reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

oj Kic to się będziesz miała;-) ale jak już masz brać soczewki, to kolorowe:-p ja jak sobie kiedyś zapodałam taki turkus (bo ja też musze nosić, okulary, ale mnie strasznie nerwują na nosie i nie noszę:zawstydzona/y:) to tak biłam po oczach, że szok:szok::-D to nic, ze widziałam jak przez mgłę, ale efekt był:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Joł Tosika!
No to pięknie poszprechałaś:-D:-D:-D
Kamu, Tosika dobrze pisze, może to jeszcze nie ten czas. Ja np. nie byłam "na sklepach", ale z wielką chęcią wybrałabym się...
U nas niedawno otwarta galeria - mała; w sierpniu podobno kolejna otwierają, dużo większą - nie wiem kto zakupy będzie robił, bo w tej małej podobno bardzo kiepsko handel idzie...
Kic, zanim kupisz soczewki, sprawdź, czy Twoje oko je toleruje:tak:Ja tylko raz widziałam dziewczynę w takich fest zielonych - robiło wrażenie.

I kto zasiada przed TV? - YCD!
 
oglądałam oszywiście
Nocka mówiąc oględnie do bani i nie wiem co męczyło bardziej kolka czy kaszel..chyba się zapiszę znowu do lekarza..znaczy Cinka
kurcze terminów nie ma na dziś ale Pani obiecała że postara się załatwić wejściówkę :)
Tosika....ooo widzisz dobrze że nie jestem sama z karnością dziecka :)...no ale Ika nie słucha za długo bo jak pisałam codziennie prawie kąt wykorzystywany jest :) a że uparte...ha moje tak samo.wczoraj ojciec z dzieckiem spędził jakieś 15 minut nad ścierką rzuconą na podłoge i przekonywał dziecko że trzeba jednak podnieść :) a Ona niewzruszona stała i czekała aż Ojcu przejdzie :)
No ale taki wiek...kiedyś dziecko musi się dowiedzieć że są jednak w życiu jakieś granice :) ale Kic Ty to masz pewnie przy takim małym torpedzie...
cóż...przeczekać nie??
Kic..soczewki...fajnie, ja nie mogę niestety soczewek ze względu na moją wadę a że noszę okulary od 4 roku życia to odbieram je jak częśc ciała po prostu :)
 
Dzień Dobry!
U Was też tak pięknie za oknem?
Post, brawa za konsekwencje!
No to teraz będziemy wybierać swoich faworytów (o YCD piszę ;-))
 
U nas tak średnio z pogodą, Kasia liczę, że ta twoja do nas dotrze. mi jakoś mimo chęci YCD jakoś zawsze umyka:baffled: A z angielskim to super. Wiesz w takiej grupie co wszyscy mówią latwiej samemu nauczyć się gadać.
post a co będą dziewczynkę do szmaty gonić, równouprawnienie mamy:-D
Mój ma inny motyw. jak twierdzi, że został pokrzywdzony przez żądania mamy to się obraża. Zakłada ręce wywala dolną wargę, oczy jak cielaczek i idzie do konta lub pod ścianę. Na razie toleruje bo wygląda to przezabawnie ale wkrótce wytępie:cool2:.
Zdrówka dla Cineczka, a niie ma on czasem tego kaszlu alergicznego?
Tosika no to piękne hasło:-D walnęłaś. u nas też wietrzne wzgórza są, w dodatku zawsze o 0.5 stopnia zimniej niż w dolinie. A co do rodziców- właśnie im nagadać nie mogę, albo niic nie mówe a jak coś wyciągam to od razu awantura, Zeroo szzans na konstruktywna rozmowę. Za to teściową można delikatnie wyszydzić w żartach jej wszystko powiedzieć. Teściów mamy zawsze chętnych do pomocy wszelkiej, a rodzice nas zwykle jeszcze wykorzystują:baffled: Ale pod publikę są idealni.
I tak się zastanawiam czy Pysia nie puścić- szkoda mi, że tak w domu siedzi. Jestem w stanie to chyba przecierpieć ale tylko wtedy kiedy babcia zapewni mu takie same atrakcje jak my a w to wąąąątpie....Zresta on już sam powiedział, że chce zostać. Musiała by mu sporo naobiecywać.
kic okulary są ok. Polecam fotochromy- nie trzeba przeciwsłonecznych i człowiek od razu inaczej wygląda. A soczewki- zgadzam się że trzeba sprawdzić czy tolerujesz. ja raz kupiłam większe opakowanie nowej firmy a potem znieść ich nie mogłam. Kolorowe też mi się podobaja ale jeszcze nie próbowałam. a wózek najwyżej byś sprzedała jakiejś ciotce z bb
dorka ty to masz zdrowie- w nocy praca w dzień sprzątanie. Ja tam jeszcze wczoraj myślałam, że mam posprzątane...to było wczoraj.

