstanie to idziemy na podbój piaskownicy:tak:
 
reklama
My bylismy w kosciele zaraz obiad i idziemy nad Wisle. Jest tam super plac zabaw.
Kic Misia ma smoka ale sobie ostatnio tak gada nie wchodzimy do niej i mala zasypia. W nocy jak sie przebudzi to sobie sama smoka szuka i dalej spi.Chyba ze nie moze go znalesc to wtedy jest alarm:-D
 
Do góry