Ok koniec dłuuugiej przerwy w pracy- młody jest boski przez cały czas ładnie się bawił. Trzeba conieco ogarnąć, szybko zupka i spacerek. A wieczorem mam nadzieje, że młodzi nie będą robić takich problemów jak wczoraj- zaczynamy przygotowania do świat. Zamierzam zrobić zapas zupki żeby tylko odgrzewać jak chłopaki nie będą chciały jeść świątecznych frykasów.
 
Ostatnia edycja:
Widzę, ze wszystkie w przedświątecznym szale. Tylko ja sobie przerwy na kompa robię.
musze obudzić tymcia i jechać po Pysia bo biedak przez śpiącego brata dłużej w predszkolu pobedzie...
 
czesc mamusie
nie mam neta, jestem u mamy, wiec pisze

Zyczymy Wam spokojnych Świąt, smacznego jajka i mokrego Dyngusa:)
jak się podlaczymy to poczytam, mam andzieje,ze wszystko u was dobrze
buziaczki

dzieci lepiej, mnie trzyma katari mam chrype;ale od wczoraj wychodzimy na dwor; Wercia szaleje na placu zabaw; az milo patrzec; wiosna pelna geba
juz mam wolne ufff mąż MYJE OKNA :) na ryby chce isc jutro hehe buziole!!!!
 
Hej. Dzis znowu bylo ciezko w pracy, ale dalam rade:tak:
Post to Ika ma to samo co Misia jak ma cos podnies co rozwalila:tak:Musze ja jakos sposobem zawsze podejsc:tak: Zdrowka dla Cinka :tak:
Iza ja musialam sama umyc okna bo G myl ostatnim razem:tak:
Haszi jak wrocilam z pracy stwierdzilam ze i tak bede w sobote jeszcze sprzatac:baffled:
Kic no niezle z tymi okularami myslalas ze tylko Twoj m dostanie a tu niespodzianka:-D
Tosika to Kornel nie robi sobie sam jedzenia. U nas Seba przewarznie sam robi sobie sniadanie i kolacje. Ja jestesmy wszyscy rano w domu to robimy G albo ja sniadanie:tak:Obiady oczywiscie tez robie:-D
Kamu trzymam kciuki za duzy utarg:tak:
Kasia u nas tez ladnie na dworze bylo:tak:
Wlasnie Misia zagonila nas do zabawy ktora nauczyla ja niania pociag jedzie i biegalismy po domu a mi nogi w d....e wchodza:baffled:ale dalam rade:tak:
Jeszcze jurto do pracy i 3 dni wolne we wtorek na noc:tak: Moja kolezanka jest w ciazy idzis byla na USG beda mieli coreczke,maja juz 5 letniego syna:tak:
Dobra spadam do jutra.Pa
 
Hej, hej
a co tu tak cicho???
Kasia ja oglądałm YCD:tak:mnie sie bardzo podoba ta Ewa:tak:no i super tanczyli do tego Majkela :-p
Dorka oj współczuje tych nocnych zmian, ja to bym nie wytzrymała:no:no i ja tez okna myłam bo M mył na poprzednie święta:dry:
Haszi a no teraz mam do sprzedania gessleina swifta, bo chicco dzisiaj dotarł:tak::-):-)
Post zdrówka dla Cinka, oby nocki były lepsze:tak:
Tosika mi się te kolorowe też podobają:tak:
wózio przyszedł jest ok, oczywiście mam kilka zastrzezeń:-pno ale wszystkiego nie da rady mieć:-p
spokojnej nocki
 
reklama
Dobry wieczór!
Kic, ja proponuję, żebyś zajęła się produkcją, albo inaczej, projektowaniem wózków ;-) Wtedy będzie tak jak ty chcesz ;-) Ewa fajna - ma charakter. Bliźniacy są sympatyczni, z jajem!
Jutro mam urlop, bo mamuśki chciały wolne od dzieci
 
Do góry